Kandydat Konfederacji na prezydenta Krzysztof Bosak wezwał w środę pozostałych polityków ubiegających się o urząd głowy państwa do debaty. Wiceprezes Ruchu Narodowego zaznaczył, że jego zdaniem debata jest kwintesencją rywalizacji politycznej.

Bosak zwrócił uwagę na wagę debaty publicznej. „Już wzywamy także wszystkich kandydatów, którzy zdołają się zarejestrować do debat wyborczych. Apelujemy: nie unikajcie szanowni państwo debaty, debaty to kwintesencja rywalizacji politycznej, pokażmy, że wierzymy w swoje oferty, w swoje argumenty” – apelował podczas środowej konferencji prasowej do pozostałych kandydatów na prezydenta.

„To, że ktoś jest namaszczany przez sondażownie czy media jako pretendent do wejścia do drugiej tury, to jeszcze nie znaczy, że do niej wejdzie, warto powalczyć o zaufanie, ja o to zaufanie będę walczył” – dodał wiceprezes Ruchu Narodowego.

Zobacz także: Ukraiński politolog: Bosak może być „czarnym koniem” wyborów prezydenckich w Polsce

Bosak zaapelował także do swoich zwolenników o zaangażowanie w zbiórkę podpisów z poparciem dla jego kandydatury. „Już w tej chwili ta zbiórka trwa na ulicach bardzo wielu miast (…). Zależy nam na tym, żeby skończyć ją jak najszybciej” – dodał kandydat Konfederacji.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

10 maja odbędą się w Polsce wybory prezydenckie. Oprócz Bosaka, kandydują m.in.: obecny prezydent Andrzej Duda, wicemarszałek Sejmu, posłanka KO Małgorzata Kidawa-Błońska, europoseł Robert Biedroń (Wiosna), lider PSL Władysław Kosiniak-Kamysz oraz kandydat niezależny, dziennikarz Szymon Hołownia.

Zobacz także: Bosak o masowej imigracji do Polski – „prowadzi do powstania państwa wielonarodowego”

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

26 marca upływa termin zgłaszania w PKW kandydatów na prezydenta, któremu towarzyszyć musi co najmniej 100 tys. podpisów poparcia .

kresy.pl
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

1 odpowieź

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz