Były kandydat na prezydenta skomentował pracę Tomasza Lisa.

Redaktor Lis, ten niebieskooki blondynek, jest typowym sukinsynem nazistowskim, który okłamuje Polaków w telewizji publicznej. Kto będzie trzymał tego bydlaka na stanowisku w telewizji publicznej powinien zostać pobity na ulicy, a jego żona ogolona!– powiedział Marian Kowalski.

Słowa te padły w trakcie sobotniej manifestacji przeciw sprawdzaniu imigrantów do Polski i odnosiły się do zmanipulowanych treści prezentowanych przez media.

Całe nagranie można obejrzeć poniżej:

Youtube.com/KRESY.PL
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

9 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

    • kojoto
      kojoto :

      Możesz pielęgnować Polskę w głowie i „sercu”, możesz uczyć o niej znajomych, rodzinę etc. Możesz dbac o lokalne inicjatywy, brac w nich udział. Możesz wspierać tych co działają, również finansowo. Możesz też głosować na prawdziwą prawicę (choć wiem, że to na razie mało skuteczne, jest też niezbędne do pojawienia sie reprezentantów Polski w tym zdradzieckim parlamencie, na razie nie ma i tego).