Izraelski minister obrony, Awigdor Lieberman, udzielił wywiadu saudyjskiej gazecie „Elaph”.

Podczas wywiadu, Lieberman powiedział, że Izrael „uderzy w Teheran i zniszczy wszystkie irańskie obiekty wojskowe, które zagrażają Izraelowi w Syrii, bez względu na cenę”.

Przekaż swój 1% na Kresy.pl

Fundacja Kompania Kresowa KRS 0000350493
Przeakż 1% podatku

Podkreślił, że dni rządów obecnego reżimu w Iranie są policzone. Lieberman obecnie przebywa z wizytą w USA, gdzie spotka się z sekretarzem obrony Jamesem Mattisem i prezydenckim doradcą ds. bezpieczeństwa Johnem Boltonem.

Pilnujemy wspólnych spraw

Zależymy od Twojego wsparcia
Wspieram Kresy.pl

Najwyższy Przywódca Iranu, ajatollah Ali Chamenei, powiedział w środę, że „Naród irański z powodzeniem stawiał opór próbom prześladowania ze strony Ameryki i innych aroganckich mocarstw i nadal będziemy się opierać (…) Wszystkie narody muzułmańskie powinny zjednoczyć się przeciwko Ameryce i innym wrogom.”

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Rosja zamierza wkrótce dostarczyć Syrii system S-300

Kresy.pl / Haaretz

Czytaj kolejny artykuł

Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz