Izraelski Kanał 10 wyemitował nagranie z wesela ortodoksyjnych Żydów z Jerozolimy. W szokujący sposób świętowali śmierć palestyńskiego niemowlaka spalonego żywcem w ataku żydowskich radykałów.

Izraelska telewizja wyemiotwała nagranie w środę. Zostało ono wykonane na ceremonii ślubnej ortodoksyjnych Żydów, która odbyła się w Jerozolimie około trzech tygodni temu. Państwo młodzi i goście tańczą z bronią palną i nożami wzniesionymi w górę. Jeden z nich, ku uciesze tłumu, przebił nożem zdjęcie Ali Dawabeszeha. To palestyńskie niemowle, które zginęło 31 lipca w wiosce Duma na okupowanym Zachodnim Brzegu Jordanu. Grupa izraelski osadników zaatakowała w niej dom palestyńskiej rodziny Dawabeszehów podpalając go. Rodzice Alego i jego czteroletni brat odnieśli ciężkie obrażenia, 18-miesięczny niemowlak zginął w pożarze. Jego ojciec Saad zmarł tydzień po ataku. Matka Reham zmarła w szpitalu w wyniku poparzeń trzeciego stopnia. Brat do tej pory przechodzi rehabilitację po poparzeniu 60% powierzchni ciała. Pierwszych aresztowań podjerzanych o popełnienie zbrodni izraelska policja dokonała dopiero 3 grudnia.

Swoiste fetowanie zabojóstwa niemowlęcia potępili zgodnie politycy izraelscy największych partii. Politycy i działacze palestyńscy określają to jako hipokryzję w obliczu faktu bierności izraelskiego wymiaru sprawiedliwości, który do tej pory nie postawił nikomu aktu oskarżenia.

aljazeera.com/kresy.pl

7 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

  • mp
   mp :

   taż i banderowce i bolszewiki od żydów się wzięli,mordy i tortury talmudyczne,nakazane i ”uświęcone”nad bydlęcym gojem.ŻYD to przeciwnik przewrotny podstępny i bezwzg
   lędny,nie ma odwracania głowy-ŻYCIE ALBO ŚMIERĆ wybór nalezy do ciebie…

 1. antymajdan
  antymajdan :

  Dzisiaj w którejś z polskojęzycznych tv był reportaż o Betlejem i Izraelu. Na końcu pokazali jakiegoś Polaka, który stwierdził, że razem z całą grupą z Polski „pilnują porządku i bronią Izraelczyków”. Nie do końca zrozumiałem, coś pewno przeoczyłem, ale zdaje się, że to jakaś firma ochroniarska z Polski. Pomyślałem sobie, że gdyby w latach osiemdziesiątych ktoś taki pojechał do RPA to chyba nie pochwaliłby się tym publicznie.

 2. mp
  mp :

  żydy prą do MAJDANU W POLSCE.Tu u nas też by chciały kurwięta lucyferskie domy odbierać i dzieci palić.A cały tzw.zach świat miłujący prawa człowieków radośnie to by klepnął.take to STRASZNE BRATY WE W WIERZE…A jake pinkne zwyczaje mają i miłują muzykie i kuchnia jaka wiborna u niech.Pastory judeochrześcijańskie napewno nam urządzą ekumeniczny festiwal dnie judaizmu stosowanego