Wstrząsający reportaż z Norwegii.

W Oslo wszystkie napaści na tle seksualnym, łącznie z gwałtami, zostały w poprzednim roku dokonane przez mężczyzn „niezachodniego” pochodzenia – taki jest wynik raportu policyjnego, który został dziś opublikowany” – dowiadujemy się z reportażu norweskiej telewizji.

Oznacza to, że każdy gwałt w minionych 5 latach, w którym można było zidentyfikować sprawcę, został popełniony przez cudzoziemca” – wyliczają dziennikarze.

ndie.pl/KRESY.PL

5 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

 1. zan
  zan :

  Władza sprowadzająca tę dzicz do Europy wg. chaunukowego Dudy prezentuje „wartości europejskie”, a jeśli jakaś partia, jak FN, w swoim programie umieszcza walkę z „uchodźcami” to z marszu znajduje się pod lupą CIA. Może Starszy Brat z PiS udający prymitywnego antysemitę – niejaki Cynuś z tego forum wypowie się. Tylko proszę coś konkretniejszego niż wiązanaka typu „ty ruski trollu”. Tu nie PiSowka kloaka Cynuś.

  • sylwia
   sylwia :

   Tzw. ‘władza’ knuje wprowadzenie do Polski tysięcy gwałcicieli i bandytów. Saraceǹskie bydlę pozostanie bydlęciem nawet jeśli długo w Europie przebywa. Tak jest zaprogramowany i tego żadne kursy i perrswazje nie zmienią. Polacy: mężczyźni i kobiety: nabywajcie broń. Uczcie się jej używać. Rewolwer na proch czarny, ładowany od przodu, można nabyć legalnie bez pozwolenia. Należy nabywać rewolwery typu Remington a nie Colt gdyż te ostatnie nie mają wzmocnienia nad bębenkiem. Przykłady: 1. rewolwer duży, replika rewolweru Remington Navy z 1858 r., kal. .36, ( http://www.pietta.it/prodotti/Avancarica/Remington/gallery/Remington_1858_05.html ) zamienialny na kal .38 Special przez wymianę bębenka na bębenek firmy Taylor (conversion cylinder: http://www.taylorsfirearms.com/conversion-cylinders-for-1858-remington-steel-frame-36-caliberbp.html ); 2. rewolwer mały, replika rewolweru Remington Pocket Revolver kal. .31 z 1863 r. ( http://www.pietta.us/products/Muzzleloadinguns/Pocket/gallery/Pocket_01.html ), zamienialny na kal. .32 Smith & Wesson przez wymianę bębenka na bębenek firmy Taylor ( conversion cylinder: http://www.taylorsfirearms.com/hand-guns/cartridge-conversions/1863-pocket-remington.html ). Bębenki Taylor można kupować bez pozwolenia. Należy kupować rewolwery ze stali a nie z mosiądzu. Zaznaczam, że po wymianie bębenka na bębenek Taylor na amunicję nowoczesną ze spłonką w środku oraz usunięciu części tylnej z miejscami na kapiszony, rewolwer zaczyna podlegać obowiązkowi posiadania pozwolenia na broń. Bez tego pozwolenia nie wolno też nabywać i posiadać amunicji. Zakazy te nie dotyczą rewolwerów na proch czarny, który można posiadać bez pozwolenia na broń, jak również kule do nich. Naładowany rewolwer na proch czarny rozładować można strzelając lub wyjmując osadę kapiszonu specjalnym narzędziem, wysypując proch i wypychając pocisk od tyłu. Po wymianie bębenka na bębenek Taylor nie jest to konieczne bo on jest rozkręcalny. Więcej ofert jest tu: http://www.sportsmansguide.com/productlist/guns/black-powder/black-powder-rifles?d=185 &c=3 &s=2 i tu: http://www.sportsmansguide.com/productlist/guns/black-powder/pistols-revolvers?d=185 &c=3 &s=1 Są sytuacje, w których ryzyko utraty wolności może nas powstrzymać od udzielenia komuś pomocy gdy mamy nielegalną broǹ; np. gdy widzimy próbę gwałtu dziewczyny przez pięciu Saracenów w okolicy gdzie za rogiem są kamery nadzoru wideo. Inaczej będzie gdy mamy przy sobie legalny sześciostrzałowy rewolwer Remington Navy 1858 z firmy Pietta, nawet gdy strzela ołowianymi kulami i czarnym prochem. Rozwalamy wtedy pięć wrażych czerepów bez wahania. Więcej Polek i Polaków zakupić sobie może ten rewolwer w sklepie z bronią, legalnie i bez konieczności wyrabiania sobie pozwolenia, niż szukać i znaleźć dobrej jakości nielegalny rewolwer lub pistolet, do którego nie można legalnie posiadać amunicji. Niestety, taka jest nienormalna sytuacja z dostępem do broni w Polsce.

   Sumienie nie pozwoli niektórym z nas zignorować bandycki napad, który widzą. Ale bandyci zapewne będą uzbrojeni. Niebezpieczne jest natychmiastowe nie użycie broni, choć skutkować może ujemnymi konsekwencjami prawnymi. Znajomy taksówkarz rozwiązał kilkakrotnie ten dylemat opuszczając bezzwłocznie miejsce zajścia po swej interwencji. Hałas spowodowany użyciem broni palnej można wyciszyć za pomocą tłumika. Na Youtube jest kilka filmów pokazujących jak robić tłumiki, łącznie z improwizowanymi, nawet z olejowych filtrów samochodowych. Szukać ‘silencer’. S Szwecji do niedawna tłumiki były do nabycia w sklepach z bronią ( vapenbutik ). Te uwagi nie są poczynionie by zachęcać do łamania prawa. To są dywagacje o konflikcie między sumieniem a realiami prawnymi.

 2. jazmig
  jazmig :

  Nie dajmy się nabrać, że imigrancie nie wiedzą co to jest gwałt, ani rzekome podniecenie, bo w Europie kobiety chodzą po ulicach bardziej obnażone niż w krajach islamskich, bo to jest kłamstwo. W Syrii, Turcji, Iraku, Jordanii, a nawet w Iranie, kobiety chodzą ubrane podobnie jak w Europie i jakoś tam gwałtów nie ma. Oni po prostu są bezkarni, więc korzystają: http://cs7064.vk.me/c540103/v540103484/3db1b/hlO0fkVBtsA.jpg