Były marszałek Podkarpacia z ramienia PSL Mirosław Karapyta publicznie opowiada o swoich ekscesach seksualnych.

Na Karapycie oprócz zarzutów o korupcję ciążą także oskarżenia o przestępstwa o charakterze seksualnym. Miał molestować jedną urzędniczkę oraz współżyć z inną w zamian za załatwienie pracy jej znajomej.

Karapyta zaprzecza, że coś takiego miało miejsce.

To całe molestowanie miało być w 2001/2002 roku. A ja w 2003 lub 2004 byłem u niej na weselu. To zemsta. Byłem jej szefem i nakryłem ją, jak z telefonu służbowego dzwoni do swojego gacha, więc jej wystawiłem rachunek za ten telefon, to było 400 zł. I ona wówczas poleciała do starosty, że ją molestuję. Ona nawet nie potrafiła powiedzieć, kiedy to miało być! Bo według niej zdarzyło się to pomiędzy kwietniem a czerwcem. Czyli nie wie, kiedy ją miałem zgwałcić?– stwierdza były marszałek z PSL w rozmowie z dziennikarzami „Super Expressu”.

Jednocześnie Karapyta przyznał, że zdradzał żonę.

Z 40-letnią kobietą, z którą jestem teraz, oraz podczas służbowego wyjazdu do Gruzji. To był przygodny seks. Wprowadzono mnie do apartamentu i zapytano: „Mirosław, chcesz jakąś dziewczynę?”. To ja mówię dobra, jak masz jakąś z angielskim, to daj. To była akurat nauczycielka angielskiego, ładna Gruzineczka– wspomina Karapyta.

Były polityk mówił też o swojej obecnej partnerce.

Poznaliśmy się w 1995 roku na zjeździe młodzieży. Byłem tam opiekunem, a ona uczestniczką. Ale nasze życie seksualne zaczęło się dopiero niedawno, w ciągu dwóch ostatnich lat– przekonuje. Do tego zbliżenia miało dojść we Włoszech na kolejnym wyjeździe służbowym.

„Super Express”/KRESY.PL
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz