“Niemcy byli przekonani, że Polacy nie będą protestować przeciwko obozom śmierci dla Żydów na ich ziemi”- napisał na łamach “Washington Times” rabin Menachem Levine z Kalifornii.

Artykułowi Levine’a towarzyszy grafika przedstawiająca biało-czerwoną flagę i godło Polski z domalowaną swastyką. Autor krytycznie odnosi się do ustawy o IPN. “Poza niezaprzeczalnymi dowodami historycznymi, jako wnuk czterech ocalałych z Holokaustu, mogę stwierdzić na podstawie ich bolesnych relacji z pierwszej ręki, że dla polskiego parlamentu i prezydenta przyjęcie takiego prawa jest hańbą i kpiną” – ocenia Levine.

Nie jest też przypadkiem, jak twierdzi autor, że niemal wszystkie obozy koncentracyjne w Europie były ulokowane w Polsce. “Nie było krematoriów ani komór gazowych w okupowanej Francji, Belgii, Holandii, Grecji, Bułgarii, Luksemburgu, Norwegii, Danii, Czechosłowacji ani w żadnym innym narodzie najechanym przez nazistowską armię” – podkreśla Levine.

Powód takiego stanu rzeczy wynikał ze tego, gdyż, jak twierdzi Levine, “Polska była antysemicka od wieków”.

Do artykułu odniósł się członek komisji weryfikacyjnej wiceministra Patryka Jakiego. “Mam nadzieję, że MSZ przygotowuje stanowczą reakcję, a PFN już szuka kancelarii w USA. Btw. MKiDN podpisywał porozumienie z Dentons, że będzie na świecie w takich sprawach pro bono wspierać Polskę. Ta grafika to dekady bierności elit III RP. Moje pokolenie bierne nie będzie” – napisał Kaleta na Twitterze.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Źródło w rządzie: Netanjahu naprawdę uważa, iż Polacy są współsprawcami holokaustu

Kresy.pl / Do Rzeczy / Twitter

6 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Leave a Reply

 1. zefir
  zefir :

  W polemice z zakłamaniem analfabety,perfidią propagandowej mentalności,młodzika Rabbi Menachem Levina z Kalifornii,można dedukować że Niemcy zbudowali w okupowanej Polsce większość obozów koncentracyjnych,nie tylko dlatego że tu było zagłębie Żydów europejskich,również dlatego że przekonani byli iż Żydzi będą potulnie udawać się do tych obozów,ich krematoriów i kominów,bez żadnego oporu,niczym bezmyślne barany.-Nie pomylili się.Oczywiście taka narracja jest nieposłuszna,antysemityzmem pachnie,,tak samo jak ujawnianie faktu,że amerykańscy bogaci Żydzi,mordowanie europejskich Żydów przez Niemców w d….żym gdzieś mieli.”Bohaterski” w gębie Rabbi Menachem,jako młodzik wszystkiego nie wie,że Polska której nie było,nie mogła Niemcom “zezwolić” na Holokaust,że Niemcy 6 mln obywateli Polski wymordowali,że Polacy w kolejce do eksterminacji stali,że Sprawiedliwych wśód Narodów za ratowanie Żydów najwięcej ma Polska,mimo tego że była jedynym okupowanym europejskim państwem w którym kara śmierci,również dla całej rodziny za pomoc Żydom była wymierzana.W tym czasie gdy Polacy Żydom pomagali amerykańscy i palestyńscy Żydzi nic nie robili,gdyż skalkulowali,że jedna krowa w Palestynie jest więcej warta niż wszystcy Żydzi w Polsce.

  • jwu
   jwu :

   @zefir No właśnie: “Żydzi będą potulnie udawać się do obozów”,tak kalkulowali Niemcy .Ostatnio słyszałem opinię naukowca z Polski ,który mówił ,że Żydzi udając się do Auschwitz mieli większe szanse na przeżycie niż żyjąc na wolności, pomiędzy Polakami .

   • zefir
    zefir :

    @jwu :Też gdzieś o tym czytałem i zrozumiałem,że naukowiec ma rację.Żydzi byli bowiem przekonani,że w otoczeniu niemieckiego Pana i nadluda będzie im lepiej niż w otoczeniu polskiego podluda-goja bydlęcego. Zmyliła ich mentalność pychy i wielkości,która Naród Wybrany wyraża.

 2. zgr1985
  zgr1985 :

  Polska była antysemicka? To jaka była hiszpania, francja, niemcy i wiele innych krajów z których ich wypędzano tylko u nas znaleźli schronienie. Jak im tak było źle to czemu nie szli dalej do ziemi obiecanej.