Wczoraj jednym z gości programu „Fakty po Faktach” w TVN 24 był Adrian Zandberg, jeden z liderów Partii Razem. Rozmowa dotyczyła działań państwa, w kontekście epidemii koronawirusa. Adrian Zandberg stwierdził w czasie programu, że firmy powinny oczekiwać pomocy od tych państw, w których płacą podatki.

Rozmowa dotyczyła między innymi pomocy państwa dla przedsiębiorców.  Zandberg stwierdził, że firmy, które nie płaciły w Polsce podatków, nie powinny teraz domagać się od państwa polskiego pomocy. „Jeżeli dana firma płaci podatki na Seszelach, na Cyprze, na Antylach Holenderskich, to moim zdaniem ta firma powinna się teraz zwrócić o pomoc publiczną do Seszeli, do Cypru, do Antyli Holenderskich, a nie do polskiego państwa” – stwierdził lider Partii Razem.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

W środę rząd zaprezentował projekt tzw. „tarczy antykryzysowej”. Pakiet ma być odpowiedzią na kryzys wywołany epidemią koronawirusa.
„Tarcza antykryzysowa” ma opierać się na pięciu filarach: obronie przed utratą miejsc pracy, wsparciu dla służby zdrowia, bezpieczeństwu systemu finansowego, wsparciu dla przedsiębiorców oraz inwestycjach publicznych. W realizację pakietu będą zaangażowane instytucje takie jak: Polski Fundusz Rozwoju, Agencja Rozwoju Przemysłu oraz Bank Gospodarki Kredytowej.
tvn24 / kresy.plZbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

2 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz