Przemysław Wipler z partii KORWiN udostępnił fotografię i nagranie z udziałem zyskującego popularność polityka partii Razem, Adriana Zandberga.

„Dlaczego Adrian Zandberg ma taką brodę? Może by nie rozpoznać w nim tego gentelmana w koszulce z Marksem, otoczonego przez ludzi z zaciśniętymi pięściami (komunistyczny odpowiednik nazistowskiego “heil Hitler”…)”– napisał Wipler na swoim profilu na portalu społecznościowym, zamieszczają poniższą fotografię.

Nieco później udostępnił również nagarnie video z 1 maja 2006 roku, gdy Zandberg, jako przedstawiciel Młodych Socjalistów, brał udział w wiecu z udziałem m.in. organizacji „Czerwony Kolektyw-Lewicowa Alternatywa oraz Komunistycznej Partii Polski.

„Z okazji dnia promocji Adriana Zandberga i jego ekipy wrzucam marsz na którym przemawiał m.in razem z przedstawicielką Komunistycznej Partii Polski. “Wolność, równość i socjalizm!” – chcą biednej i zagubionej Polski. Partia KORWiN chce dumnej i bogatej!”– skomentował nagranie Przemysław Wipler.

Facebook.com/ Kresy.pl

7 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Leave a Reply

 1. jaroslaus
  jaroslaus :

  przecież ten ZANDBERG to pewnie jak żyd – i tak właśnie wygląda “polskie szkolnictwo wyższe” – jedne żydy obsadzają innym żydami stanowiska, a ci potem trują i mamią. żyd Marks na koszulce i che guevara na flagach – cała ludobójcza ideologia w piktogramach. Kurwa idźmy na wybory, wybierzmy dobrze, a ich miejsce będzie tam w dole.

  • wepwawet
   wepwawet :

   To jeszcze nic Szanowny Użytkowniku – sam Jezus był Żydem (to po matce się “żydostwo” dostaje)! Od ponad 1000 lat ludność Polski jest terroryzowana przez czarną Żydowską (a jak) mafię w spódnicach z pod znaku Krucyfiksa! ;P — Wiele razy chciałem to napisać, ale rękę moją powstrzymywałem, teraz pomyślałem, że się podzielę swoimi przemyśleniami. Wszędzie bowiem widzi Użytkownik żydowskie palce, pewnie nawet otwierając puszkę z tuńczykiem nie jest do końca Użytkownik pewien, czy nie zjada czasami ż… yrafy. Ale o KK to Użytkownik milczy. — No ffence. 😀

   • kojoto
    kojoto :

    Posty jaroslausa to jeszcze nic (owszem widać w nich niezdrowy entuzjazm), ale to co napisałeś żywo przypomina wpisy niektórych innych użytkowników, nie będę wymieniał, pewnie sami się zgłoszą. Jak to rozumieć: Jezus po matce był żydem, a po ojcu Bogiem?

 2. jaro7
  jaro7 :

  Żyd promujący komunistycznego pajaca? Chociaż nie powinno dziwić,wiedząc jak dużo żydów było w aparacie komunistycznej represji.A noszenie koszulki z taką podobizną(podobnie jak i che guvarry) jest żenujące i wystawia opinię jak najgorszą jej właścicielowi.