Trzaskowski pozwoli na masowe migracje. Jego zwycięstwo to koniec spokojnej i bezpiecznej Polski, jaką znamy – ocenia Sławomir Mentzen, kandydat Konfederacji na prezydenta, przypominając proimigracyjne wypowiedzi kandydata KO.
Poseł Sławomir Mentzen, kandydat Konfederacji w wyborach prezydenckich, przypomniał w poniedziałek wypowiedzi Rafała Trzaskowskiego (KO) dotyczące imigracji. Wypowiedzi pochodzą m.in. z okresu poprzednich rządów Platformy Obywatelskiej, gdy obecny kandydat KO na prezydenta był minister administracji i cyfryzacji.
“Ta decyzja jest nieodwracalna” – mówił Trzaskowski o postulowanej przez KE relokacji imigrantów. Innym razem twierdził, że “imigranci potrzebują pomocy Polski”.
“Trzaskowski pozwoli na masowe migracje. Grzecznie dostosuje się do Paktu migracyjnego. Jego zwycięstwo to koniec spokojnej i bezpiecznej Polski, jaką znamy! Zatrzymajmy migracje, powstrzymajmy Trzaskowskiego!” – napisał Sławomir Mentzen na platformie X.
Trzaskowski pozwoli na masowe migracje. Grzecznie dostosuje się do Paktu migracyjnego. Jego zwycięstwo to koniec spokojnej i bezpiecznej Polski, jaką znamy!
Zatrzymajmy migracje, powstrzymajmy Trzaskowskiego! pic.twitter.com/daDbtjax1A
— Sławomir Mentzen (@SlawomirMentzen) March 31, 2025
“Rafał Trzaskowski nie będzie bronił polskich granic. Zgodzi się na masowe migracje i bez sprzeciwu podpisze wszystko, co narzuci Bruksela – w tym niebezpieczny Pakt migracyjny” – ostrzega Konfederacja.
Przeczytaj: Bosak: Niemcy zawracają imigrantów do Polski bez żadnej zgody i koordynacji
Zobacz także: Grupy imigrantów spacerują po podlaskich wsiach. Radny wysyła pismo do wojewody
Kresy.pl






























