Poczta we Wrocławiu przy ul. Krasińskiego wystawiła ofertę pracy na stanowisko kontrolera ds. abonamentu RTV. “Zapraszamy kandydatów z Ukrainy” – napisano w ogłoszeniu. Kontrolerzy będą uprawnieni do nakładania kar na osoby, które od opłat się uchylają.

Oferta poczty we Wrocławiu przy ul. Krasińskiego została opublikowana w ubiegłym tygodniu w serwisie OLX. Chodzi o stanowisko ds. Kontroli Abonamentu RTV. Wymagania to wykształcenie minimum średnie, prawo jazdy kategorii B i własny samochód, obsługa komputera, umiejętność organizowania sobie pracy, a także komunikatywność i sumienność. “Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku” – dodano.

“Zapraszamy kandydatów z Ukrainy” – podkreślono w ogłoszeniu. W innej ofercie Poczta Polska także zapraszała do rekrutacji kandydatów z Ukrainy.

Zadaniem kontrolera jest sprawdzenie, czy w gospodarstwie domowym niepłacącym abonamentu RTV jest telewizor i/lub radio.

Przeczytaj: PIE: ukraiński biznes kwitnie w Polsce. Niemal co dziesiątą działalność gospodarczą zakładają Ukraińcy

Poczta Polska oferuje na tym stanowisku umowę o pracę na czas określony (zastępstwo). Kontroler miałby pracować między godziną 7:00 a 15:00.

Zatrudnianie kontrolerów ma doprowadzić do większej ściągalności pieniędzy za abonament RTV. Kontrolerzy będą uprawnieni do nakładania kar na osoby, które od opłat się uchylają. Ma to związek z obowiązkiem rejestracji urządzeń RTV.

Zobacz także: Prezydent podpisał ustawę, przedłużającą pomoc i świadczenia dla Ukraińców

olx.pl / wirtualnemedia.pl / Kresy.pl

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Leave a Reply