Ministerstwo obrony Armenii potwierdziło, że siły Azerbejdżanu wkroczyły do Górskiego Karabachu.

Atak miał nastąpić w nocy 2 kwietnia. Donosi o tym gazeta Nowosti Armenii. Zaatakowano siły nieuznawanego Górskiego Karabachu i Armenii. Walki nadal trwają, niektóre media podają, że zestrzelony został armeński śmigłowiec.

Ministerstwo obrony Armenii zapowiada, że kontynuowanie działań bojowych może doprowadzić do nieprzewidywalnych konsekwencji dla Azerbejdżanu. Armenia zawiadomiła OBWE o wtargnięciu i chce zwrócić uwagę tej organizacji na pogarszająca się sytuacje w regionie.

Gazeta.ru/KRESY.PL
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

3 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz