Konferencja prasowa Artura Zawiszy i Roberta Winnickiego ws. skazania ich za protesty antyrządowe

Przedstawiciele Ruchu Narodowego wyjaśniają kulisy wyroku sprzed trzech dni:

kresy.pl / videosejm.pl
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

2 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

 1. Avatar
  baciar :

  PANIE WINNICKI niedługo odzyskamy POLSKE już całkiem niedługo nasi pradziadowie czekali 123 lata i odzyskali my tez mamy cierpliwośc a takze granice cierpliwości WOLNA POLSKA JUŻ NADCHODZI i ci wszyscy z PO PSL PIS iinych parti którzy działali na niekorzyśc zostana rozliczeni demokratycznie tak jak na to zasłużyli

 2. Avatar
  skiepek :

  Podejrzewam ,że są to wyroki wydane przez „niezależne” sądy pod dyktando partii „dzierżącej monopol na patriotyzm”.
  Pan Robert Winnicki nie pasuje do układanki wspomnianej ekipy,gdyż jego wypowiedzi są drzazgą w oku w/w.Przede wszystkim Syria ,Ukraina i sondowana kwestia przyjęcia imigrantów „tylnymi”drzwiami.