Winnicki krytykuje w Sejmie homopropagandę pod rządami PiS [+VIDEO]

Za rządów PiS w kilkuset polskich szkołach będzie „Tęczowy Piątek”, a na uczelniach pod rządami ministra Gowina jest propaganda gender studies. Taka jest prawda o waszym pseudokonserwatywnym charakterze i o waszych rządach – mówił w Sejmie poseł Robert Winnicki, prezes Ruchu Narodowego.

W najbliższy piątek w 211 szkołach w całej Polsce zostanie zorganizowany „Tęczowy Piątek”. Jego organizatorem jest Kampania Przeciw Homofobii, a akcję promuje wydawnictwo Związku Nauczycielstwa Polskiego, „Głos Nauczycielski”.

„Wszystko po to, żeby młode lesbijki, geje, osoby biseksualne, transpłciowe, queer i interpłciowe poczuły, że w szkole jest miejsce też dla nich” – twierdzi Kampania Przeciw Homofobii. W specjalnym klipie promocyjnym wydarzenia na wstępie ogłoszono, że „w każdej klasie jest co najmniej jeden uczeń lub uczennica LGBTQI”.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

 

Jak poinformowano, w szkołach biorących udział w progejowskiej akcji dzieci będą mogły oglądać na szkolnych korytarzach tęczowe plakaty, a na lekcjach będą słuchały o „akceptacji i otwartości na uczniów i uczennice LGBTQI”. Szkoły, które wyraziły chęć organizacji Tęczowego Piątku otrzymały od organizatora zestaw „materiałów edukacyjnych”, w tym plakaty i tęczowe gadżety. O scenariuszach lekcji mają zdecydować nauczyciele, ale KPH nie ukrywa, że służy radą, jakie filmy warto pokazać uczniom podczas lekcji.

Przeczytaj: Łódzkie: w szkole urządzono wystawę promującą homoseksualizm

Portal DoRzeczy.pl zwraca uwagę, że wśród materiałów oferowanych przez KPH znajduje się poradnik dla rodziców, w którym relatywizuje się stosunek Kościoła katolickiego do homoseksualizmu, sugerując przy tym, że Jezus mógłby pochwalać aktywnych homoseksualistów. W innym materiale znalazły się wskazówki, by w wyborach głosować na osoby wspierające „prawa osób LGBT”.

W środę na forum Sejmu głos w tej sprawie zabrał poseł Robert Winnicki, lider Ruchu Narodowego. Odniósł się do poglądów wybranej dziś na Rzecznika Praw Dziecka Agnieszki Dudzińskiej, a także sprawy homopropagandy pod rządami PiS.

– Podczas kolejnego już spotkania w Komisji Polityki Społecznej i Rodziny pani Agnieszka Dudzińska po raz kolejny nie odpowiedziała na pytanie czy jest zwolenniczką czy przeciwniczką aborcji eugenicznej – zaczął swoje wystąpienie Winnicki. Zaznaczył, że uchylała się w tej kwestii przed pytaniami także ze strony PiS.

Winnicki podkreślił, że podczas tego posiedzenia komisji Dudzińska potwierdziła, że jej współpracownicą jest Monika Zima, autorka podręcznika „Tęczowe rodziny w Polsce. Prawo a rodziny lesbijskie i gejowskie”, wydanego przez Kampanię Przeciw Homofobii. Lider Ruchu Narodowego powiedział, że nie dziwi go brak jednoznaczności kandydatki PiS w kwestiach pryncypialnych z katolickiego punktu widzenia.

Przeczytaj: Trybunał Sprawiedliwości UE: osoby ze związków homoseksualnych to małżonkowie

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

 

– Nie dziwię się dlatego, że w najbliższy piątek w kilkuset polskich szkołach będzie „Tęczowy Piątek”. Za waszych rządów. Za rządów Prawa i Sprawiedliwości. Na Węgrzech zlikwidowali właśnie gender studies, w Polsce, w polskich szkołach, pod panią minister Zalewską jest „Tęczowy Piątek”, a pod rządami pana ministra Gowina cały czas jest propaganda gender studies – mówił Winnicki.

– Taka jest prawda o waszym pseudokonserwatywnym charakterze i o waszych rządach! To jest skandaliczne, że takie rzeczy się dzieją! – podkreślił poseł.

Youtube.com / dorzeczy.pl / Kresy.pl
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

2 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

  1. Avatar
    zefir :

    Już myślałem,że o Rydzyk katolickim ministrom i vicepremierom skutecznie wybił z głów zboczeniia seksualne i całe LGBTQI.Jednak nic z tego i mojego myślenia,sam papierz nie pozwoli.Przyznać jednak obiektywnie należy,że jest skandalem gdy w państwowych obowiązkowych szkołach powszechnych homoseksualizm do główek dzieci się wciska,pod państwowym parasolem ochronnym.Mnie nic do tego,czy minister Zalewska jest lesbiją,a vicepremier Gowin pedałem,ale na Boga ,załatwiajcie swoje zboczenia w ciszy domowej.Ja protestuję przeciw takim zboczonym obyczajom w szkolnictwie polskim,bez względu na jego szczebel!

  2. Avatar
    Gaetano :

    I znowu przytomna i świetna reakcja p. Winnickiego. Nie ma oczywiście żadnego przypadku w tym, że pisuar podstępnie wdraża i propaguje ideę zboczeń już od młodego wieku. To są działania skoordynowane, tak jak np. czytanki dla 7-latków z abrahamami, mohamedami i ich polskimi (sic!) żonami. Gonić to sk*rwiałe tałatajstwo ze szkół. Z drugiej strony patrząc, jeśli rodzice zabiegani, względnie nie interesują się wcale tematem, to raczej nie ma komu, a z niezbyt licznymi jednostkami, co to zakłócają porządek (obym się mylił) policja da sobie radę.