Za rządów PiS w kilkuset polskich szkołach będzie „Tęczowy Piątek”, a na uczelniach pod rządami ministra Gowina jest propaganda gender studies. Taka jest prawda o waszym pseudokonserwatywnym charakterze i o waszych rządach – mówił w Sejmie poseł Robert Winnicki, prezes Ruchu Narodowego.

W najbliższy piątek w 211 szkołach w całej Polsce zostanie zorganizowany „Tęczowy Piątek”. Jego organizatorem jest Kampania Przeciw Homofobii, a akcję promuje wydawnictwo Związku Nauczycielstwa Polskiego, „Głos Nauczycielski”.

„Wszystko po to, żeby młode lesbijki, geje, osoby biseksualne, transpłciowe, queer i interpłciowe poczuły, że w szkole jest miejsce też dla nich” – twierdzi Kampania Przeciw Homofobii. W specjalnym klipie promocyjnym wydarzenia na wstępie ogłoszono, że „w każdej klasie jest co najmniej jeden uczeń lub uczennica LGBTQI”.

 

Jak poinformowano, w szkołach biorących udział w progejowskiej akcji dzieci będą mogły oglądać na szkolnych korytarzach tęczowe plakaty, a na lekcjach będą słuchały o “akceptacji i otwartości na uczniów i uczennice LGBTQI”. Szkoły, które wyraziły chęć organizacji Tęczowego Piątku otrzymały od organizatora zestaw „materiałów edukacyjnych”, w tym plakaty i tęczowe gadżety. O scenariuszach lekcji mają zdecydować nauczyciele, ale KPH nie ukrywa, że służy radą, jakie filmy warto pokazać uczniom podczas lekcji.

Przeczytaj: Łódzkie: w szkole urządzono wystawę promującą homoseksualizm

Portal DoRzeczy.pl zwraca uwagę, że wśród materiałów oferowanych przez KPH znajduje się poradnik dla rodziców, w którym relatywizuje się stosunek Kościoła katolickiego do homoseksualizmu, sugerując przy tym, że Jezus mógłby pochwalać aktywnych homoseksualistów. W innym materiale znalazły się wskazówki, by w wyborach głosować na osoby wspierające „prawa osób LGBT”.

W środę na forum Sejmu głos w tej sprawie zabrał poseł Robert Winnicki, lider Ruchu Narodowego. Odniósł się do poglądów wybranej dziś na Rzecznika Praw Dziecka Agnieszki Dudzińskiej, a także sprawy homopropagandy pod rządami PiS.

– Podczas kolejnego już spotkania w Komisji Polityki Społecznej i Rodziny pani Agnieszka Dudzińska po raz kolejny nie odpowiedziała na pytanie czy jest zwolenniczką czy przeciwniczką aborcji eugenicznej – zaczął swoje wystąpienie Winnicki. Zaznaczył, że uchylała się w tej kwestii przed pytaniami także ze strony PiS.

Winnicki podkreślił, że podczas tego posiedzenia komisji Dudzińska potwierdziła, że jej współpracownicą jest Monika Zima, autorka podręcznika “Tęczowe rodziny w Polsce. Prawo a rodziny lesbijskie i gejowskie”, wydanego przez Kampanię Przeciw Homofobii. Lider Ruchu Narodowego powiedział, że nie dziwi go brak jednoznaczności kandydatki PiS w kwestiach pryncypialnych z katolickiego punktu widzenia.

Przeczytaj: Trybunał Sprawiedliwości UE: osoby ze związków homoseksualnych to małżonkowie

Pilnujemy wspólnych spraw

Zależymy od Twojego wsparcia
Wspieram Kresy.pl
 

– Nie dziwię się dlatego, że w najbliższy piątek w kilkuset polskich szkołach będzie “Tęczowy Piątek”. Za waszych rządów. Za rządów Prawa i Sprawiedliwości. Na Węgrzech zlikwidowali właśnie gender studies, w Polsce, w polskich szkołach, pod panią minister Zalewską jest “Tęczowy Piątek”, a pod rządami pana ministra Gowina cały czas jest propaganda gender studies – mówił Winnicki.

– Taka jest prawda o waszym pseudokonserwatywnym charakterze i o waszych rządach! To jest skandaliczne, że takie rzeczy się dzieją! – podkreślił poseł.

Youtube.com / dorzeczy.pl / Kresy.pl

2 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Leave a Reply

  1. zefir
    zefir :

    Już myślałem,że o Rydzyk katolickim ministrom i vicepremierom skutecznie wybił z głów zboczeniia seksualne i całe LGBTQI.Jednak nic z tego i mojego myślenia,sam papierz nie pozwoli.Przyznać jednak obiektywnie należy,że jest skandalem gdy w państwowych obowiązkowych szkołach powszechnych homoseksualizm do główek dzieci się wciska,pod państwowym parasolem ochronnym.Mnie nic do tego,czy minister Zalewska jest lesbiją,a vicepremier Gowin pedałem,ale na Boga ,załatwiajcie swoje zboczenia w ciszy domowej.Ja protestuję przeciw takim zboczonym obyczajom w szkolnictwie polskim,bez względu na jego szczebel!

  2. Gaetano
    Gaetano :

    I znowu przytomna i świetna reakcja p. Winnickiego. Nie ma oczywiście żadnego przypadku w tym, że pisuar podstępnie wdraża i propaguje ideę zboczeń już od młodego wieku. To są działania skoordynowane, tak jak np. czytanki dla 7-latków z abrahamami, mohamedami i ich polskimi (sic!) żonami. Gonić to sk*rwiałe tałatajstwo ze szkół. Z drugiej strony patrząc, jeśli rodzice zabiegani, względnie nie interesują się wcale tematem, to raczej nie ma komu, a z niezbyt licznymi jednostkami, co to zakłócają porządek (obym się mylił) policja da sobie radę.