Propozycja padła po tym, jak generał Michael Flynn został odwołany ze stanowiska przez Trumpa.

Według Białego Domu, Harward tłumaczył się względami rodzinnymi i finansowymi. Inne źródła podają, że Harwardowi nie podoba się dysfunkcyjność Rady Bezpieczeństwa Narodowego pod Trumpem.Harward obecnie jest szefem oddziału Lockheed Martin w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. W przeszłości służył jako doradca w Radzie Bezpieczeństwa Narodowego za prezydentury George W. Busha. Był również żołnierzem elitarnej jednostki Navy SEALS.

Media amerykańskie spekulują, że kolejnym kandydatami na to stanowisko mają być generał David Petraeus i generał Keith Kellog.

kresy.pl / cbsnews.com / reuters.com

Reklama

Dlaczego zdecydowaliśmy się na ograniczenie dostępu do naszych treści?

Ponieważ nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Zawsze ktoś za nie płaci. Jeśli Czytelnicy nie wezmą na swoje barki finansowej odpowiedzialności za istnienie niezależnych, oddolnych inicjatyw dziennikarskich, takich jak Kresy.pl, wówczas na rynku pozostaną wyłącznie niskiej jakości tabloidy oraz media finasowane przez wielkie korporacje, partie polityczne i różnego rodzaju lobbies.

Miesięczny koszt funkcjonowania portalu Kresy.pl to 20000 zł. 7-osobowa redakcja pracuje w pełnym wymiarze i praca ta jest naszym podstawowym, najczęściej jedynym, źródłem dochodu. Kresy.pl nie powstają po godzinach, tworzone przez amatorów. Portal jest tworzony przez wykwalifikowanych dziennikarzy oraz specjalistów z zakresu polityki międzynarodowej, którzy codziennie starają się dotrzeć do informacji istotnych z punktu widzenia interesu naszej politycznej wspólnoty.

Jeśli cenisz naszą pracę, jeśli z niej korzystasz i uważasz, że zamknięcie portalu Kresy.pl byłoby stratą, prosimy dołącz do grona osób, które współtworzą finansowe podstawy funkcjonowania naszego serwisu.0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz