Agencja RBK – Ukraina informuje, że w przyszłym tygodniu ukraiński parlament może przegłosować wprowadzenie reżimu wizowego w ruchu granicznym z Rosją.

RBK powołując się na źródła w Bloku Petra Poroszenki i Froncie Ludowym  informuje, że w tym tygodniu stronnictwa parlamentarne w tym tygodniu zamierzają przedyskutować kwestię wprowadzenia wiz dla Rosjan.

W tym tygodniu różne siły polityczne na Ukrainie mają odbyć wewnętrzne dyskusje na temat ewentualnego wniosku ws. wiz, aby zorientować się na ile realne jest przegłosowanie go na forum parlamentu.

Czytaj również: W Europarlamencie podpisano porozumienie o zniesieniu wiz dla Ukraińców

kresy.pl/ rbc.ua
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz