Wpis został opublikowany dzień przed wizytą sekretarza Rexa Tillersona w Chinach.

Trump napisał, że – Korea Północna zachowuje się bardzo źle. Igrają ze Stanami Zjednoczonymi od lat. Chiny niewiele zrobiły, aby nam pomóc!Wcześniej w Korei Południowej, Rex Tillerson powiedział, że opcja militarna w przypadku eskalacji kryzysu nuklearnego na Półwyspie Koreańskim, jest nadal możliwa.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tillerson: Działania militarne przeciwko Korei Północnej niewykluczone

Tillerson podczas wizyty w Chinach spotka się z chińskim prezydentem Xi Jingpingiem.

kresy.pl / reuters.com / Twitter

Reklama

Dlaczego zdecydowaliśmy się na ograniczenie dostępu do naszych treści?

Ponieważ nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Zawsze ktoś za nie płaci. Jeśli Czytelnicy nie wezmą na swoje barki finansowej odpowiedzialności za istnienie niezależnych, oddolnych inicjatyw dziennikarskich, takich jak Kresy.pl, wówczas na rynku pozostaną wyłącznie niskiej jakości tabloidy oraz media finasowane przez wielkie korporacje, partie polityczne i różnego rodzaju lobbies.

Miesięczny koszt funkcjonowania portalu Kresy.pl to 20000 zł. 7-osobowa redakcja pracuje w pełnym wymiarze i praca ta jest naszym podstawowym, najczęściej jedynym, źródłem dochodu. Kresy.pl nie powstają po godzinach, tworzone przez amatorów. Portal jest tworzony przez wykwalifikowanych dziennikarzy oraz specjalistów z zakresu polityki międzynarodowej, którzy codziennie starają się dotrzeć do informacji istotnych z punktu widzenia interesu naszej politycznej wspólnoty.

Jeśli cenisz naszą pracę, jeśli z niej korzystasz i uważasz, że zamknięcie portalu Kresy.pl byłoby stratą, prosimy dołącz do grona osób, które współtworzą finansowe podstawy funkcjonowania naszego serwisu.

a

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz