10 funkcjonariuszy policji pojawiło się w „Centrum dla uchodźców” Signalisten w miejscowości Vasteras po informacjach o wielokrotnych gwałtach na 10-letnim chłopcu do jakich miało dojść w ośrodku.

Charakterystyczne, że do zdarzenia doszło tydzień temu – 20 stycznia. Tymczasem informację o zajściu upubliczniono dopiero wczoraj. 10 funkcjonariuszy policji wkroczyło w zeszłą środę do „Centrum dla uchodźców” by ewakuować z niego 10-letniego chłopca po informacjach, iż mógł on być wielokrotną ofiarą gwałtów. Wcześniej chłopca nie potrafili obronić pracownicy Centrum. Jak relacjonują sami policjanci po wejściu do ośrodka otoczył ich znaczny, agresywnie nastrojony tłum. Funkcjonariusze uznali, że nie są w stanie mu się przeciwstawić i wycofali się. Przewodnicząca związku zawodowego policjantów Lena Nitz powiedziała agencji informacyjnej TT, że obecne problemy szwedzkiej policji wynikają z jej długotrwałego niedoinwestowania i braków kadrowych.

rt.com/kresy.pl

7 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

  1. czas_przebudzenia
    czas_przebudzenia :

    Skąd my to znamy, że agentura czerwonych szmat zawsze pieprz..ła bzdury o niedoinwestowaniu, o barakach kadrowych, o pewnej winie społecznej, że społeczeństwo nie jest wyczulone. Te gnojki z ideologii oszustwa mają taki bełkot propagandowy dopracowany na wszystkie okazje. Miejmy nadzieję, że próby wdrażania marksizmu uodporniły Polaków w stopniu wystarczającym na oszustów ideologicznych. Nie zapominajmy, że podobnie myślą Węgrzy, Czesi i Słowacy. Nie jesteśmy sami.

  2. malkontent
    malkontent :

    Nie dziwi mnie to wcale, Szwedzi tak zostali zindoktrynowani, że zatracili wszystkie pozytywne wartości męskie odróżniające ich od ciot:-(((( emancypantki, i feministki szwedzkie wyprały im mózgi i wyczyściły gonady z meskich hormonów :-((( to cioty , wolą chodzić w tęczowych opaskach niż podziwiać zgrabne dupeczki cheerleaderek :-(((( jakis czas temu feministki szwedzkie zabroniły nawet im szczać na stojaco :-(((( juz mnie nic nie zdziwi u Szweda :-(((( w Szwecji nic nie zdziwi nawet ta sprawa z Assange gdzie lala gździła się z nim całą noc a on nad ranem wziął ją od tyłu podobno we śnie więc po 3 miesiacach oskarżyła go o gwałt bo we śnie nie wyraziła zgody :-(((( heheheh i na tej podstawie wydano wniosek o ekstradycje to nic że to ukartowane przez CIA ale fakt tylko w Szwecji to możliwe ;-(((( Tak jak ucieczka policji przed przestepcami ;-(((( juz nie bede komentował szwedzkich ekscesów !!!!