Seryjny morderca grasuje w Manchesterze?

Tylko w ciągu ostatnich sześciu lat z kanałów Manchesteru wyłowiono 60 ciał osób zmarłych gwałtowną śmiercią. Wielu mieszkańców sądzi, że wszystkie są ofiarą jednego zbrodniarza.

Mieszkańcy miasta, którzy wierzą w teorię seryjnego mordercy nadali mu już przydomek „Pusher”. Poza 60 ciałami w miejskiej sieci kanalizacyjnej i licznych fosach, dalsze 20 znaleziono w lokalnych rzekach i rowach. Policja aglomeracji Manchesteru zaprzecza i twiedzi, że w kanałach znajduje głównie ofiary samobójstw lub nieszczęśliwych wybpadków. Kierownik wydziału psychologii na Birmingham City University Craig Jackson twierdzi jednak , że tezy o seryjnym mordercy nie można wykluczyć, zas liczba ciał znajdowana w kanałach jest „niepokojąca”. „Jeśli chcesz się utopić nie wybierasz kanału” – twierdzi Craig, podkreślając przy tym – „Mamy wiele kanałów w Londynie, Nothingham i Birmgham, gdzie jest wiele pubów nad kanałami i nie mamy takie masy ciał w kanałach jak w Manchesterze”.

rt.com/kresy.pl
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz