Lewicowa organizacja Solidarity Action Brussels poinformowała w środę, że po jej donosach Ordo Iuris zostało wyrzucone ze swojej siedziby w Brukseli.

W środę lewicowa organizacja Solidarity Action Brussels poinformowała, że po jej donosach Instytut na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris został wyrzucony ze swojej siedziby w Brukseli.

Zobacz też: „Ordo Iuris wyp…dalać”, race i dym – atak na kościół Najświętszego Zbawiciela w Warszawie [+FOTO]

“Ordo Iuris znów wynosi się z Brukseli! Solidarity Action Brussels nawiązał kontakt z właścicielem budynku, w którym OI wynajęło swoje nowe biuro. Właściciel nie był świadomy prawdziwej działalności OI. Dziś umowa OI została natychmiast rozwiązana. Kiedy zrozumiecie, że Bruksela to strefa wolna od homofobii?” – czytamy na Twitterze brukselskiej organizacji.

“Firmą, która szybko zareagowała w celu ochrony praw człowieka i rozwiązania umowy z Ordo Iuris, jest Topos. Bardzo wam za to dziękujemy!”.

W liście, na który powołuje się portal Onet, właściciel nieruchomości miała napisać:

“Jesteśmy zobowiązani do wypowiedzenia łączącej nas umowy z dniem 28 stycznia 2021 r. ze skutkiem natychmiastowym. Nasza firma Topos nie chce być zaangażowana w działalność i działania fundacji, która łamie prawa człowieka i podstawowe wolności demokratyczne. Od początku naszej współpracy nasza nazwa kojarzy się z waszym stowarzyszeniem, czego nie możemy tolerować. Co więcej, my również zostaliśmy oszukani, działania wymienione w podpisanej umowie w ogóle nie odpowiadają rzeczywistej działalności waszego stowarzyszenia, dlatego też zostaliśmy wybrani jako gospodarz”.

Zobacz też: Wiceszefowi Ordo Iuris “zarzucono” m.in. promocję tradycyjnego modelu rodziny. Europosłowie stanęli w jego obronie

Kresy.pl/SAB/Onet

5 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Leave a Reply

 1. Kojoto
  Kojoto :

  “fundacji, która łamie prawa człowieka i podstawowe wolności demokratyczne.” Polska powinna jak najszybciej wystąpić z UE. Skoro Jedna z nielicznych fundacji, która przeciwstawia sie faszyzacji Europy, skutecznie angażuje w obronę praw człowieka i podstawowych wartości, nie tylko demokratycznych, ale w ogóle ludzkiej wolności jako takiej – jest traktowana w Brukseli jako wróg numer jeden. To lewackie bydło z Solidarity Action Brussels, posługuje się łgarstwami rodem z propagandy nazistowskiej i bolszewickiej, w końcu mają hitlerowsko-stalinowski rodowód.

 2. janusz123
  janusz123 :

  >Działaczami i współpracownikami Ordo Iuris są m.in. Bogdan Chazan, Kaja Godek czy Tomasz Terlikowski.
  Z usług Ordo Iuris korzysta wielu ministrów rządu PiS, m.in. ministerstwo rodziny czy ministerstwo edukacji.<

  firma PIS i wszystko jasne,
  niech spadaja

   • Kojoto
    Kojoto :

    “Януш один-два-три” – to jeden z tych skomlących z powodu “okrótnych ataków” na biedaczka Łukaszenkę… i wszystko jasne. Zresztą prosze zwrócić uwagę na ten rodzaj ogólnikowych (a w istocie całkiem mijających sie z prawdą) “zarzutów”, które fabrykuje “ruski Janusz”. Np: “Działaczami i współpracownikami” – słyszał że dzwonią, ale nie tylko nie wie w którym kościele, ale nawet, czy może w muzieum ateizma? 🙂 Co do Pani Godek i Dr. Chazana to jeszcze im po drodze z Ordo Iuris (mimo że nie są działaczami, ani jak sądzę formalnymi współpracownikami Ordo Iuris), ale Terlikowski? Skąd ten pajac wkleił tu terlikowskiego? Ja jestem współpracownikiem “ruski-lewacki Januszu”, bo co miesiąc Z PRZYJEMNOŚCIĄ przelewam im datek.