Kolejna okrutna zbrodnia dokonana przez imigranta wstrząsnęła Niemcami. Tym razem imigrant pochodzący z Bliskiego Wschodu dosłownie posiekał w biały dzień na jednej z ulic Stuttgartu 36-letniego mężczyznę.

Do zbrodni doszło w środę po południu w dzielnicy Fasanenhof. Jak podał dziennik „Bild”, sprawcą był Issa Mohammed, początkowo określany jako „uchodźca z Syrii”. Zaczaił się on na ulicy na znanego sobie 36-letniego Wilhelma L., Niemca pochodzącego z Kazachstanu i za pomocą broni przypominającej samurajski miecz zabił go na oczach 11-letniej córki ofiary i kilkudziesięciu świadków. Z nagrań, które pojawiły się w sieci wynika, że zabójca zadał ofierze wiele ciosów, następnie zbiegł. Policja zatrzymała go kilka godzin później.

Podejrzany o dokonanie tej zbrodni przyznał się do niej i przebywa w areszcie. Oficjalnie jest to 28-letni uchodźca z Syrii, który przybył do Niemiec w 2015 roku. Władze podejrzewają jednak, że mógł on podszyć się pod Syryjczyka, by otrzymać azyl w Niemczech. Według „Bilda” Issa Mohammed może być Palestyńczykiem z Jordanii i mieć 30 lat. Niezależnie od tego jest on znany policji z powodu kradzieży w sklepach i uszkodzeń mienia.

W piątek niemiecka prokuratura podała, że do zbrodni doszło z powodów osobistych a nie religijnych czy politycznych. Według „Bildu” zabójca i ofiara jeszcze kilka tygodni temu mieszkały w jednym mieszkaniu i dochodziło między nimi do sprzeczek. Relacje między mężczyznami są będą badane przez śledczych.

Poniżej zamieszczamy nagranie pokazujące końcowe sceny mordu. Uwaga: nagranie jest skrajnie drastyczne.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

Przypomnijmy, że kilka dni temu Niemcami wstrząsnął inny mord dokonany przez imigranta. Jak podawaliśmy, w poniedziałek rano na Dworcu Głównym we Frankfurcie nad Menem 40-letni Erytrejczyk wepchnął matkę i jej 8-letniego syna pod nadjeżdżający pociąg Intercity. Dziecko zginęło pod kołami pociągu, kobieta zdołała wtoczyć się w przestrzeń pomiędzy kołami i uratować się. Erytrejczyk, który miał azyl w Szwajcarii, był tam przedstawiany jako przykład udanej integracji.

Kresy.pl / bild.de / nrz.de
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

2 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz