Joe Biden urządził w sobotę w swojej oficjalnej siedzibie przyjęcie dla aktywistów i celebrytów z kręgów LGBT. Jeden z uczestników dopuścił się skandalicznego zachowania.

Czerwiec jest aktywnie promowany przez instytucje publiczne USA jako tak zwany “miesiąc dumy” LGBT. W jego akcentowanie włączył się także sam prezydent Joe Biden. W sobotę zorganizował on w ogrodach Białego Domu specjalne przyjęcie dla działaczy i celebrytów z kręgów LGBT. Jak zrelacjonował brytyjski portal Mail Online wśród nich znalazł się transeksualista aktywny w mediach społecznościowych, występujący jako Rose Montoya.

Jak podaje portal tranwestya obnażył piersi w ogrodzie siedziby amerykańskiego prezydenta. Na Twitterze pojawiło się już nagranie, którego kadry opublikował Mailn Online.

 

Jak wynika z nagrania, które transwestyta zamieścił na swojej stronie na Instagramie Biden przemówił z trybuny życząc zebranym “szcześliwego miesiąca dumy”. Przywitał się również osobiście z Montoyą w towarzystwie swojej żony Jill.

W kolejny nagranym klipie, opublikowanym w poniedziałek, skandlista powiedział, że swoich zachowaniem chciał dołączyć do swoich dwóch transeksulanych przyjaciół, którzy chwalili się na nagraniu swoimi bliznami po operacji amputacji piersi. „Nie miałam zamiaru być wulgarna ani w jakikolwiek sposób bluźniercza” – powiedziała. „Po prostu żyłam w radości, żyłam swoją prawdą i istniałam w swoim ciele. Szczęśliwa duma. Uwolnijcie sutki” – napisał w komentrzu.

Czytaj także: Amerykańska armia promuje idee LGBT i bierze udział w “miesiącu dumy” homoseksualistów [+VIDEO]

dailymail.co.uk/news.yahoo.com/kresy.pl

1 odpowieź

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Leave a Reply