Prezes PSL Włodzimierz Kosiniak-Kamysz uważa, że spory polityczne należy rozwiązać w inny sposób

PSL podjął uchwałę z apelem do Unii Europejskiej o zniesienie sankcji ekonomicznych nałożonych na Rosję po aneksji Krymu. Według partii obustronne sankcje gospodarcze jedynie szkodzą wzajemnym relacjom i nie mają realnego wpływu na zmianę rosyjskiej polityki. Dodatkowo, według PSL, embarga szkodzą przede wszystkim polskim rolnikom. Według ludowców kryzys należy rozwiązać przez wszelkie możliwe działania polityczne.

kresy.pl / tvp.info




Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

3 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

 1. Avatar
  arco :

  Psl partia która nie ma nic wspólnego z rolnictwem, nigdy rolnictwa nie reprezentowała .
  Jedynym reprezentantem była Samoobrona ale skasowano tę partię by nie przeszkadzała pslowi.
  Ci hipokryci byli w pierwszej linii z EU i tuskiem za wprowadzeniem sankcji a teraz są przeciw .
  Czyste rozdzielenie jaźni. To oni zniszczyli rolników za czasów SLD gdzie weszliśmy na kolanach do EU (gorsze warunki niż dla członków tej struktury) , w czasie sankcji wprowadzili zwyrodniałe banki żywności gdzie ich ludzie robili wałki na miliony złotych . Zarabiali bo mieli i mają ludzi u żłobu a teraz mówią o czymś co dawno powinno być zrobione.
  Jak by Rosja nie kupowała na lewo jabłka to były by burdy pod sejmem w 2015r. PSL hipokryci do 10 potęgi .