60 tys. paczek papierosów odkryto w samochodzie na ukraińskich rejestracjach dyplomatycznych. Przewoził je jako „pocztę dyplomatyczną”.

Portal „Jewropejskaja Prawda” informuje, że prowadzony przez obywatela Ukrainy samochód przewożący kontrabandę zatrzymano na przejściu granicznym z Unią Europejską w obwodzie zakarpackim. Dokonali tego ukraińscy celnicy i agenci Służby Bezpieczeństwa Ukrainy. Z komunikat ukraińskiej Służby Pogranicznej z którego wiadomo, że papierosy przemycał samochód należący do jednej z ukraińskich ambasad – której, nie podano. Kierowca miał przedstawić oficjalne pismo wystosowane przez jednego z dyplomatów o tym, że przewozi pocztę dyplomatyczną. Mimo jego sprzeciwów agenci SBU zajrzeli do łaodwni gdzie ujawnili papierosy o wartości prawie 621 milionów hrywien. Według komunikatu ukraińskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych przemyt organizowali pracownicy ambasady Ukrainy na Słowacji.

eurointegration.com.ua/kresy.pl

Czytaj kolejny artykuł
3 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

 1. azar
  azar :

  Dariusz Grabowski…….WYBIERAJ – EMIGRACJA ALBO BEZROBOTNY ZAWODOWY…………… Należy także odebrać Ukraińcom prawo do ubiegania się o 500 złotych na dziecko, co zostało wpisane w tak rozreklamowaną przez rząd ustawę. Szacować można, że około 100 tysięcy Ukraińców skorzysta z takiej dopłaty. Pytam o co chodzi rządowi? Czy o tworzenie dodatkowych zachęt dla imigrantów zarobkowych z Ukrainy? Przecież to rząd deklarował, że zależy mu na przyroście naturalnym Polaków, a nic nie wspominał o Ukraińcach …………………..
  http://dariuszgrabowski.eu/?p=258

 2. zefir
  zefir :

  Co tu komentować?Jaka ukrobanderowska służba dyplomatyczna,takie jej złodziejskie przesyłki dyplomatyczne.Gdyby tak na każdej granicy z Banderlandem rzetelnie sprawdzić jakość ich przesyłek dyplomatycznych,to takich przestępczych kwiatów z pewnością byłoby więcej.Gdyby jednak te dyplomatyczne ukrodupki opłaciły haracz ukrocelnikom,to wszystko byłoby cacy,tak zgodnie z ukrobanderowską rewolucyjno-oligarchiczno-złodziejską godnością.