Antoni Macierewicz jest najlepszym Ministrem Obrony Narodowej, jakiego miała Polska, co było nie w smak wrogim naszej Ojczyźnie środowiskom. My, Polacy, domagamy się przywrócenia Pana Ministra – czytamy w petycji.

Petycję wystosowano do prezydenta Andrzeja Dudy, premiera Mateusza Morawieckiego i prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. W petycji przypomniano o opozycyjnej działalności Macierewicza oraz działalność na rzecz wyjaśnienia katastrofy smoleńskiej.

Według autorów petycji, “Przez ostatnie dwa lata Antoni Macierewicz osiągnął naprawdę wiele ‐ Wojsko Polskie przestało być atrapą i kompanią honorową, a stało się sprawnym oraz silnym czynnikiem państwowotwórczym; Polacy przestali odwracać wzrok na widok żołnierza, ponieważ wiedzą, że to człowiek, który ich obroni”. Są przekonani, że “polityczne intrygi części obozu ‘dobrej zmiany’ oraz środowisk dawnych Wojskowych Służb Informacyjnych najpierw doprowadziły do kampanii zohydzającej postać Antoniego Macierewicza, a następnie do jego odwołania z piastowanego stanowiska Ministra Obrony Narodowej”.

Zaapelowano o “przerwanie antypolskiego chocholego tańca” i przywrócenie odwołanego ministra.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Sakiewicz: Nie zagłosuję już na Dudę 

Antoniego Macierewicz na stanowisku ministra obrony zastąpił Mariusz Błaszczak.

Kresy.pl / Do Rzeczy

2 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Leave a Reply

  1. Polka55
    Polka55 :

    Ojojo, cóż za wzniosła wypowiedź.Widać że Ci Polacy którzy piszą tę petycję, nie są zorientowani w temacie. Cała szopka z komisją smoleńską kosztowała nas grube pieniądze, i wynik jest żaden.Wszystkie ich okarżenia o zamach są warte funta kłaków. A odbudowa uzbrojenia polskiej armii, istnieje tylko na papierze.Więc wpierw dobrze się zastanówcie nad tym co piszecie.