Kilku obcokrajowców wzięło udział w sobotę w bójce z użyciem noża w centrum handlowym Arkadia w Warszawie. Dwóch z nich trafiło do szpitala, ale ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Do bójki doszło w sobotę około godziny 19. w centrum handlowym Arkadia przy al. Jana Pawła II w Warszawie. Monika Nawrot, oficer prasowy Komendy Stołecznej Policji przekazała Polsatowi News, że w galerii doszło do szarpaniny trzech mężczyzn. Jeden z nich użył ostrego narzędzia wobec pozostałych uczestników bójki, po czym zbiegł z miejsca zdarzenia. Jest on poszukiwany przez policję. Dwaj mężczyźni trafili do szpitala z ranami nie zagrażającymi życiu.

Kresowy Przegląd Tygodnia

Zgoda RODO: Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez FUNDACJA KOMPANIA KRESOWA, ul. Gen. Władysława Sikorskiego 166 / 0.03, 18-400 Łomża moich danych osobowych przesłanych w niniejszym formularzu w celu otrzymywania informacji drogą elektroniczną.
Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie, klikając link w stopce naszych e-maili.

Na nagraniach, które trafiły do sieci, widać, że „szarpanina” była regularną bijatyką. Początkowo uczestniczyli w niej trzej mężczyźni, lecz w jej trakcie dołączali do niej kolejni – być może były to osoby próbujące obezwładnić uczestników bójki. Bez większego skutku interweniował także ochroniarz z Arkadii.

Najbardziej agresywny mężczyzna w pewnym momencie zaczął dźgać swoich przeciwników przedmiotem przypominającym nóż. Jednego z nich także kopnął w twarz. Później nie zatrzymywany oddalił się z miejsca incydentu.

Media początkowo podawały, że uczestnicy bójki byli Gruzinami. Policja zaprzeczyła, że byli to Gruzini, ale potwierdziła, że zarówno nożownik jak i jego ofiary byli cudzoziemcami. Policja nie podała jednak, jakiej byli narodowości i od niedzieli nie podaje żadnych nowych informacji w tej sprawie.

Pilnujemy wspólnych spraw

Zależymy od Twojego wsparcia

CZYTAJ TAKŻE: Warszawa: Nożownik arabskiego pochodzenia zranił policjanta

Kresy.pl / polsatnews.pl / wiadomosci.radiozet.pl

Czytaj kolejny artykuł
0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz