14 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Leave a Reply

  1. azar
    azar :

    w kwestiach ukrainy PiS=PO,N.=uPa i pedał bandera… V upadlinska kolumna jawnie w tym pro-banderowskim rządzie decyduje. Czy PiSdzielce nie macie ważniejszych wydatków w kraju??? Dla polskich studentów np medycyny nie ma pieniędzy na studia a Ci muszą wyjeżdząć na studia płatne np na tą UpAdline dawć często łapówki i za byle co dodatkowo płacić a wy PiSowskie szmaty sponsorujecie tą banderowską swołocz z zachodniej banderowskiej ukrainy i dla nich pięniądze i akademiki są i stypendia!!! Zapewne PO z N. to samo by robili co wy teraz czynicie ale to nie znaczy, że wy to także macie robić. Jeszcze trochę a Polacy się przebudzą i sami zrobią porządek z waszymi ukraińcami w Polsce bo oni w tej chwili polskich pracowmników wypierają z zakładów pracy. Zero podwyżek bo jak ci sie nie podoba to kilku ukraińców czeka na twoje miejsce, zero nadgodzin. Chcesz zarobic to wyjeżdzaj na zachód. I to ma byc wspieranie Polskiego społeczeństwa panie Morawiecki??? Chamstwo i obłuda w waszym Pisowskim wykonaniu!!!! Co do PO i N. bym sie tego spodziewał ale cio do waszego to pokazujecie obecnie waszą Polskość !!!!

  2. krok
    krok :

    Gwóźdź do trumny polskich produktów. Lepsze drogi na ukrainie, większy import towarów. To strzelanie sobie w kolano. Rząd PIS potajemnie spiskuje z ukraińcami ponad narodem. To samo działo się za czasów PO. Mniemam, że tym sterują obce państwa, obce służby, grupy interesów. Może czyjś synalek siedzi w spółkach drogowych. Intratne kontrakty.

      • zan
        zan :

        No i co z tego, że będą budować polkie firmy tępy pisowski agitatorze? Tak czy siak ustawia to Polaków w roli niewolników budujących za darmo Ukraińcom drogi. Nie wiem co do tego mają rosyjskie trolle. Wam już mózgi wygniły od tej ukraińskiej propagandy.

        • kojoto
          kojoto :

          Zan – może tak, a może nie, a od rosyjskiej propagandy nikomu nie wygniły? A to że nie jednemu wygniły od sowieckiej też Ci nie przeszkadza. Masz prawo lubić Rosję, ale dziwnie wygląda to, że atakujesz wyłącznie “PiSowskich agitatorów”. Też reagowałem na takie wpisy dość ostro, ale forum jest autentycznie mocno ztrollowane przez rusków i nie wierzę nikomu, że tego nie widzi. “Rasowi” ukraińcy, czy ukrainofile obecnie rzadko się tu w ogóle pojawiają.

  3. jazmig
    jazmig :

    Już wiemy, dlaczego Nowak zdecydował się pracować za marne grosze. PiS zapewnia mu sowite pieniążki, większość pójdzie do podziału między Nowaka a pisowskich mafiosów, a resztki na te drogi.