Wicemarszałek Senatu z ramienia PiS i szef sztabu wyborczego, Stanisław Karczewski powiedział na antenie TVP1, że choć jego partia sprzeciwia się przymusowej relokacji uchodźców, to nie zawetuje planu Junckera.

Karczewski zapewnia, że PiS nie będzie stawiało sprawy na ostrzu noża. „ Jesteśmy w Unii, ani Prawo i Sprawiedliwość, ani Jarosław Kaczyński, ani Beata Szydło nie chcemy wychodzić z Unii Europejskiej”– powiedział w programie „Polityka przy kawie”.Szef sztabu wyborczego PiS podkreślił, że w tej sprawie najważniejszy jest głos obywateli i stwierdził, że Polacy nie są tu podzieleni, gdyż większość z nas jest na „nie”. Mimo to zapowiedział, że jego partia nie będzie wetować planu umieszczenia w Polsce migrantów zgodnie z kwotą ustaloną podczas posiedzenia Parlamentu Europejskiego, które odbędzie się w przyszłą środę. „Też powinniśmy być solidarni”– przyznał Karczewski.

Dodał, że jego ugrupowanie nie będzie podchodziło do decyzji UE bezkrytycznie i wskazał, że to Niemcy, mające bardzo duże zasiłki, odpowiadają za falę imigracyjną. Przypomniał także, że większość osób to migranci zarobkowi. „To są młodzi ludzie, zdrowo wyglądający mężczyźni”– powiedział Karczewski.

TVP.Info / Kresy.pl

Reklama

Dlaczego zdecydowaliśmy się na ograniczenie dostępu do naszych treści?

Ponieważ nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Zawsze ktoś za nie płaci. Jeśli Czytelnicy nie wezmą na swoje barki finansowej odpowiedzialności za istnienie niezależnych, oddolnych inicjatyw dziennikarskich, takich jak Kresy.pl, wówczas na rynku pozostaną wyłącznie niskiej jakości tabloidy oraz media finasowane przez wielkie korporacje, partie polityczne i różnego rodzaju lobbies.

Miesięczny koszt funkcjonowania portalu Kresy.pl to 20000 zł. 7-osobowa redakcja pracuje w pełnym wymiarze i praca ta jest naszym podstawowym, najczęściej jedynym, źródłem dochodu. Kresy.pl nie powstają po godzinach, tworzone przez amatorów. Portal jest tworzony przez wykwalifikowanych dziennikarzy oraz specjalistów z zakresu polityki międzynarodowej, którzy codziennie starają się dotrzeć do informacji istotnych z punktu widzenia interesu naszej politycznej wspólnoty.

Jeśli cenisz naszą pracę, jeśli z niej korzystasz i uważasz, że zamknięcie portalu Kresy.pl byłoby stratą, prosimy dołącz do grona osób, które współtworzą finansowe podstawy funkcjonowania naszego serwisu.Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

50 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

   • kojoto
    kojoto :

    Cyna, czy nie jesteś do bólu naiwny? „Tego sie nie dowiemy zanim nie sprawdzimy” PIS miał rząd 2 lata i słowem się nie zająkneli na temat sprowadzenia kilkudziesięciutysięcy Polskich repatriantów. (Część Polaków z Kazachstanu podawała nawet że ma niemieckie pochodzenie, bo niemcy zabierali z tamtąd swoich, i to był jedyny sposób na ucieczkę). Po tych wszystkich antypolskich akcjach PiSu – popieranie banderowców, lobbowanie na rzecz żydów, a przeciwko Polsce. Teraz też słysztsz zapowiedź wprost: „większość z nas (Polaków) jest na „nie”. Mimo to zapowiedział, że jego partia nie będzie wetować planu umieszczenia w Polsce migrantów zgodnie z kwotą ustaloną podczas posiedzenia Parlamentu Europejskiego, które odbędzie się w przyszłą środę. „Też powinniśmy być solidarni””. Czego ci jeszcze potrzeba? Oni nawet przyznają, że nie są solidarni z narodem, który ich wybiera tylko z europejsami i innymi, którzy chcą Polskę utrzymywać jak biedną kolonię. Czy położysz rękę pod przejerzdżającym pociągiem, żeby się upewnić czy ci jej nie zmiażdży? Pobódka.

    • cyna :

     Co z tego że szef komitetu wyborczego powiedział coś takiego skoro wcześniej Kaczyński powiedział coś innego a to nie Karczewski kształtuje politykę partii tylko Jarosław. Doskonale pamiętam te dwa lata i sama polityke partii w tamtym czasie i wcale na tle ośmiu lat rządzenia PO źle jej nie oceniam. To ma być argument że nie zciągnął Polaków z Kazachstanu? Nie zrobił wielu rzeczy które obiecał bo nie mógł ich zrobić bo PO i inne partie skutecznie to uniemożliwiły. Mnie przekonały słowa Kaczyńskiego i dlatego ma mój głos. Gdy majac realne szanse w sejmie żeby je zrealizować nie zrobi tego to mój głos straci. Innych opcji nie mam, czy ty widzisz inne możliwości? Napisz to chętnie się z nimi zaznajomię no chyba że chcesz aby PO rządzilo trzecią kadencję to nie pisz bo gimnastykować paluszki na klawiaturze dla takich idiotów nie mam zamiaru. To samo się tyczy Kukiza w tym przypadku ddaruj sonbie równiez

     • fiesta :

      Twoje slowa „cyna” – cytat: ” Nie zrobił wielu rzeczy które obiecał bo nie mógł ich zrobić bo PO i inne partie skutecznie to uniemożliwiły.”
      KOMENTARZ: G*wno prawda. PiS byl w koalicji z Samoobrona i LPR i mial rzad wiekszosciowy, ale skarlowaciale zydy Kalksteiny vel Kaczynscy zerwali koalicje, bo koalicjanci ich naciskali, zeby realizowali polskie interesy narodowe.
      Glos ma HISTORYK H.Pajak, ktory napisal: Prawo i Sprawiedliwość – partia judaszy.
      CYTAT:
      Lech „Kaczyński” podczas jednej z jego pielgrzymek politycznych do Izraela powiedział w Knesecie, że niezależnie od tego, kto będzie w Polsce sprawował władzę, on jako prezydent będzie realizował politykę izraelską. Zdradę Polski na rzecz interesów wrogiego państwa żydowskiego oraz patologicznej nienawiści ogromnej większości Żydów do polskości, uprawiały aktywnie wszystkie posolidarnościowe antyrządy. Było to i pozostaje na pasmo agenturalnej destrukcji. „Marszałek” – socjalista Józef Piłsudski sprowadził z Żydobolszewi około 650 tysięcy Żydów „litwaków”. Dołączyli do około trzech milionów Żydów „tutejszych”. Niemcy rzekomo wymordowali sześć milionów Żydów. Niedawno polityczni pachciarze z „Otwartej (na Żydów) Rzeczpospolitej”, ujawnili, że do Polski (jej Resztówki) chce wrócić około trzy miliony Żydów. Jeżeli więc „naziści” wymordowali sześć milionów Żydów, a chcą wrócić trzy miliony, to te dwie liczby dają sumę dziewięciu milionów, a tylu Żydów nie było w całej Europie.

      Pozostawmy arytmetykę i zajmijmy się PiS-em, zwłaszcza w kontekście wyborów parlamentarnych w 2015 roku.

      Katolicki elektorat oszukiwany od 20 lat przez partyjne meteory zawsze tych samych braci „Kaczyńskich” nie zna prawdy o tej partii. Stosuje ona „fałszywą aksjologię” i „podwójne jej standardy” – jak profesor Anna Raźny nazwała metodologię oszukiwania katolickich wyborców przez tę judaszowską partię.
      Wykluczającą się sprzeczność słów i czynów niszczy prawdę obiektywną o polskości i katolicyzmie, a w szerszym kontekście relatywizuje podstawy cywilizacji chrześcijańskiej, której śladowe resztki jeszcze dają się rozpoznać wśród narodów katolickich z koncłagru unijnego.

      Do celów promocyjnych PiS stosuje częste odniesienia do cywilizacji łacińskiej i wartości chrześcijańskich, do tradycji, a z drugiej strony cechuje ją permanentny brak działań w sferze ustawodawstwa. Partia odwołująca się do sprawiedliwości w życiu publicznym, sama się demaskuje odwrotnością haseł i czynów.

      Tę podwójną grę nazwaliśmy judaszowską, a profesor Anna Raźny „fałszem aksjologicznym”lub podwójną moralnością, z czego wynika propagandowe, instrumentalne traktowanie jej programu i jego katolickich odbiorców.
      Ciag dalszy na stronie: ( http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:R-RhEhoEe-QJ:www.wicipolskie.org/index.php%3Foption%3Dcom_content%26task%3Dview%26id%3D12200%26Itemid%3D56+ &cd=16 &hl=en &ct=clnk &gl=ca ).

     • cyna :

      Dobra, kończmy te przekomarzania bo już czas na mnie, właśnie skończyłem zmiane za którą mi kalksteiny zapłaciły a tak poważnie to do następnego i nie daj sie opanować ta żydowską obsesja bo któregoś dnia w swojej babie dostrzeżesz żyda i kto wie co jej zrobisz. Do następnej sprzeczki

     • cyna :

      Umknął ci jeden fakt a mianowicie że hitler nie pozbawił żydów zdolności płodzenia dzieci i od czasów wojny trochę się ich urodziło i powiększyła liczba żydów którzy ocaleli na terenach Polski. Te następne pokolenia to też ci o których mozna powiedzieć że chcą wrócić. Inny fakt że liczba wymordowanych jest podrasowana przez samych żydów w celach wiadomych

   • kojoto
    kojoto :

    Na chwilę obecną z sensownych propozycji tylko Partia KORWIN zarejestrowała listy we wszystkich okręgach i na nich powinien głosować każdy rozumny Polak, nawet jeśli ma nieco inne poglądy w niektórych sprawach. (Ja wolał bym poprzec narodowców, albo Brauna, ale jest jasne, że nie ma o czym mówić). Korwin ma jeszcze tą przewagę nad moimi faworytami, że jest sprytnym politykiem i ma koło siebie kilku innych, i potrafi rozgrywać różne kwestie pragmatycznie.

    • cyna :

     KORWIN jak najbardziej ale realne szanse na wygrana ma PIS i biorąc sobie do serca słowa Janusza o tym że dyktatury są albo dobre albo złe a demokracja zawsze głupia mam zamiar zagłosować na Kaczyńskiego z tą nadzieja że dostanie absolutną większość w sejmie. Większość która da mu możliwość zmiany konstytucji i zrealizowania swojego programu. Kojoto spójrz na to z innej strony gdy PIS zawiedzie to zostanie już Korwin albo Braun a do tego czasu Braun sie nie zarejestrował a Korwin jest pod kreską sam sie zastanów czy nie lepiej oddać głos na PIS zamiast w nieskończoność rozdrabniać tą hołotę w sejmie.

     • kojoto
      kojoto :

      Braun zgłosił tylko w 18 okręgach, więc w ogóle nie ma na co liczyć. Co do partii KORWIN, to jak zwykle zaniżają sondaże, po to żeby ludzie myśleli tak jak Ty (bez urazy, połowa mojej rodziny też się na to nabiera, ale druga już nie). W słowa Kaczyńskiego nie wierzę, tak samo jak innych chwilowo banderofilskich agentów usraela. Oni sobie wycierają ryje polską flagą, a pamięć o pomordowanych Polakach uzależniają od bieżącej sytuacji w rozgrywkach między mocarstwami. Nie mamy żadnych gwarancji, że PiS nie zrobi z Polską gorzej niż PO, czy SLD. Powiem Ci jak będzie: wygra PiS (nie wiem czy zdobędzie więkrzość parlamentarną, niewykluczone bo grają teraz kartą antyimigracyjną). PO będzie miało niewieke więcej niż Kukiz, jeśli PiS nie będzie mógł stworzyć rządu to wejdzie w koalicję z Kukizem, który przejmie rolę PSL czyli uniwersalnego koalicjanta (jak coś jest do wszystkiego – to jest do niczego). Komuchy pewnie wejdą ze swoimi 8ma procentami. PSL pewnie nie, tak samo jak ta cała hucpa „nowoczesna”. Jedyną szansą na jakiś głos rozsądku w sejmie i jakiś realny kanał łączący sejm z obywatelami może być Korwin, jeśli potencjalni wyborcy prawdziwych konserwatystów, narodowców i liberałów pójda po rozum do głowy i nie zagłosują na PiS i Kukiza „bo mają więkrze szanse”. Jeśli Korwin nie wejdzie to mamy okrągłostołowy beton w innym odcieniu i ZERO zmian na dobre, a być może na złe. To ty się lepiej zastanów a nie wyskakuj mi tu z takimi głupotami, że lepiej zagłosować na PiS, do potęgi skompromitowany poparciem dla upadlińskich nazistów, szowinistów syjonistycznych i przedewszystkim „wujka Sama”, któremu się wysługują za darmo, a może nie za darmo tylko za jakieś łaskawe gesty usraelitów i po wygranych wyborach przyjdzie zapłacić wierzycielom głowami własnych wyborców?

     • cyna :

      Co do Usraelitów to jak najbardziej jestem za czyli im przeciw ale nie sadzę żeby tak było jak piszesz, ponadto tylko Braun jest im przeciw i o tym mówi. W jednym z wywiadów Korwin wspomniał o tym że zapłaciłby im te pieniądze więc nie pisz mi tu o takich głupotach. Nawet gdyby sondaże po trzykroć zaniżyły procenty Korwina to i tak nie będzie rządził i nie będzie miał z kim sie zjednoczyć aby realizować swoje postulaty, głosowałem na niego w wyborach prezydenckich i powiem ci że dał dupy i osiadł na laurach, w ogóle nie miał zaplecza i to go zgubiło po prostu nie dotarł do ludzi a wg tego co sam mówi większość jest głupia i dostał głosy mniejszości. Spokojnie głosuje na Pis bo widzę nadzieję na załatwienie paru spraw Polskich które z mojego punktu widzenia sa istotniejsze niż sojusz z USA na zasadach USA czy tolerowanie banderyzmu na Ukrainie. Nienawiści do ukrainy mnie nie ucz bo moja rodzina tam mieszkała i babcia mi opowiadała nie raz nie dwa ale nie daj się zaślepić nienawiścia do Ukrainy tak aby ta nienawiśc przysłoniła ci dobro naszego kraju. Jak wyżej potrzebny nam rząd większościowy i na to zagłosuję, zagłosuję także na opodatkowanie sieci marketów i banków na 500 zł na każde dziecko i na rozliczenie PO z afer i złych rządów a także na jedynego polityka który potrafił sprzeciwiać się brukseli z nadzieją że dalej tak będzie a ty marnuj swój głos na mniejszości sejmowe wedle woli. Po cichu sobie marzę że to z Korwinem będzie musiał Pis współpracować ale na taki optymizm mnie nie stac i brak na to czasu.

     • fiesta :

      cyna, oto twoje zdanie: „Co do Usraelitów to jak najbardziej jestem za czyli im przeciw ale nie sadzę żeby tak było jak piszesz”.
      KOMENTARZ: Oto dowod na kolaboracje zydowskich karlow Kalksteinow vel Kaczynskich ze swoimi pobratymcami z IzraHELLa – cytat: „Lech „Kaczyński” podczas jednej z jego pielgrzymek politycznych do Izraela powiedział w Knesecie, że niezależnie od tego, kto będzie w Polsce sprawował władzę, on jako prezydent będzie realizował politykę izraelską. Zdradę Polski na rzecz interesów wrogiego państwa żydowskiego oraz patologicznej nienawiści ogromnej większości Żydów do polskości, uprawiały aktywnie wszystkie posolidarnościowe antyrządy. Było to i pozostaje na pasmo agenturalnej destrukcji”.
      WNIOSEK: Albo ty „cyna” jestes nienormalny, albo sluzysz zydowskim karlom Kalksteinom vel Kaczynskim i PARCHATYM ZYDOM.

     • cyna :

      Ale masz łajno w głowie, takich patriotów to sie dawniej w pierwszej linii ustawiało żeby przeciwnik szybko mógł z nimi porządek zrobić . Tymi żydami to się tak nie przejmuj bo ci krwawa bańka z pyska wyskoczy i ciemno przed oczami zrobi. Ja wiem dlaczego Kaczyński zawarł sojusz z USA i dlaczego podpisał traktat lizboński, jak przestaniesz gryźć kabel od klawiatury to poklikaj trochę i moze sam się dowiesz. Dla mnie krajem mogą rządzić nawet scyzorykiem brzezani ale tacy którzy szanuja historie i naród Polski oraz sami czuja się Polakami.

     • fiesta :

      cyna… jak chcesz to trzymaj zydowski kal w swoim domu przez nastepne 4 lata, ale nie narzucaj Polakom, zeby trzymali zydowski kal w calej Polsce, bo to oznacza gnojowisko – zydy zrobili z Polski gnojowisko w ciagu ostatnich 25 lat.
      Poza tym jak tobie jest obojetne kto bedzie rzadzil Polska to tyle samo sa warte twoje nadzieje na to, ze rzadzacy beda szanowac historie i narod Polski – vide ostatnie 25 lat zydowskich rzadow w Polsce i 800 lat pobytu zydostwa na ziemiach polskich.
      ZYDOSTWO TO LETNIA I ZIMOWA SZARANCZA, jak pisal ksiadz dr S.Staszic 200 lat temu.
      Inne narody tez ich doswiadczyli przez ostatnie ponad 2 tysiace lat – vide opinie znanych i slawnych ludzi:
      Cyceron / właśc. Marcus Tullius Cicero / (106-43 p.n.e.), rzymski mąż stanu, wybitny mówca, pisarz i filozof, powiedział:
      „Żydzi to siła ciemna i odpychająca. Wiadomo jacy są liczni, jak solidarni i jaką w swej spójności rozporządzają siłą. To naród łotrów i oszustów.”
      Diodor (30 p.n.e.-20 n.e.):
      „Już doradcy i przyjaciele króla Antiocha (242-187 przed Chryst.) radzili królowi, by wytępił naród żydowski do szczętu, gdyż żydzi, jako jedyny naród na świecie, opierali się wszelkiemu zmieszaniu się z innymi narodami. Uważali wszelkie inne narody za wrogów swoich i przenosili nienawiść tą, jako dziedzictwo na dalsze pokolenia. Księgi ich święte, zawierają wrogie dla całej ludzkości i niesprawiedliwe przepisy.”
      Tacyt (ok.55-120 n.e.):
      „Prawa żydowskie stoją w sprzeczności do praw wszystkich innych narodów. Pogardzanym jest u nich wszystko, co dla nas jest święte i odwrotnie: miłe jest wszystko, co w nas obrzydzenie wzbudza. Żyją ściśle zespoleni, wspierając się nawzajem, nienawidząc natomiast obcych i rozkładając ich.”
      ZYD JEST TAKIM PRZYJACIELEM DRUGIEGO CZLOWIEKA, JAK TASIEMIEC JEST PRZYJACIELEM PACJENTA.
      Ty „cyna” nie wygladsz na takiego, ktory szanuje polska historie i narod Polski, poniewaz lekcewazysz fakty historyczne o zydowskich karlach Kalksteinach i parchatym zydostwie oraz narzucasz Polakom zydowskie rzady w Polsce.
      Apropos: sojuszu z USA i traktatu „lesbijskiego”.
      Obydwa nie byly potrzebne Polsce – vide Szwajcaria, ktora nie nalezy do NATO oraz Norwegia, ktora znakomicie daje sobie rade poza traktatem „lesbijskim”.
      W przypadku Polski, Polacy sa miesem armatnim potrzebnym do realizacji zydo-anglosaskich interesow, a dzieki traktatowi „lesbijskiemu” doszlo do ROZBIORU EKONOMICZNEGO Polski i prowadzony jest proces WYNARADAWIANIA POLAKOW I WYNISZCZANIA POLSKOSCI.
      Z tego co ty „cyna” napisales wynika, ze tolerujesz ZYDOWSKIE ZLO, ktore wyniszcza Polske i Polakow, a Polakom wmawiasz, ze teraz nastapi poprawa co odczytuje jako twoj sabotaz i dzialania na szkode Polski i Polakow – ZEBY NASTAPILA POPRAWA TO MUSI BYC ZASTOSOWANY PROCES ODWROTNY DO TEGO JAKI JEST STOSOWANY W POLSCE PRZEZ OSTATNIE 25 LAT, czyli: 1. Odsuniecie zydostwa od wladzy i wplywow w Polsce. 2. Odzyskanie rozkradzionego polskiego majatku narodowego. 3. Zaprowadzenie POLSKIEGO USTROJU NARODOWEGO.
      To sa fundamentalne punkty-zalozenia, konieczne do zrealizowania NAPRAWY PANSTWA POLSKIEGO.

     • kojoto
      kojoto :

      Staram się nie tracić czasu na oglądanie wywiadów prowadzonych przez kurewki, które mają za zadanie nie dać się wypowiedzieć gościom. I zadają tendencyjne pytania. Mam względnie duże zaufanie do Kresów.pl w tej dziedzinie i oszczędza mi to zędnego obrzydzenia, choć faktycznie tym razem dali ciała. O solidarności jest mowa w innym kontekście. Natomiast nie jestem naiwny ja dlatego, że w miarę ufam portalowi Kresy.pl, ale jesteś naiwny Ty, że wierzysz w słowa funkcjonariusza pisowskiego.

     • kojoto
      kojoto :

      Działalność Shaded jest w/g mnie do przyjęcia, po pierwsze nie obejmuje islamskiej dziczy rodem z ISIS, po drugie ma stosunkowo małą moc przerobową. Słyszałem, że jest pół-syryjką i pół-polką – czy jest inaczej? Nawiasem mówiąc skromnie się ubiera jak na chrześcijankę:
      http://r-scale-32.dcs.redcdn.pl/scale/o2/tvn/web-content/m/p1/i/b60c5ab647a27045b462934977ccad9a/04b324a5-3eb8-4b22-afe3-40e284fad4ad.png?type=0 &srcmode=3 &srcx=0/1 &srcy=0/1 &srcw=640 &srch=360 &dstw=640 &dsth=360
      Pewnie chce się pochwalić wdziękami z okazji wyborów. Na mnie takie dekolty działają 🙂 nie ukrywam, ale szacunku nie wzbudzają.

    • cyna :

     Nie bardzo rozumiem po co to napisałeś i dlaczego ale nie gustuję w żadnych kaprofilskich ekscesach tak jak żadnej innej sodomii, wyłącznie tak naturalnie z kobietą preferuję. A tobie radzę abyś pisał takie rzeczy na innych forach, kto wie może są fora dla LGBT i tam jest koncik dla wielbicieli kału, daj znać jak już znajdziesz swoje środowisko. Powodzenia w poszukiwaniach życzę

     • fiesta :

      cyna… jak nie rozumiesz co napisalem to zapytaj, a ci wyjasnie zamiast wypisywac kolejne glupoty o sodomii etc – czy zapomiales liter polskiego alfabetu i nie potrafisz wlasciewie odczytac i zrozumiec wyrazow ?
      Wyraz „kupa” ma dwa znaczenia: 1. grupa, a 2. g*wno.
      Dla swiadomych Polakow, ktorzy faktycznie wiedza czym sa wymienione przeze mnie ugrupowania polityczne wyszczegolnione w nawiasie jest zrozumiale, ze mialem na mysli opcje numer 2.
      Zas dla niezorientowanych osob jest to klopot i czuja sie zagubione jak ty „cyna” i powstaja im w glowie rozne mysli, ktore przelewaja na klawiature bez zastanowienia.
      Zeby tobie lub innym wyjasnic co to jest PiS i wymienione w nawiasie pozostale partie polityczne to ogranicze sie do 3 glownych wydarzen, jakie mialy miejsce w ciagu ostatnich 25 lat:
      1. Okragly stol – uklad pomiedzy ZYDAMI z PZPR, a ZYDAMI z Solidarmnosci i KOR.
      2. Wyprzedaz polskiego majatku narodowego i realizacja obcych interesow.
      3. ZDRADA STANU !…. czyli pozbawienie suwerennosci panstwa polskiego i oddanie wladzy BRUKSELI (srulki i ch*jki w Warszawce to kukly, ktore przezeraja pieniadze polskiego podatnika).
      MORAL: Niezaleznie co mowili i wciaz mowia ci zdrajcy u wladzy w Polsce (PO-PSL-SLD-PiS) przez ostatnie 25 lat, to ZLO JAKIE ZOSTALO WYRZADZONE POLSCE I POLAKOM ORAZ STRATY JAKIE PONIOSLA POLSKA I POLACY SA TRWALE. Glosowanie na ktorekolwiek z tych 4 ugrupowan (PO-PSL-SLD-PiS) oznacza oddanie glosu na ZDRAJCOW POLSKI I POLSKICH INTERESOW NARODOWYCH.
      Glosuj na Kukiza, Korwina, Brauna i im podobnych, ale NIE GLOSUJ NA ZDRAJCOW. Logiczne ?

     • fiesta :

      cyna… ja nie mam personalnych kontaktow z Korwinem, Braunem i Kukizem tylko oceniam ich po wypowiedziach z punktu widzenia polskiego interesu narodowego i dlatego jestem przeciw BANDZIE „kanciastego stolu”, przy ktorym zawiazal sie zydowski spisek przeciw Polsce i Polakom , Polska zostala okradziona, a Polacy zostali mowiac grzecznie wykantowani i puszczeni na golasa oraz skazani na emigracje za chlebem, a qrewskie nasienie u wladzy w Polsce przyjmuje DZICZ Z AFRYKI i funduje im wakacje za pieniadze polskiego podatnika., podczas gdy polskie rodziny wegetuja w Polsce.
      Z kolei z osobistego punktu widzenia, zaprowadzilbym rzady wojskowe, zamknal granice i powolal trybunal wojskowy i rozstrzelal wszystkich zdrajcow Polski i narodu polskiego za ostatnie 70 lat oraz odebral i przekazal ich majatki na skarb panstwa polskiego.
      W nastepnej kolejnosci przystapilbym do realizacji PROGRAMU NAPRAWY POLSKI – vide:
      1. Odsuniecia zydostwa od wladzy i wplywow w Polsce.
      2. Odzyskanie rozkradzionego polskiego majatku narodowego.
      3. Zaprowadzenie polskiego ustroju narodowego.
      Taki jest moj punkt widzenia i nie obchodzi mnie opinia zydostwa, lewactwa, mniejszosci narodowych w Polsce, komisarzy unijnych, politykow, biznesmenow etc.
      Przede wszystkim: Polska dla Polakow !

  • sylwia :

   Nie udało siȩ antypolskim gazetom i telewizji ogłupić wszystkich. Polacy korzystają z internetu i znają prawdȩ o tak zwanych ‘uchodźcach’. Antypolskie gadzinówki syczą do nas tak samo jak niemieccy politycy. W internetowym wydaniu Gazety Wyborczej jest napaść na patriotycznych kapłanów, którzy głoszą prawdȩ. Ta gadzinówka wmawia nam w tym artykule, że ci ‘uchodźcy’ to są biedni ludzie w ‘łachmanach’. Jednakże ci atakowani przez polskich Żydów ksiȩża, tak jak my, widzieli filmy pokazujące agresywnych, wściekłych talibanów ze smartphonami i megafonami, rzucających kawały betonu w policjantów i demolujących greckie i włoskie miasta. Oni widzieli film o przejȩciu przez greckich celników transportu setek sztuk broni i tysiȩcy sztuk amunicji dla tych ‘uchodźców’. Mylą siȩ polscy Żydzi planując uciec stąd do rasowo homogenicznego Israela gdy pomogą mahomteańskim hordom zalać i zniszczyć Polskȩ. Mylą siȩ, bo może już nie być Izraela spopielonego przez broń jądrową Państwa Islamskiego a mahometańskie hordy bȩdą polować na Żydów w Europie. Polscy Żydzi podcinają gałąź, na której z nami siedzą. Bawi czytanie w tym artykule ( http://wyborcza.pl/magazyn/1,148049,18850545,schizma-w-polskim-kosciele-franciszek-nie-jest-ich-papiezem.html#TRwknd ) chrześcijańskich cytatów o miłosierdziu gdy wiadomo, że używają ich polscy Żydzi przeciwko polskim ksiȩżom. Równocześnie raduje, że polscy ksiȩża nie wahają siȩ oponować przeciwko nawoływaniu papieża Franciszka do popełnienia samobójstwa narodowego przez przyjmowanie wrogich hord barbarzyńców naszpikowanych przeszkolonymi terrorystami. Przyjadą tysiące dżihadystów, zostanie im dostarczona broń i zaczną nas islamizować. Islamizacja siłą (dżihad) jest nakazana przez Koran. Jest tam 164 wersetów nakazujących zabijać niemahometan i niewolić ich kobiety. ( http://www.answering-islam.org/Quran/Themes/jihad_passages.html ). Zauważywszy, że zakaz sprzedaży i konsumpcji alkoholu oraz nakazy posiadania bród przez mȩżczyzn i zakrywania włosów przez kobiety, prowadzi do radykalizacji mahometan, chińskie władze wprowadziły w na mahometańskich terenach (Sindziang) nakaz sprzedaży alkoholu i zakaz posiadania bród i zakrywania włosów. Dzieciom i urzȩdnikom państwowym nie wolno chodzić do meczetów. Chińskie władze spostrzegły, że mahometański ‘żal za grzechy’ jest związany z nieprzestrzeganiem praw Szarija i nakazów Koranu. To z kolei wymaga zabijania innowierców, ucinania głow i kamieniowania kobiet. ( http://shoebat.com/2015/05/06/china-declares-war-on-islam-prayer-in-mosques-is-outlawed-and-all-muslim-shopkeepers-must-sell-alcohol-or-face-prosecution ) Nie. Mahometanie nie mogą z nami współżyć. Oni tu przyjadą gwałcić, rabować i zabijać. W Koranie jest ponad 100 wersetów wzywających do prześladowania i uśmiercania niemahometan. Przykład: Sura Al Anfal (Zdobycze) 12: “… Pamiȩtaj, że Pan [Allach] natchnął aniołów tak: ‘Jestem z wami. Dajcie odwagȩ wiernym. Przerażeniem napełniȩ serca niewiernych. Tnijcie ich ponad szyjami (tj. ucinajcie im głowy) i ucinajcie im czubki palców…”
   (
   إِذْ يُوحِي رَبُّكَ إِلَى الْمَلَائِكَةِ أَنِّي مَعَكُمْ فَثَبِّتُوا الَّذِينَ آمَنُوا ۚ

   سَأُلْقِي فِي قُلُوبِ الَّذِينَ كَفَرُوا الرُّعْبَ فَاضْرِبُوا فَوْقَ الْأَعْنَاقِ

   وَاضْرِبُوا مِنْهُمْ كُلَّ بَنَانٍ )

   http://www.thereligionofpeace.com/quran/023-violence.htm
   Pomimo, że naród polski siȩ budzi wbrew propagandowym wysiłkom polskich Żydów, rząd PiSu może siȩ poddać naciskowi miȩdzynarodowego oligarchatu i wpuścić do Polski mahometańskich barbarzyńców. Nadszedł czas oporu. Czas na akcje protestacyjne, pochody, demonstracje, strajki, strajk generalny. Wygrać musi Naród. To jest chwila dziejowa.

   https://www.youtube.com/watch?v=fX73ggsMNEI

 1. jerzyjj :

  ZGODNIE Z POWIEDZENIEM:,,woda rzezbi kamień nie siłą lecz częstym padaniem”…
  Nie uda się wam ogłupieni przez sprostytuowane,polskojęzyczne media Polacy przeciwdziałać zamysłom polskojęzycznych rządów – marionetek USA pchających was bezmyślnie do wojny z Rosją –——— ale macie wyjście ————– nie musicie tym zdrajcom ——————marionetkom USA pomagać i na nich głosować –————– i to wystarczy –————— resztę wykona Rosja nie z miłości do was ale dla własnego interesu, bo Niemcy i Francja tracą już kontrolę nad obecna sytuacją w Europie…
  JEST WYJŚCIE Z IMPASU!!!
  TRZY MIESIĄCE BURDELU A POTEM 15% WZROSTU ROCZNIE…
  https://www.youtube.com/watch?v=lI2VuXu4_40 &feature=related

 2. cyna :

  Do Kresy.pl wcale nie jesteście inni niż media głównego ścieku, tym arytykułem to udowodniliście że do tego ścieku należycie, dlatego zmniejszam swoje wpłaty na wasz portal o połowę a gdy jeszcze będziecie publikować oszczerstwa i powielać kłamstwa to przestane wam wpłacać cokolwiek i odwiedzać tą stronę