Posłanka PiS, prof. Krystyna Pawłowicz we wpisie na portalu społecznościowym napisała, jaki los może spotkać część dziennikarzy mediów publicznych po zmianach zapowiadanych przez PiS.

„Dziś po południu uchwalimy „małą” ustawę o tvp i radio publicznym. Zmienimy ich władze. Za kilka dni będą już uczciwe przekazy informacyjne (pis. oryg. – Kresy.pl)”– napisała na Facebooku Krystyna Pawłowicz. Dodała, że wyborcy „wreszcie” dowiedzą się, co robią dla nich nowe polskie władze.

Odniosła się również do losu części dziennikarzy mediów publicznych:

„Pani J.Dobrosz-Oracz, p.Kraśko, p.Lewicka, p.Tadla, oboje Lisowie i reszta kłamczuchów dostaną skierowanie na kursy medialne resocjalizacyjne do Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej do Torunia. Wykłady poprowadzi Ojciec Dyrektor. Taryfy ulgowej nie będzie. Pompki i przebieżki medialne z plecakami. Pod górkę. Osobne cele rozmyślań. Szkolenie do skutku”.

Facebook.com/ Kresy.pl

4 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

 1. syndrom2
  syndrom2 :

  Komentarz czasami jest zbędny, lecz… P. Pawłowicz należy najpierw wyslac na kurs Savoir-vivre (fr. savoir – wiedzieć, vivre – żyć; „znajomość życia”). Sporzywanie posiłków na sali sejmowej to zwykly SKANDAL, jej wypowiedzi to już HORROR. Jak to było w „Seksmisji”???????. CHŁOPA WAM BRAK, CHLOPA – chyba tak to szło. Ponadto często zastanawiam się kto (jacy faceci) są mężami poslanek, które tak są zacietrzewione i wszystko wiedzące (p. PAWŁOWICZ JEST PANNĄ – a to inny gatunek kobiety).
  PS. Jeden z Kabaretów podał TRZY TYPY MĘŻÓW, których można rozpoznać w hipermarketach.
  1. „PANTOFLARZ” – ciągnie siaty za żoną;
  2. „NERWUS” – podąza za żoną „wkurzony na maksa”;
  3. „WIERNY PIES” – żona robi zakupy, a on jak pies przy ławce czeka na właścicielkę.
  DO WYBORU DO KOLORU, dopasujcie typ męża dla naszych „ważnych posłanek”.
  DOBREJ ZABAWY.

 2. mp
  mp :

  ojciec RYDZYK MOŻE RESOCJALIZOWAĆ LISÓW TADLE I KRAŚKÓW pod 1 warunkiem!!Przywróci do zaproszeń do programów i twórczości niezależnej od sanhedrynu PIS ,takie oto osoby;GRZEGORZ BRAUN,PROF.J.R.NOWAK,DR.KRAJSKI,prof.ANNA RAŻNY, i wielle innych cennych OSOBISTOŚCI życia polskiego,ODSTRZELONYCH Z ŁAMÓW MEDIÓW TORUŃSKICH.Nie wiem czy w Toruniu wiedzą że to im opuszcza słuchalność oglądalność i czytalność a także pomagalność.Za dużo STANOWCZO ZA DUŻO w mediach toruńskich KRASNODĘBSKICH,ZYBERTOWICZÓW itp.sowich umysłów,przemądrzałych i sterowalnych