Był polityk Janusz Palikot oraz lewicowy działacz Piotr Szumlewicz twierdzą, że przeciwnicy imigrantów są takim samym problemem Europy jak terroryści w szeregach nielegalnych przybyszów.

Zamachy w Brukseli, a właściwie dyskusję publiczną jaka wywiązuje się na jej kanwie Palikot i Szumlewicz skomentowali na Twitterze. Ten pierwszy stwierdził, że „Nacjonaliści z ISIS i narodowcy w Europie wspólnymi rękami chcą zniszczyć nasz świat!”. Trudno określić na jakiej podstawie uszeregowal programowo kosmpolitycznych ekstremistów islamskich jako „nacjonalistów”, aczkolwiek doczekał się burzy krytycznych odpowiedzi, obfitujacych zresztą w dosadne oceny merytoryczności wpisu.

Nie inaczej było w przypadku wpisu Szumlewicza, który martwił się, że „zacieśnia się współpraca w nakręcaniu spirali nienawiści i przemocy między nacjonalistyczną prawicą i fundamentalistami z ISIS”. „Niestety europejska lewica ma krew kolejnych dziesiątek niewinnych ludzi na rękach. Stop sojuszowi islamsko-lewackiemu” – było jedną z łagodniejszych odpowiedzi, jakiej doczekał się Szumlewicz.

twitter.com/kresy.pl

8 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

  1. jaro7
    jaro7 :

    Gdybym chciał napisać co myślę o tych dwóch lewackich matołach to musiałbym użyć słów bardzo nieparlamentarnych,więc sobie daruję .Może jeden lżejszy opis ich umysłu.Gdyby głupota mogła latać to tych dwóch latałoby nie jak gołębie ale jak pterodaktyle.