Żydowskie organizacje w USA zaczęły zbieranie podpisów pod petycją, która wzywa administrację Donalda Trumpa do zerwania stosunków z Polską.

Na stronie internetowej neverdeny.org czytamy: “W imię 6 milionów Żydów, Stany Zjednoczone muszą zerwać stosunki z Polską natychmiast!”

Umieszczono również specjalny film wideo, który, jak informuje Onet, “jest już rozpowszechniany w USA i innych krajach. Młodzi amerykańscy Żydzi mówią na nim, że “za to, co za chwilę powiem, mogę pójść do więzienia”, po czym mówią “Polski Holocaust” i żądają unieważnienia ustawy oraz zawieszenia stosunków z Polską przez rząd amerykański do czasu, aż ustawa przestanie obowiązywać.”

Warto wspomnieć, że na stronie widnieje logo Ruderman Family Foundation, organizacji filantropijnej, która działa na rzecz lepszej integracji osób niepełnosprawnych do społeczeństwa oraz na rzecz wzmocnienia relacji izraelsko-amerykańskich. Przesem fundacji jest Jay Ruderman, były kapitan Israel Defense Force, pracownik American Israel Public Affairs Committee (AIPAC) oraz wiceszef działu ds. międzynarodowych Ligii Antydefamacyjnej.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Suski ujawnił, że polski skład zespołu ds. dialogu nie podobał się Izraelowi

Kresy.pl / Onet

6 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Leave a Reply

 1. ProPatria
  ProPatria :

  Ofensywa żydo-banderowska przybiera na sile, a polskojęzyczni o ile na początku jakoś ledwo dawali radę i ustawę z przymusu przepchnęli tak teraz rozpoczęli chaotyczną ucieczkę i nawet twierdzą, że jej postanowienia nie mają mocy prawnej (sic!). Nie zdziwię się jak wycofają się z ustawy, co już dawno by zrobili gdyby nie WYBORY: w tym roku samorządowe, za rok parlamentarne i prezydenckie. I trzeba się pod koniec kadencji z mięsem do głosowania liczyć lub przynajmniej udawać, że się liczy. Mam nadzieję, że Naród polski będzie tym razem rozważny i pisiorom, peowcom i innej maści politykierkom zdrad nie zapomni. W sondaże dające polskojęzycznym ponad 50% nie wierzę. Był już kiedyś bul komorowski z poparciem ponad 80% (wg. sondażu) i przegrał z politykierkiem z drugiej linii partii przeciwnej…

  • jwu
   jwu :

   @ProPatria Dokładnie, żadnej ulgi dla zdrajców.Niech wyborcy zadecydują ,kto zostanie w sejmie? Chociaż patrząc na przekaz medialny Polsatu i Tvn-u,mam duże wątpliwości ,czy tak będzie ? Bo wg.tych mediów Żydzi i Ukraińcy są jedynymi poszkodowanymi w wyniku tej ustawy.A polskojęzyczni politycy ,którzy biorą ich w obronę, urastają do rangi bohaterów.

 2. zefir
  zefir :

  Organizacje żydowskie w USA poszalały,w imieniu 6 mln Żydów ultimatum do Stanów Zjednoczonych wysmarowały,w oparciu o kłamliwe uzasadnienie.Polonię amerykańską tamtejsi Żydzi ignorują chociaż ona ok.10mln polskich dusz ma,zaś w wyborach bardziej niż kasa wyborca się liczy.Amerykańskie Żydki,którzy dla swych braci w wierze w trakcie Holokaustu żadnej pomocy nie udzielili,teraz demonstracyjnie się pienią. Nie bezinteresownie.Znowelizowana ustawa o IPN drogę do nienależnej kasy za bez spadkowe mienie im odcina.Chytre Żydki jednak wyczuły,bo agenturę w Polsce mają,że polskojęzyczni rządzący to chwiejne pierdoły,co na mruknięcie Żydka ze strachu się kulą,jak Jahwe postanowił jako bydlęce goje Panom Żydkom służą.

 3. donald
  donald :

  Czego oczekiwac od rzadu ktoremu 18 miesiecy zajelo dopisanie zbrodni Ukrainskich ( 250 tysiecy ofiar) na Wolyniu I w Malopolsce? I stwierdzenie pana Terleckiego ze to Kukiz 15 ich ( PIS) wmanewrowal w to upamietnienie? Ofiary zbrodni ukrainskich marzylyby o takiej smierci jaka “nasze” elity mialy pod Smolenskiem. Stada owiec pilnuje kilku bacow i ze dwa owczarki. Interesow Polski pilnuje starsza owca…no i wlasnie przyszlo kilka wilkow….owca beczy i to glosno bo tylko to potrafi-Rzad=owca nas nie obroni.
  Bylbym spokojny gdybym wiedzial ze mam rzad, sejm, senat i prezydenta ktorzy potrafia skutecznie bronic imienia Polski i to nie tej Polski ale tamtej Polski ( spod Wizny, Bzury, Modlina, Przeobraza, St Dieppe, Monte Cassino,Wolynia, Lwowa, Syberii….) Co za problem na kilkuset metrach postawic paredziesiat komputerow i zaczac pod artykulami na calym swiecie prostowac klamstwa? Co za problem wydac pol miliarda, milliard na ogloszenia w internecie, TV etc i to nie w USA i Izraelu ale w Ameryce Poludniowej, Chinach, Bliskim Wschodzie Europie? To co sie dzieje pokazuje jak duza pogarde dla nas ma Izrael a jezeli Izrael to takze USA. Oni potrzebuja nas po to zebysmy umierali za ich interesy. Co za problem do wszystkich czlonkow parlementow w wielu krajach wyslac kilkustronicowe sprostowania/ nasz przekaz historyczny? Z linkami do dobrze zorganizowanej strony internetowej w wielu Jezykach ( chinskim, hindu, iranskim, europejskich …..) No tak ale co na to by powiedzieli nasi sojusznicy=Izrael i USA ? I znowu stado owiec broniacych dobrego imienia Polski ( wiekszosc rzadu, wiekszoc publicystow etc) zaczyna beczec i biegac. )Jak myslicie czy wilki przestrasza sie beczenia.
  Skoro USA zerwie stosunki z Polska to byc moze nalezy nawiazac mocniejsze stosunki z Rosja. Ja wchodze na wiele portali. Wchodze takze na rt.com ( russia today) i np oni w przeciwienstwie do gazet, portali naszych najwiekszych “przyjaciol” i “sojusznikow” sa obiektywni w sprawie Polski po tym jak przeczytalem pare ich artykulow na temat hucpy. Zasieg portalu rt.com jest olbrzymi. Ja wchodze tam, moj znajomy armenczyk wchodzi tylko tam, moi znajomi Serbowie tez tam wchodza. Jak to jest ze najwiekszy nasz wrog potrafi uczciwie informowac o konflikcie a nasi najwieksi sojusznicy lza i zachowuja sie jak ostatnie szuje i dranie?

 4. donald
  donald :

  Terlikowski we wszystkim widzi Putina. Pewnie jak zona kupi nieswieza kielbasa to tez Putin mu ta kielbasa podrzuci. Proponuje panu terleckiemu zeby za wszytko winil Zimbabwe….( albo Honolulu…to wszystko wina Honolulu…..pomor swin z powodu Honolulu…samochod sie zepsul bo Honolulu przy nim cos majstrowal….) Kto jest wiekszym idiota? Idiota czy ci ktorzy temu idiocie wierza?
  A tymczasem Jerusalem Post oskarza nas o masakre w Dynowie. Ponizej dokladne wytlumaczenie kto jej dokonal i to ze zaden Polak nie bral w niej udzialu….

  The massacre in Dynów (1939) – the pogrom of the Jewish population of Dynów made by the German officers of the Einsatzgruppen during the September 1939 campaign.

  The massacre in Dynów was part of a wider plan implemented by the leadership of the Third Reich, aimed at provoking a mass exodus of Polish Jews to the areas under the Soviet occupation. In mid-September 1939, officers of the so-called
  Einsatzkommando 1 / And they murdered several hundred Jews in Dynów – residents of the city and refugees from other regions of Poland (sources give different dates of these events). At least several dozen victims were burnt alive at the local synagogue. At the end of September 1939, the remaining Dynów Jews were driven by the San into the zone occupied by the Red Army.
  None of civil population (Poles or Ukrainian) participated in the massacre of jews. That story is a simple lie.