Pochodzący z Chorwacji Ivan Jurcevic, pracujący jako ochroniarz w jednym z hoteli w Kolonii opowiada o tym, co widział w noc sylwestrową na ulicach miasta i jak bronił niemieckich kobiet przed muzułmańskimi imigrantami.

W noc sylwestrową Ivan Jurcevic pracował jako ochroniarz w 5-gwiazdkowym hotelu w centrum Kolonii. Jak opowiada, do pierwszych incydentów doszło jeszcze przed północą. Potem doszło do eskalacji.

„Ludzie, których witaliśmy 3 miesiące temu z misiami i butelkami z wodą na dworcu kolejowym w Monachium zaczęli strzelać fajerwerkami w katedrze, rzucać nimi w policjantów”– mówi pochodzący z Chorwacji Jurcevic. Wspomina, że doświadczeni oficerowie policji mówili mu, że nigdy nie widzieli czegoś takiego. Ich zdaniem przypominało to „stan wojny domowej”.

Jurcevic mówi, że w ciągu wieczora przychodziły do niego kobiety pytające, czy mogą obok niego stanąć i je obronić. Początkowo nie wiedział, o co im chodzi. One mówiły, że ścigają je „ci goście”.Jak twierdzi, gdy jakaś grupa imigrantów chciała go zaatakować, pobił ich. Jurcevic jest m.in. kilkukrotnym mistrzem Europy w kickboxingu. Występował również w filmach.

Ochroniarz mówi, że wcześniej uważał krytyczne informacje nt. imigrantów za „prawicową propagandę”. Zaznacza, że widział to jednak na własne oczy. „Bili w głowę faceta, który leżał na ziemi, a potem skakali mu po głowie. Skuli ich na 1,5 godziny, bo żaden transport po nich nie przyjeżdżał. Wszystkie cele w okolicznych komisariatach były już przepełnione, więc policja musiała wypuścić tych zatrzymanych wcześniej. Ci zaczęli pluć na szyby samochodów policyjnych i krzyczeć: ‘Je**ć policję!’”– mówi Jurcevic.

youtube.com / Kresy.pl

Czytaj kolejny artykuł

Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

3 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

  1. Avatar
    mopveljerzyjj :

    Z tymi bydlakami nie należy dogadywać się ich trzeba zwalczać, siłą i przemocą a najlepiej to od razu utylizować jeżeli tego będzie wymagać chwila. W Niemczech widzimy ostatnie konwulsje Volku przed jego ostatecznym upadkiem. Tak jak wcześniej Adolf Hitler, tak Merkel prowadzi Niemcy do katastrofy. Za jej szaleństwo zapłacą wysoką cenę zwykli obywatele, którzy nie mają ani osobistej ochrony, ani rządowych limuzyn ani rezydencji chronionych przez policję.

  2. Avatar
    mp :

    to nie MERKEL jest winna,ani adolf,to nie kozojeby moslemskie,jak tu ktoś pisze”BYDLAKI”jakoś nie słychać konkretów kto stoi za tym zjawiskiem,nic a nic o ŻYDACH Z RÓŻNYCH STAD,O SPONSORACH TEJ ”WEDRÓWKI LUDÓW”Czyżby sami trole z NIEZALEŻNEJ albo innegoSAKIEWICZA tu wpadali?