Uchodźcy i imigranci przebywający w Niemczech zachowują się skandalicznie na basenach. Imigranci molestują seksualnie kobiety oraz onanizują się. Doszło również do przypadków defekacji.

Dziennik Bild dotarł do pisma sporządzonego przez Rainera Kallweita pełniącego funkcję Urzędu do Spraw Porządku i Bezpieczeństwa Publicznego Urzędu Miasta w Zwickau. Pismo dotyczyło poziomu bezpieczeństwa w miejskich łaźniach. W raporcie opisane są przypadki skandalicznych zachowań imigrantów. Jeden z nich miał onanizować się w jacuzzi. Pomimo wyrzucenia go przez ratowników wrócił i zrobił sobie selfie. Imigranci wchodzą również do saun nie płacąc za nie pomimo tego, że w odróżnieniu od basenów są płatne. Podczas takich wizyt molestują odpoczywające w nich kobiety.

Na innym basenie znajdującym sie w Glück-Auf-Schwimmhalle, imigranci zanieczyścili fekalimi płytki basen do nauki pływania.

Do przypadków molestowania ale też pedofili dochodzi w całych Niemczech. W Dreźnie 19-letni Afgańczyk został zatrzymany za molestowanie dziewczynek w wieku od 11 do 13.

blastingnews.com / kresy.pl

6 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

  • sylwia
   sylwia :

   Saraceni (mahometanie, muzułmanie, islamiści, Arabowie, Murzyni, ‘ciapaci’) napadają, gwałcą i przywożą nieznane choroby. Pisała o nieznanych chorobach Saracenów czeska lekarka pracująca w Niemczech. Jej rozpaczliwy list był tu cytowany. Aby przygotować się do nadchodzącej saraceǹskiej inwazji, potrzebna jest wysoka metalowa siatka z taśmami brzytwowymi na górze na wschodniej i zachodniej granicy. Ze wschodu przeć będą do Polski Saraceni i ukraiǹscy hitlerowcy-banderowcy. Z zachodu przemykać do nas będą Saraceni. Jak podano na tym forum, mieszkaǹcy Zgorzelca już wyrażają obawę przed saraceǹskimi bandytami i gwałcicielami. Zapewnienia Straży Miejskiej i Granicznej są bezwartościowe. Ludzie muszą już teraz przygotowywać się do samoobrony. Będą potrzebne uzbrojone patrole, w których co najmniej jedna osoba posiadać będzie broǹ palną i amunicję lub nabitą broǹ na czarny proch. Tę ostatnią nabywać można bez pozwolenia ( http://www.pietta.it http://www.uberti.com ). Film o imigrantach jest tu: http://therightscoop.com/must-watch-whistleblower-doctor-explains-horrific-reality-dealing-with-muslim-invaders-in-germany/

 1. leszek1
  leszek1 :

  Mialem podobne doswiadczenie, kiedy jakis sniady facet ktorego uznalem za Bulgara obmacywal nasza dziewczyne. Wyjalem go za wlosy z wody i dalem w morde, bo sie postawil. Jak sie juz pozbieral to grzecznie przeprosil i tlumaczyl sie, ze on „nie wiedzial”. Nie byl to zaden bohaterski czyn, bo facet byl maly i nie mial przy mnie zadnych szans. Mowie o tym dlatego, ze na zlo nalezy reagowac, bo przy braku hamulcow dochodzi do rozwiniecia sie patologii z ktora borykaja sie teraz kraje unijne.