Mężczyzna skoczył z dachu magistratu w Monachium

Monachijski urząd miejski wysiedlił emeryta z mieszkania socjalnego, w którym 72-latek żył od kilkanastu lat. Urzędnik który przekazał o tym informację mężczyźnie zapewnił o przekazaniu lokalu zastępczego, ale emeryt w to nie uwierzył. Załamany skoczył z dachu magistratu i zginął na miejscu.

Monachijczycy informują o coraz częstszych wypadkach wysiedleń. Wystarczy miesiąc zaległości z czynszem, a mieszkaniec jest wysiedlany z mieszkania, a ono samo przekazywane jest imigrantom.

kresy.pl / polishexpress.co.uk

11 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

  • kros
   kros :

   Bardzo, ale bardzo bym się zdziwił ,gdyby obecna władza w Niemczech wygrała wybory. Ilość kardynalnych błędów jakie popełnili jest niesamowita.
   Pewnie bardzo dobry wynik osiągną „inne” partie w tym różne odłamy neo-faszystów.
   I już sam nie wiem co jest lepsze dla nas, czy żeby Niemcami rządzili idioci czy faszyści. Z tymi drugimi być może można się dogadać chociaż będzie to trudne.

   • jaro7
    jaro7 :

    Kros założę się z tobą że wybory wygra CDU-SPD,a wiesz na czym opieram tą opinię.Że pomimo wielu wpadek w ostatnich wyborach CDU (w Hesji)straciło raptem 5% glosów a antyimigrancka partia dostała …13 %.Na Zachodzie mają ludzie niesamowicie 'wyprane mózgi”(może nie tak skrajnie jak w Szwecji,ale jednak).Ja podejrzewam że nawet zamachy nie zmienią tego trendu.

    • krok
     krok :

     Zgadzam sie JARO, to naród sadomasochistyczny. Niemka, żona araba z czwórką jego dzieci, bita i poniewierana przez niego przez 10 lat, udaje się jej w końcu wydostać spod ciężkiej ręki swojego oprawcy i kogo znalazła następnego …. ? Jak myślicie ? Nic w Niemczech się nie zmieni, nieznacznie stracą rządzący, ale będą dalej w tym trwać.