Mariusz Pudzianowski wszedł na wojenną ścieżkę z fundacją „Hejtstop”.

Pudzianowski na swoim facebookowym profilu stwierdził, że został zaatakowany przez fundację „Hejtstop” – „Skierowaliście w moją stronę topór wojenny,droga fundacjo ale moja artyleria w postaci Narodu Polskiego jest o wiele cięższa. Tanio skóry nie sprzedam. Polska górą!Mariusz Pudzianowski!!Polacy pokażcie siłę i dajcie dalej to!!!!”

Mariusz Pudzianowski twierdzi też, że wie kto na niego doniósł do prokuratury – „Zakompleksiona, sfrustrowana „kobieta” szkodząca normalnym ludziom. Joanna Grabarczyk z „Hejtstop” za życiową misję obrała sobie donoszenie do prokuratury na tych, którzy nie myślą tak samo jak jej przełożeni”

Według „Pudziana” fundację trzeba jak najszybciej zamknąć – „Hejtstop trzeba jak najszybciej zdelegalizować a jej pracowników rozliczyć za antypolonizm. Polacy mają prawo wyrażać sprzeciw przeciwko wciskanym nam obcych kulturowo imigrantom, którzy gwałcą w Europie kobiety i terroryzują kierowców. Nikt nie ma prawa nam tego zabraniać ani nas straszyć konsekwencjami. Żaden systemowy „hejtstop” i jego marionetki. Zapraszam panią do rozmowy w tej sprawie .Ja jestem bardzo chętny do wymiany zdań, propozycja już padła ze strony Polsat ale z waszej strony nie ma chęci do konwersacji.”

Facebook / Kresy.pl

Reklama11 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

 1. upadlina
  upadlina :

  babina rzeczywiście może być sfrustrowana patrząc codziennie w lusterko, ale to nie upoważnia jej do atakowania ludzi, którzy słusznie mają dosyć tego co się dzieje w pedalskiej unii jewropejskiej !! No bo jak nie mieć dosyć hord muslimów wpuszczonych tutaj przez eurokratów, które gwałcą, grabią i mordują tubylców przy biernej postawie policji i tuszowaniu tych historii przez rządzących nami kretynów??!! W pełni popieram Pudziana, a takie skur..syństwo jak „HejtStop”, które samo dokonuje ataków na broniących się przed muslimami ludzi powinno zostać zdelegalizowane!!!!! No, ale takie skur..syństwa są finansowane przez prawą rękę belzebuba sorosa, więc na razie nietykalne!!!!! Niestety, nie jesteśmy jak Rosja, gdzie te palanty zostały wyrzucone na zbity ryj, a źle zachowujące się muslimy zostały szybko sprowadzone na ziemię przez Rosjan!! Gdyby u nas tych gwałcicieli potraktowano jak w Rosji, to ta baba z „HejtStop” pewnie zażądałaby kary śmierci dla broniących się obywateli!!….Oprócz delegalizacji tego tworu „HejtStop” należałoby takie baby, jak ta umieścić w ośrodku razem z muslimami!! To na pewno skutecznie zmieniłoby jej poglądy w tym temacie!!!!!!

 2. krok :

  Również jestem za zdelegalizowaniem tej organizacji antypolskiej. Na swojej stronie internetowej Polski narodowy znak jakim jest szczerbiec, oznaczony został przez tą fundację jako symbol nienawiści.

  Zakładka – o projekcie/baza wiedzy/symbole nienawiści .

  Nie dziwmy się, że istnieją w sferze publicznej polskie obozy śmierci, czy polskie SS, skoro taka organizacja jest finansowana z naszych podatków, szkalująca polskie znaki narodowe, do których obywatele mają prawo, mają prawo być z nich dumni.

 3. pro_patria :

  BRAWO PUDZIAN !!! Mam nadzieję, że zapoczątkowałeś początek końca zdrajców Rzeczpospolitej i koniec HAŃBY NARODOWEJ zgotowanej Narodowi przez „zasłużonych” pseudo-demokracji solidarnoścuchów, podstępnych, krwawych komuchów, zakłamanych pisiorów i innych szmaciarzy. Naród z Tobą !!! Teraz czas na demonstracje KRZ, czyli Komitet Rozliczenia Zdrajców. Czas na oczyszenie Polski…

 4. zefir :

  To nie tzw rasistowskie i ksenofobiczne treści napisów,lecz zwykły wandalizm pseudoartystów nanoszących napisy i malunki szczególnie na nowych i odrestaurowanych elewacjach budynków i elementach wystroju i małej architektury bulwersuje polskie społeczeństwo.Fundacja HejtStop przypisuje sobie niezasadne motywacje działań polskiego społeczeństwa starającego się o wyższy poziom estetyki ulic i miast.Zbieżność interesów społecznych i hejtstopu jest tylko w jednym: w skuteczniejszym wspólnym oddziaływaniu na straże miejskie,krytyce ich zbyt częstego nieróbstwa.W pozostałych aspektach interesy HejtStop’u są rozbieżne z interesami większości polskiej społeczności.W skrócie interes narodowy Polaków zupełnie zwisa fundacji i pracownikom HejtStop.