Udział polskiego dziennikarza Tomasza Maciejczuka w rosyjskim „talk-show” zakończył się awanturą.

Dziennikarz Tomasz Maciejczuk brał udział w programie „Prawo Głosu” na antenie rosyjskiej stacji telewizyjnej TVC, z udziałem zaproszonych gości i publiczności. Atmosfera była z czasem coraz bardziej napięta – uczestnicy wciąż przerywali sobie nawzajem i mówili podniesionymi głosami. Rosjanie wyraźnie nie zgadzali się z poglądami przedstawianymi przez Maciejczuka.

Sytuacja zaogniła się podczas rozmowy na temat oligarchii na Ukrainie i zarobków prezydenta Petra Poroszenki, a także wyboru miliardera Donalda Trumpa na prezydenta USA. Szczególnie agresywny był rosyjski politolog Siergiej Michiejew. Już w jednym z wcześniejszych programów groził Maciejczukowi, że ten „dostanie po zębach”.

Polski dziennikarz powiedział, że w Rosji działa jeden z zakładów należącego do Poroszenki koncernu „Roszen”, a za zarabiane w Rosji pieniądze kupuje broń dla ukraińskich żołnierzy, zabijających Rosjan w Donbasie. – Wy sponsorujecie Poroszenkę!– mówił Maciejczuk, przy głośnych protestach rosyjskich uczestników programu.

Następnie Maciejczuk poruszył temat średniej płacy w Rosji, po czym zwrócił uwagę, że jest ona niższa od rumuńskiej. – Chciałbym pogratulować Rumunii zwycięstwa, bo dziś średnia płaca jest tam wyższa, niż w Rosji– powiedział, co wywołało gniewne reakcje, m.in. Michiejewa. Który zaczął krzyczeć, że „Polacy i Ukraińcy sprzedają się za pieniądze”. – Ukraińcy też chcą żyć jak normalni ludzie, a nie w gównie, jak wy, Rosjanie!– odpowiadał mu Maciejczuk.

W tym momencie włączył się prowadzący Roman Babajan. – Czy ja dobrze usłyszałem, że my żyjemy w gównie?– zapytał. – Dobrze, jak najbardziej– odpowiedział Maciejczuk. – Wy w gównie żyjecie!– krzyknął prowadzący program i rzucił w Polaka papierami, każąc mu wyjść ze studia. Michiejew nie wytrzymał i podbiegł do Maciejczuka krzycząc, żeby się wynosił. Wybuchła kłótnia. Część Rosjan także sugerowała polskiemu dziennikarzowi, żeby opuścił studio. Ten pytał, dlaczego Rosjanie mają prawo obrażać Polaków, a on nie może powiedzieć niczego krytycznego na ich temat. Awantura trwała jednak dalej. Doszło do szarpaniny, w trakcie której Maciejczuk został uderzony przez jednego z uczestników – odeskiego deputowanego, Igora Markowa.

Na swoim koncie na portalu VK.com Maciejczuk zamieścił fotografie, na których widać skutki szarpaniny i bijatyki.

– Poniżają Ukrainę i Polskę. Mówią, że jesteśmy prostytutkami, mówią „wieszać kreatury”, mówią, że nas trzeba spalić napalmem– pisał Maciejczuk na VK, zwracając uwagę, że tylko powiedział, że średnia płaca w Rumunii jest wyższa niż w Rosji. – Kiedy oni obrażają, to dobrze – kiedy człowiek odpowiada cytatem Siemiona Sliepakowa – obrażają się i chcą walczyć w kilku na jednego –pisze dziennikarz. – Byłem rad dowiedzieć się, że bardzo mądry politolog Michiejew nie ma pojęcia, jaka jest średnia płaca w Rosji, ale za to doskonale wie, że w Polsce wszystko jest źle i zapewne nie ma co jeść– dodaje.

Przeczytaj także:

Aleksandr Orszulewicz (BARS) dla Kresów.pl o głównych problemach Rosji i jej polityce wobec Polski [+VIDEO]

Ukraińcy i separatyści o sytuacji w Donbasie i na Krymie [WYWIADY]

Maciejczuk: ukraińska stacja kłamie i manipuluje ws. rzezi wołyńskiej i uchwały o ludobójstwie [+VIDEO]

Fot. vk.com / tomekpl

Poniżej nagranie video. Sama awantura zaczyna się od ok. 23:45.

Poniżej dołączamy nagranie znanego utworu Siemiona Slepakowa, do którego odnosi się Maciejczuk:

Tvc.ru / vk.com / Kresy.pl
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

196 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

  • Avatar
   domarad :

   Mógłbyś podać jakieś przykłady jego banderowskich poglądów? Kojarzę gościa od czasu kiedy cytował komentarze Ukraińców na film „Wołyń”. Czy Polak powinien bronić kogokolwiek i mieć poglądy inne niż propolskie? Może to, że ma „raz takie, raz takie” o tym właśnie świadczy?

   • Avatar
    baciar :

    to on jezdzil w poczatkach majdanu do ukraińców zadawał sie z azovem i innymi bandersynami niosąc im pomoc sam zresztą do tego sie przyznal nie archiwizuje jego wypowiedzi ale nawet na Kresach byla jego wypowiedz na temat ukrainy jaki to on wielbiciel fakt potem sam przyznał sie do błedu ja uważam takich ludzi mocno chwiejnych który tak sam naprawde nie wie o co mu chodzi pozdrawiam

     • kojoto
      kojoto :

      Domarad – spóźniony zapłon, czy nie, ale od prawie dwóch lat on konsekwentnie ściga przejawy banderofilstwa w Polsce i na Ukrainie, o czym na bieżąco informuje m.in. Redakcja Kresy.pl. Gdyby pobili go w ukraińskim talk-show – to by UPAdlina, Sylwia-Boruta, czy Baciar załamywali ręce i biadolili, ale że w rosyjskiej, to „na pewno mieli powody”. Czas się obudzić, bo wprawdzie narasta zagrożenie ze strony szowinistów ukraińskich, ale zagrożenie ze strony Rosji nie zmalało, tylko sie przyczaiło, czego dowodzi między innymi sytuacja na tym forum.

     • upadlina
      upadlina :

      nie bredź pedałku !!………Maciejczuk to taki sam „Polak” jak ty jóźwiuk !!…….Kogo „nas” znieważyli pedale??……..Może znieważyli upadlińców takich jak ciebie, ale obicie gęby maciejczuka nie jest znieważeniem NAS (nie ciebie pederasto) Polaków !!………Nie wypowiadaj się jóźwiuk za wszystkich Polaków i w ogóle za Polaków chachle !!

     • kojoto
      kojoto :

      Dla ruskiego prowokatora to oczywiście normalka powiedzieć o Polakach, że się sprzedają – odsłuchałem – tak nie ma wątpliwości: Поляки и украинцы продаются за деньги – i butne ruski zamiast uciszyć swojego i przeprosić, to nawet nie zapewnili ochrony gościowi. Brawa dla Maciejczuka za odwagę. Mimo iż pojechał po bandzie – to on został zaatakowany i słownie i fizycznie. Bronił tam naszego honoru. Każdy kto obejrzał materiał i rozumie co się tam stało musi się z tym zgodzić… no nie mówią o trollach. Ale wygląda na to, że większość komentuje bez zaznajomienia się z materiałem zaprezentowanym przez Redakcje portalu Kresy.pl

     • upadlina
      upadlina :

      a co banderowski rzygu, nie sprzedają się??……..Myślisz, że jesteś patriotą, bo nie widzisz również tych Polaków, którzy są zdrajcami i się sprzedają obcym mocarstwom??………Tacy Polacy tez są!!………A co robią pedale „polskie elity” u władzy??……..Sprzedają się!!………Nie zauważyłeś, czy może nie chcesz zauważyć??……Chyba jako jedyny bronisz chachła maciejczuka!!………Ziomal jóźwiuk, co??………Jakiego on bronił „naszego” honoru pederasto chachłaty??………Może twojego chachłatego „honoru” bronił, ale nie polskiego honoru !!………PS: Twoje ostatnie zdanie wskazuje, że uwazasz, iż wszyscy forumowicze się mylą, a ty masz rację!!……….Hehehehehe!!…………Śmieszny błaźnie !!

     • Avatar
      gryzli :

      Zaraz, zaraz, ale ten cały Michiejew powiedział, że to Polacy czyli CAŁY naród, a nie ten czy tamten Polak, czy też „polskie elity” sprzedają się za pieniądze… Wszystkich Polaków nazwał kurwami… Nie udawaj, że nie widzisz różnicy!!! Każdy normalny Polak będący na miejscu Maciejczuka by się zagotował!!! No, ale czego się spodziewać po „patriocie”, który przyklaskuje komuchowi gdy ten nazywa Polskę dziwką czyli obraża zwykłych obywatelów (bez wyszczególnienia czy ma na myśli rządzących Polską), ale też i polską historię czy też polskich bohaterów…

     • upadlina
      upadlina :

      na zachodzie panuje taki stereotyp Polaka, że to złodziej i pijak !!………Ale przecież takich jest mniejszość !!………W takich dyskusjach jak ta w rosyjskiej tv mówi się ogólnie, a nie wymienia nazwiska!!……….To ty nie udawaj, że o tym nie wiesz !!……….Maciejczuk to chacheł, a Polak to on jest może dla takiego”polaka” jak ty !!……….To, że „polskie” władze to dziwki robiące lachę faszyngtonowi, to każdy wie, nawet ktoś taki jak ty, więc o co ci chodzi misiu??…………..W Polsce są u władzy nie-Polacy i Polacy – sprzedajne dziwki i tak w tej chwili Polska może być postrzegana przez innych, bo nawet przez samych Polaków tak jest postrzegana!!……….Patriotą nie jest ktoś, kto udaje, że nie widzi niewygodnej prawdy, ale ktoś, kto potrafi się z tą prawdą zmierzyć !!……….Prawda może kogoś obrażać, ale pozostaje nadal PRAWDĄ !!……….Wszystko w temacie „polski patrioto” !!

     • upadlina
      upadlina :

      maciejczuk zrozumiał, że Polacy nie pozwolą na zamiecenie pod dywan ludobójstwa wołyńskiego i dalsze oficjalne wspieranie banderyzmu jest bezsensowne, więc dla uzyskania poparcia i zaufania Polaków poświecił swoich „herojów” i zaczął ich łże-krytykę, a jednocześnie, co widać, zaczął realizować podstawową doktrynę oun z 1990 roku która mówi o niedopuszczeniu do porozumienia między Polską i Rosją !!……..W tym celu ten cały cyrk w Rosji tego chachła !!…..

     • upadlina
      upadlina :

      co ty pedałku możesz wiedzieć o tym, co by powiedział UPAdlina, gdyby maciejczukowi obito facjatę w upadlińskiej telewizji??……..Mnie nie interesują upadlińskie jełopy jak ty czy maciejczuk i nie interesuje mnie, gdy ktoś obija im japy !!……….Czego dowodzi sytuacja na tym forum banderowski ćwoku??…….Zagrożeniem ze strony Rosji??……….Czy może zagrożeniem ze strony chachłatego pedała rzucającego niesprowokowane „ku*wy” w kierunku kobiet??…………

     • upadlina
      upadlina :

      bluzgacz??………Myślisz chachłaty pedałku, że forumowicze nie widzieli, jak rzucałeś niesprowokowanymi „ku*wami” w stronę kobiety??………Widzieli i zareagowali !!…….Wielu powiedziało ci prosto w pysk, co o tobie sądzi zboku !!………Ośmieszasz się na potęgę pedałku chachłaty !!

     • Avatar
      domarad :

      Też nie widzę nic złego w [obecnej] działalności Maciejczuka. W sumie to jego ewolucję można uznać za dość przewidywalną dla polskiego patrioty o ukraińskim pochodzeniu [rodzina ze Lwowa], który początkowo pod wpływem panującego w Polsce „giedroycyzmu” tępo wierzy w dobre intencje banderystów, a poznając ich bliżej zmienia zdanie. Ale to bądź co bądź plama na honorze – może ją jeszcze zamaże. W każdym razie, w czasie programu dał ciała. Zauważ, że ten wątek o średniej pensji pojawia się bez żadnego powodu, tak tylko, żeby dosrać Rosjanom. Michiejew potem krzyczy, że „Ukraińcy oddaliby wszystko za pieniądze”, a następnie dorzuca, że „Polacy i Ukraińcy sprzedają się pieniądze”. Rosjanie mają taki „żarcik” o Polakach jako narodzie prostytutek. Tego Michiejew wprost nie powiedział, ale Maciejczuk to pewnie skojarzył, pisząc teraz ex post, że „mówią, że jesteśmy prostytutkami” i odpowiedział tekstem o gównie. Wszystko jednak wskazuje, że on sam był nastawiony na konfrontację. Jak miałbym okazję zaprezentować się przed uprzedzoną rosyjską publiką, trzymałbym nerwy na wodzy i starałbym się wypaść jak najlepiej – przyjaźnie, nawet jeśli z krytycznymi uwagami. Wyszło naopak.

     • kojoto
      kojoto :

      Owszem – pojechał po bandzie, i można mieć pretensje o to, że był nastawiony na konfrontację. Maciejczuk bez wątpienia nie jest dyplomatą i jest młody, ale tą jego zaczepkę ze średnia krajową mogli zignorować, albo odpowiedzieć na 100 sposobów. Tymczasem stary kacap wyskoczył tu z tym tekstem obraźliwym dla Polaków i nie dość, że nikt go nie uciszył, to jeszcze całą bandą zaczęli nastawać na Maciejczuka – a on przykozakował – i uważam, że wyszedł z tej konfrontacji zwycięsko. Rosjanie dostali próbkę Polskiego kurażu i śmiałości i to sobie zapamiętają. Może ten stary kacap następnym razem sie zastanowi zanim coś chlapnie o Polakach.

     • upadlina
      upadlina :

      tak myślałem ilon!!………Ale widzę, że on teraz robi, to, co jóźwiak i twoja ferajna od tymy !!……..Zrozumiał, że Polacy nie pozwolą na zamiecenie pod dywan ludobójstwa wołyńskiego i dalsze oficjalne wspieranoie banderyzmu jest bezsensowne, więc dla uzyskania poparcia i zaufania Polaków poświecił swoich „herojów” i zaczął ich łże-krytykę, a jednocześnie, co widać, zaczął realizować podstawową doktrynę oun z 1990 roku która mówi o niedopuszczeniu do porozumienia między Polską i Rosją !!……..W tym celu ten cały cyrk w Rosji tego chachła !!…….Ja nie jestem nieomylny, ale gdy widzę swój błąd, natychmiast go naprawiam, tak jak w tym wypadku !!………PS: Nawiasem mówiąc jeszcze kilka lat temu popierałem uSSmanię, a dziś to mój wróg numer jeden !!

     • upadlina
      upadlina :

      Ciekawe kretynie, że nie widzisz siebie !!……….Każdy, kto napisze, że Rosja robi dobrze jest ruskim trollem, każdy kto napisze, że z Rosją trzeba się dogadać na spokojnie i współpracować w niszczeniu banderyzmu jest przez ciebie pedałku wyzywany od „ku*ew” !!………Kim jesteś w związku z tym, już wiadomo !!……….Judzenie do nienawiści między Polską a Rosją w interesie banderowskiej upadliny i uSSmanii to twój priorytet degeneracie chachłaty !!

     • tagore
      tagore :

      Maciejczuk był w początkowym okresie wydarzeń „rewolucji godności” nawiedzonym „giedroycianem”.
      Bezpośrednie kontakty z oddziałami neobanderowców na froncie „nieco go otrzeźwiły” i publikując niewygodne materiały poważnie się naraził dawnym „kolegom”. Aktualnie jest źle widziany na Ukrainie
      i pewnie stąd zaproszenie do rosyjskiego programu.

      tagore

     • kojoto
      kojoto :

      {gniewne reakcje, m.in. Michiejewa. Który zaczął krzyczeć, że „Polacy i Ukraińcy sprzedają się za pieniądze”.} a to nie miało miejsca zanim Maciejczuk im odparował równie siarczyście? Jeśli was nie obraża to że sprzedajecie się za pieniądze, to nie powinno was obrażać to, że żyjecie w gównie. Maciejczukowi grożą banderowcy i napadają na niego kacapy, to że wcześniej błędnie zaangażował się po stronie majdaniarzy, nie znaczy, że nie jest uczciwym człowiekiem, który dąży do prawdy. Na tym portalu szaleje prowokator Sylwia-Boruta – UDOWODNIONO, że to jedna osoba, a o ile forumowicze juz pewnie mu nie za bardzo ufają, to jak ktoś napiszę o nim prawdę jest atakowany i oskarżany o banderyzm, a gro forumowiczów na to nie reaguje. Ja tez popełniłem błąd – dwa lata temu też dawałem się podpuścić tym ruskim prowokatorom, ale po jakimś czasie zobaczyłem, że coś tu nie gra. To nie wstyd przyznać sie do błędu.

     • Avatar
      perun :

      Jeśli dobrze słyszę, to Michiejew powiedział, że Polacy i Ukraińcy są gotowi wszystko sprzedać za pieniądze. No i w sumie ma rację, bo co innego robią w Polsce wszystkie rządy po 1989 ? Wyprzedają narodową gospodarkę za psie pieniądze zachodniemu kapitałowi, nazywając to szumnie prywatyzacją. W ten sposób Polska sprowadzona została do roli państwa kolonialnego. Natomiast Rosja, mimo że przeciętnemu mieszkańcowi tego kraju się nie przelewa, to jednak jako kraj zachowała suwerenność. Tego niestety nie rozumie Maciejczuk, który wszystko przelicza w prymitywny sposób na pieniądze i podnieca się jak dzikus obdarowany błyskotkami przez białych panów. A jego słowa o tym, że Rosjanie żyją w gównie są po prostu zwyczajnym chamstwem i nie dziwię się, że rosyjskich uczestników debaty poniosły nerwy. Wyobraźmy sobie sytuację, że do polskiej telewizji zaproszono do dyskusji jakiegoś Rosjanina, który miałby szansę przedstawić polskiej publiczności rosyjski punkt widzenia. A ten zaczyna od razu z grubej rury, że Polacy to prostytutki. Jaka byłaby wtedy reakcja Polaków ? No ale coś takiego w polskiej TV się raczej nie zdarzy, bo tam pokazywany jest tylko jeden jedynie słuszny punkt widzenia.

     • kojoto
      kojoto :

      Gdyby zaproszono Rosjanina do TW w Polsce i powiedziano mu, że „Rosjanie sprzedają się za pieniądze” to by UPAdlina troll, i Ci forumowicze co w zaślepieniu atakują Maciejczuka wyzywali by tu autorów programu i polskich gości w programie od rusofobów. To jak powiedział „są gotowi wszystko sprzedać za pieniądze”, czy „sprzedaja sie za pieniądze”?

     • upadlina
      upadlina :

      gówno wiesz chachłaty sodomito, co powiedziałby UPAdlina gdyby…………!!……….UPAdlina kładzie lachę na takie chachły jak ty czy maciejczuk i nie interesuje go, że ktoś im oklepuje ryje !!……..Nie bredź więc pedałku o tym, co powiedziałby UPAdlina, bo UPAdlina wie to na pewno lepiej, niż ty !!

     • Avatar
      perun :

      Bardziej niż słowa jakiegoś ruskiego politologa mnie, jako Polaka, obrażają poczynania tzw. polskich rządów, które merdają ogonami na każde skinienie amerykańców. Przecież to nie żaden Rosjanin, ale minister polskiego rządu stwierdził, że robimy loda wujowi Samowi. Jak więc widzisz sami przedstawiciele polskich władz są świadomi tego, że polityka którą prowadzą to kurewstwo. Tylko mówią o tym w kuluarach, a nie oficjalnie. Zresztą, gdyby chodziło tylko o robienie loda jankesom, to można by to jeszcze jakoś racjonalnie uzasadnić tym, że musimy starać się o względy Wielkiego Brata, ale ten Wielki Brat każe nam robić laskę nie tylko sobie, ale również banderowcom, co też polscy politycy czynią bez mrugnięcia oka. Tak więc jeśli zachowujesz się jak ladacznica, to nie oczekuj, że inni będą cię szanować.

     • kojoto
      kojoto :

      ty jesteś w ogóle Polakiem perun? Ten stary kacap nie powiedział, że polski rząd się sprzedaje, tylko Polacy. Nie widzisz różnicy? Czy na siłę udowadniasz, że sie nie pomyliłeś, bo Ci wstyd? To znaczy nie obraza Cie to, że stary kacap powiedział że Polacy to prostytutki. Jak trzeba byc upodlonym, zeby pozwalać sie innym lżyć i na to nie reagować. To co zrobił Maciejczuk to była reakcja na obelgę.

     • upadlina
      upadlina :

      nieb rób z siebie kretyna jóźwiak większego, niż jesteś !!……..Na zachodzie mówi się, że Polacy to złodzieje i pijacy, ale nie podaje się konkretnych nazwisk tylko mówi się ogólnie !!…..Jakoś cię to nie boli pedałku??…….Ja i wielu Polaków nie jesteśmy ani pijakami ani złodziejami, ale rozumiemy, że różne męty, które wyjechały tam wyrobiły wśród tamtejszej ludności takie zdanie o Polakach !!………..Polacy mają takie a inne polityczne prostytutki u władzy i niestety dzięki takim władzom są właśnie tak postrzegani !!………Polacy wybierają sobie do władzy takie sprzedajne dziwki jak PISuary czy POjeby i dzięki temu tak są postrzegani za granicą !!………….Nikt w takiej dyskusji jak ta w rosyjskiej tv nie będzie podawał nazwisk tylko mówi się ogólnie o kraju tępaku !!………Maciejczuk zresztą to taki sam „polak” jak i ty chachłaty zboczeńcu !!…….Robi dokładnie tą samą robotę !!………….Zrozumiał, że Polacy nie pozwolą na zamiecenie pod dywan ludobójstwa wołyńskiego i dalsze oficjalne wspieranie banderyzmu jest bezsensowne, więc dla uzyskania poparcia i zaufania Polaków poświecił swoich „herojów” i zaczął ich łże-krytykę, a jednocześnie, co widać, zaczął realizować podstawową doktrynę oun z 1990 roku która mówi o niedopuszczeniu do porozumienia między Polską i Rosją !!……..W tym celu ten cały cyrk w Rosji tego chachła !!…………..Jarzysz chachłaty sodomito ??

     • Avatar
      perun :

      No niestety, tak to już jest, że łajdackie poczynania rządów spływają na konto całego narodu. Mimo wszystko nie jestem przekonany, że Michiejew chciał obrazić wszystkich Polaków nazywając ich prostytutkami. To jest już tylko twoja interpretacja jego słów. Ja mogę mieć inną. Czasami mówi się o kimś, że sprzedałby za pieniądze własną matkę, co wcale nie oznacza, że ten ktoś uprawia najstarszy zawód świata, tylko że jest skrajnym materialistą. Są właśnie tacy ludzie, a znam takich osobiście, którzy nie widzą innych wartości w życiu poza pieniędzmi, i którzy oceniają innych ludzi przez pryzmat posiadanego majątku. Ale na przykład dla mnie w gównie żyje miliarder Soros, a niekoniecznie jakiś chłop z zapadłej syberyjskiej wiochy. Tak czy siak, to Maciejczuk zaczął prowokować, kiedy wyskoczył jak Filip z konopi z zarobkami w Rumunii, a później użył jednoznacznie obraźliwych słów w stosunku do narodu rosyjskiego. Bo nawet jeśli w Rosji jest bieda (a czy w Polsce jej nie ma ?), to mówienie, że Rosjanie żyją w gównie jest obraźliwe dla każdego rosyjskiego patrioty.

     • kojoto
      kojoto :

      Widzisz, obawiam się, że rozumiem Twoje zdanie. I biorę je na karb tego, że wielu (większość?) Polaków nie ma już dostatecznego poczucia dumy narodowej. Tak zostaliśmy „skopani” przez te wszystkie lata wojen i ludobójstwa, przez dwa wieki okupacji (która się na dobra sprawę nie skończyła), że nie jesteśmy już tym dumnym i bitnym narodem co dawniej… a jednak to ziarno zostało i już rośnie. W/g mnie Maciejczuk właśnie to tam pokazał. Mimo iż zgadzam się ze to było niefortunne (jest młody i z pewnością nie jest dyplomatą). Wrażenie jednak z pewnością pozostawił odpowiednie – mimo wszystko – sam przeciw bandzie – wyprostowany i pewny siebie. Jestem tez pewien, że nie jeden Rosjanin powie, że Maciejczuk prawdę powiedział, bo przecież ledwo wiążą koniec z końcem. I nie zwróci uwagi na to, że Maciejczuk też powinien był raczej obrazić tego starego kacapa, a nie całą resztę. Ale to była jednak szybka konfrontacja i wyszło jak wyszło.

     • upadlina
      upadlina :

      nie bredź pedałku !!……..Chacheł maciejczuk właśnie przeprosił Rosjan za to, co powiedział, więc………??…………..Znowu zrobiłeś z siebie idiotę !!……………Tu nie chodzi o dumę !!……..Bo tylko idiota może zrozumieć słowa Rosjan, że Polacy są prostytutkami, iż chodzi im o cały naród !!…….Tak się uogólnia pewne kwestie !!…….Tak jak mówi się, że angole to naród flegmatyków, ale przecież nikt normalny nie uważa, że każdy angol to flegmatyk !! ……….Chodzi o „polskie” władze, które są prostytutkami i niestety reprezentują polski naród !!………..Jak zwykle jełopie udajesz głupszego, niż jesteś !!

     • upadlina
      upadlina :

      ja sfrustrowany chachłaty pedale??…………Buhahahahaha!!…………Powody do frustracji to masz ty !!…………..Już kilkunastu forumowiczów powiedziało ci, co o tobie myśli i nie były to – delikatnie mówiąc – pochlebne słowa !!………Obudź się jóźwiak chachle !!…………Wróć do rzeczywistości !!

     • upadlina
      upadlina :

      śmieszny pedałku, o czym ty bredzisz??……….Liczba forumowiczów, którzy w twój chachłaty zboczony pysk mówią ci, co o tobie sądzą przerosła cię i sfrustrowany atakujesz jak szczur zagoniony w ślepą uliczkę !!……….Na próżno chachłaty buraku !!……….Niesprowokowane „ku*wy” którymi obrzuciłeś kobietę robią swoje, a i twoje dewiacje seksualne, które wyszły na jaw też ci nie pomagają !!

     • upadlina
      upadlina :

      jesteś strasznie sfrustrowany pedałku tym, że wyszła na jaw twoja prawdziwa natura zboka sodomity i próbujesz napadać na tych, którzy cie zdemaskowali banderowski rzygu !!……….Udowodnij swoją bajkę o tym, że Sylwia i Boruta to jedna osoba chachle!!….Pokaż dowody łgarzu!!……Forumowicze komu nie ufają półgłówku??…..Jak nie reagują??……..Zareagowali na twoje „ku*wy” rzucone w stronę kobiety!!………Ilu z nich ostatnio powiedziało ci prosto w pysk, co o tobie myśli??…….Mam ci przypomnieć??……Jesteś tu rzygu chachłaty zdemaskowany!!……I jeszcze tu masz czelność się skarżyć, gdy sam gnido wyzywasz kobiety od „ku*ew”??….

     • kojoto
      kojoto :

      dowodów dostarczyła Ilona ( http://www.kresy.pl/?forum/informacje-o-niepolskich-znakach-diakrytycznych,0,0,24277), a jej spostrzeżenia potwierdził Votum_Separatum ( http://www.kresy.pl/?forum/skoro-to-votum-,0,0,24277#p124816) forumowicz, który sam kiedyś tzw. „Sylwii” bronił. Teraz juz nie ma najmniejszych wątpliwości że prowokator Boruta-Sylwia to jeden i ten sam troll. Kiedys myślałem, że konto uPadlina to też konto tego trolla, ale wychodzi na to że ten szajbus z plugawym językiem to oddzielny troll.

     • upadlina
      upadlina :

      To są „dowody” ??………….Buhahahahahaha!!………….Każdy może się z tymi „dowodami” zapoznać i pośmiać się do rozpuku!!…………Co potwierdził Votum_Separatum??…………Co??……….Kogo ty chcesz oszukać błaźnie??………….Frustracja wynikająca z tego, że na jaw wyszły niewygodne dane o twoich seksualnych dewiacjach doprowadziła cię do stanu, że jak szczur zagoniony w ślepą uliczkę próbujesz atakować, ale na próżno !!……….Coraz wiecej forumowiczów mówi ci w twój pedalski chachłaty pysk, co o tobie sądzi !!………..

     • Avatar
      boruta :

      zefir:
      03.12.2016 22:42

      Kojoto,odtwórzmy węzłowe fakty: 1/Pani Ilona w dniu 13.11br g 16;44 zakłada ekstra stronę wnosząc hipotezę „Sylwia vel Boruta”tzn że Sylwia i Boruta to jedna i ta sama osoba.Ilona zamierza to udowodnić………………………….2/Pani Ilona w poście z dnia19.11 br g23;15 informujenas,że „Nie mam 100% pewności czy Boruta i Sylwia to ta sama osoba,być może tak(Bliższa mi),być może nie”………………………………….3/Pani Ilona w poście z dn29.11 br g 18;43 oświadcza „Twardych dowodów na to nie ma,bo być ich nie mogło…”……Pani Ilona odpowiedzi z poz 2/ i 3/ udzielała w dialogu ze mną.Nie miałem wątpliwości,że były to szczere i uczciwe słowa,więc godziłem się z nimi,bez zbędnego naciskania,czy „znęcania się”.Kojoto,twoje,moje,Ilony,czy innych użytkowników poglądy nie mają znaczenia. Jeżeli nie ma twardych dowodów potwierdzających w 100%-ach hipotezę „Sylwia vel Boruta,to taka hipoteza jest fałszywa i należy ją odrzucić.To elementarna zasada logicznego rozumowania,to żaden trolling,żadna prowokacja,żadne kłamstwo,Dorośnij i spoważniej więc i nie opowiadaj więcej głupstw o przyznawaniu się kogokolwiek do czegokolwiek.

  • Avatar
   zefir :

   baciar,wcale nie odbieram Maciejczuka jako antyrosyjskiego gościa.Zaimponował mi tym,że Polak,facet nie miał cykora.Słusznie bronił postawy rosyjskiego satyryka „w gównie żyjecie”,coś koło tego.W Polsce też znajdziemy okoliczności na „w gównie żyjecie”.Rosyjscy komentatorzy zwyczajnie nie sprostali Maciejczukowi,w jego opanowaniu i pewności siebie.Sięgamy do historii i ewolucji poglądowej Maciejczuka.Fakt ,był probanderowcem ale obudził się z tego snu i daje temu wyrazy.To młody człowiek,uczy się i doświadcza.Cieszyć się tylko,że wrócił na obiektywne i propolskie pozycje.To zdolny facet i Polacy mogą mieć z niego pożytek.

 1. Avatar
  rudy :

  Odnośnie utworu Slepakowa, specjalnie dla Lipińskiego. Jest zwyczajna pojęcie taktu. Mało co mówią obywatele tego kraju, to nie daje prawa cudzoziemcowi tak mówić do tych ludzi. A jeśli odnosicie się do folkloru rosyjskiego, to trzeba uwzględniać i jego specyfikę i niejednoznaczność. Dla jednych opinia, dla innych – obrażenie. W wypowiedzi Maciejczuka była pogarda, a nie współczucie rosyjskiemu narodowi, za co sprawiedliwie oberwał.

 2. Avatar
  alexanderwolf :

  Podejrzany z typ z niego, bo jest jak chorągiewka, ale w tym wypadku miał rację: w Rosji działa jeden z zakładów należącego do Poroszenki koncernu „Roszen”, a za zarabiane w Rosji pieniądze kupuje broń dla ukraińskich żołnierzy, zabijających Rosjan w Donbasie, jedna banda na wschodzie i zachodzie, ofiarami jak zawsze są niewinni ludzie.

 3. jazmig
  jazmig :

  Jeżeli ktoś jest zaproszony w gościnę i obraża gospodarzy, to słusznie dostaje kopa w zadek i jest zrzucany ze schodów. Maciejczuk to ewidentny prymityw i głupek. Aby mówić o poziomie życia Rumunii i Rosji, to powinien on porównać siłę nabywczą zarobków obywateli obu krajów, a nie wysokość zarobków. Natomiast ma on rację wskazując na fakt, że Rosja sponsoruje Poroszenkę, bo to jest przecież oczywiste.

 4. Avatar
  zan :

  O nędzy w Rosji mogę mówić na przykład JA – bo znam mechanizmy które do tej nędzy doprowadziły i potrafię je umiejscowić w kontekście działań Rządu Światowego. Natomiast Maciejczuk wymiotuje z siebie gonitwę myśli na poziomie kmiotka który zupełnie nic nie rozumie z tego co komentuje.

     • upadlina
      upadlina :

      co pedałku??………Znowu rzygnąłeś bzdetem, bo nie miałeś argumentów??…………Tak !!……..”Polscy” politycy sprzedają się obcym mocarstwom i reprezentują ich interesy, a nie polskie interesy !!………Każdy o tym wie, tylko nie ty !!…………Nie mam powodów, aby być sfrustrowany, ale ty na pewno tak!!……Dane, które o tobie wyciekły na portal są dla ciebie na pewno niewygodne i frustrujące, ale tak jest, gdy się posługujesz inteligĘcją, a nie inteligencją chachle !!……Ostatnio także spora liczba forumowiczów powiedziała ci, co o tobie buraku chachłaty myśli !!……….

   • Avatar
    zefir :

    Kojot,jesteś klasyką w sprzedawaniu się za pieniądze.Twój zboczony pornobiznes na Upadlinie tego dowodzi.W codziennej praktyce tego porno-zboczonego-geszeftu doświadczas usługi na rzecz SBU-ckiego interesu.Nie jesteś gadzie Polakiem,dlatego nie rozumiesz,że patriota Polak nie sprzedaje się za pieniądze.Dla ciebie parszywy gadzie to niepojętne,dlatego wolisz służyć Upadlinie.

 5. Avatar
  valdemarus83 :

  Koleś,który strzela sobie focie z zbrodniarzami,weteranami z dUPA nigdy nie będzie dla mnie wiarygodny. Nawet pomimo deklaracji,iż przejrzał na oczy! Jego żenujący występ w tv rosyjskiej potwierdza moje stanowisko. Najzwyklejszy prowodyr, najpierw za BANDerowcami,jednak przy zmianie koniunktury nastrojów społecznych, nagle olśniony i wielce nawrócony na właściwą linię. Poprzez swoją działalność,chcący przypodobać się Polakom i wybielić swoje nie tak dawne upofiskie poczynania. to jeszcze na dodatek, przy okazji swoją postawą próbuje zohydzić zwykłym Rosjanom i tak już mocno nadszarpnięty wizerunek Polaków.

 6. Avatar
  krok :

  Dobitny przykład odszczepieńców myślących, że mówią w imieniu Polski, kliniczny przypadek. Za ukraińców chcą byśmy byli bici i poniżani. Groźniejszymi ich przedstawicielami są PISowcy, bo chcą, by Polacy ginęli za ukraińców, za chore nazistowskie banderowskie idee.

 7. Avatar
  wsciekly :

  PKB PER CAPITA ROSJI JEST NIEWIELE NIŻSZE NIŻ POLSKI !!! POLSKA WYPRZEDZA ROSJĘ O JAKIEŚ 3 LATA . ROSJA ZAŚ WYPRZEDZA RUMUNIĘ O JAKIEŚ 5….6 LAT !!!! Panie maciejczuk nie wiem po co pan tam pojechał ale na pewno po to aby zrobić dym. KTO PANU ZA TO ZAPŁACIŁ ???
  CO DO ŚREDNIEJ PENSJI 🙂 SKORO PKB PER CAPITA JEST MNIEJSZE OD ROSJI TO JAKIM CUDEM ŚREDNIE PENSJE SĄ WYŻSZE ??? FENOMEN TEN NAJLEPIEJ WYTŁUMACZYĆ NA POLSKICH ROLNIKACH !!!! MIMO IŻ ROLNIK SPRZEDAJĄC SWOJE PŁODY DOSTAJE FAKTURĘ VAT WIĘC NA TEJ PODSTAWIE MOŻNA ŁATWO WYLICZYĆ DOCHÓD NA ROLNIKA TO JEDNAK RZĄD ZDECYDOWAŁ ABY W POLSCE DOCHÓD ROLNIKOM WYLICZAŁ GUS ( GŁÓWNY URZĄD STATYSTYCZNY ) !!!!! W EFEKCIE ROLNIK ZARABIA Z HEKTARA PRZESZŁO 2000 . CO PO PRZELICZENIU PRZEZ ŚREDNIĄ ILOŚĆ ZIEMI DAJE CAŁKIEM PRZYZWOITY ZAROBEK. WIECIE DLACZEGO TAK SIĘ DZIEJE ??? BO UE DAJE PIENIĄDZE NA POMOC OSOBOM BIEDNYM . SKORO GUS WYELIMINOWAŁ JUŻ BIEDOTĘ SZTUCZNIE ZAWYŻAJĄC ICH DOCHODY WIĘC TE FUNDUSZE MOŻNA PRZESUNĄĆ GDZIE INDZIEJ !!!!!! PANIE MACIEJCZUK NAŻARŁ SIĘ PAN PROPAGANDOWEGO GÓWNA !!!!! ps Za takie słowa obrażające naród to sam dałbym w ryj !!!

  • upadlina
   upadlina :

   nie interesuje mnie twoje zdanie !!……Maciejczuk to chacheł, którego mam w dupie !!….Ja wolę Rosjan, niż upadlińców, więc dla mnie są lepsi i gorsi !!………..A tak w ogóle szadkowski to tekst powyżej nic nie mówi o maciejczuku tylko o pedale jóźwiaku, więc zanim coś napiszesz, to zobacz co komentujesz i sam dorośnij !!…………PS: szadkowski-kshyhu-hujoto??……….Hehehehehe!!……..

    • upadlina
     upadlina :

     Gdy tylko mówisz o głupocie chachłaty pedałku, od razu przychodzi mi na myśl twoja wypowiedź, która jasno pokazuje, w jakim stanie umysłu funkcjonujesz !!……….Boki zrywam do dzisiaj !!……….Oto ona:…..kojoto.”…………ale jak się im napisze, żeby się kurwy odpierdoliły od Polaków, to skomlą, że są atakowani strasznymi wyzwiskami. Co się musi do WUJA stać, żeby redakcja wreszcie zrobiła z nimi porządek. Czy Kresy.pl chcą pobić rekord Guinnessa w ilości przekleństw na forum?”………Buhahahahahaha!!………….to po prostu kabaret !!!!!…

 8. Avatar
  poznaniak74 :

  Do redakcji portalu ‚Kresy.pl”, czy użytkownik występujący jako @Kojoto to jeden z moderatorów lub administratorów? Jeżeli nie, to dlaczego ów osobnik decyduje z kim inni użytkownicy mogą się zadawać, a jezeli zadają się z innymi osobami których w/w @Kojoto nie lubi to natychmiast zaczyna obrażać i insynuować im że są „ruską agenturą”? Jeżeli można proszę o odpowiedzieć pod tym postem by inni użytkownicy mogli to także przeczytać. Z góry dziękuje i pozdrawiam redakcję.

  • kojoto
   kojoto :

   Piszesz szybciej niż myślisz – zanim zasugerowałem, że możesz być „Poznaniakiem z Wołgogradu” napisałeś to: („@UPAdlina chyba faktycznie zdemaskował twoje PREFERENCJE SEKSUALNE”) – a wcześniej zdążyłeś zwyzywać kiedy prosiłem cię o argumenty. Jestem tylko użytkownikiem forum. To że zadajesz sie z ewidentnym prowokatorem uPadlina (nick+awatar+antypolskie wpisy) który wszędzie przyklaskuje jeszcze lepszemu trollowi Boruta-Sylwia – to jest naprawdę tylko twój problem, ale nie dziw się kiedy przestana cie odróżniać.

    • kojoto
     kojoto :

     Sam się dołączyłeś do ataku na mnie z powtarzaniem łgarstw z paszkwilu tych cuchnących onuc. Juz pokazałeś nie tylko co to dla ciebie „honor” ale i rozum. Skoro nie rozumiesz po Polsku, jak ci tłumaczę dlaczego odpowiedziałem ci pięknym za nadobne, to znaczy że w kompanii z antypolakami ci bardzo dobrze. Bełkotem juz nieomal uPadlinie dorównujesz, a co będzie dalej?! biedne forum Kresy.pl

     • upadlina
      upadlina :

      to ty jóźwiak gnido zboczona atakujesz „ku*wami” nawet kobiety na tym portalu, a teraz skamlesz, że ciebie ktoś atakuje??…….Kłamliwa chachłata gnido??…………Wymawiasz komuś, z kim się zadaje, a ty z kim się zadajesz pedale??………Z mającym polską krew na rękach żydo-bolszewickim donosicielem tutejszym-sułkiem, który wspiera banderowską junte w kijowie, z popierającym uSSmańską okupację Polski ilonem !!………….Aż dziw bierze, że obracając się w takiej kompanii zdrajców Polski i anty-polskich gnid wymawiasz innym ich sympatie !!….Jesteś skończonym idiotą i burakiem, któremu już kilkunastu forumowiczów powiedziało. co o nim sądzi, a wydaje się, że to jeszcze nie koniec !!

     • upadlina
      upadlina :

      Dowody chachle zboczony !!………Dowody !!………..Ten twój link to istna żenada !!…….Twoje domysły i podejrzenia to żadne dowody !!……..Nawet twój oficer prowadzący ilon to przyznał !!………Śmieszny błaźnie!!……..Gdy tylko mówisz o głupocie chachłaty pedałku, od razu przychodzi mi na myśl twoja wypowiedź, która jasno pokazuje, w jakim stanie umysłu funkcjonujesz !!……….Boki zrywam do dzisiaj !!……….Oto ona:…..kojoto.”…………ale jak się im napisze, żeby się kurwy odpierdoliły od Polaków, to skomlą, że są atakowani strasznymi wyzwiskami. Co się musi do WUJA stać, żeby redakcja wreszcie zrobiła z nimi porządek. Czy Kresy.pl chcą pobić rekord Guinnessa w ilości przekleństw na forum?”………Buhahahahahaha!!………….to po prostu kabaret !!!!!

     • kojoto
      kojoto :

      Przykładowe wypowiedzi prowokatora „uPadlina” („spermę ilona na ryju”) o forumowicze Ilona z jednego tylko wątku: „UPAdlina: 20.11.2016 08:36 nigdy do ilona nie powiedziałem per „ku*wa” zboczeńcu !!……….Nigdy!!…………..” a zaraz po tem: „UPAdlina: 20.11.2016 08:47 ty przez tą spermę ilona na ryju to nie za wiele widzisz pedałku!!.” http://www.kresy.pl/?forum/na-ukrainie-odwolywane-sa-spektakle-polskich-artystow,0,0,24354

     • upadlina
      upadlina :

      i gdzie tu widzisz półgłówku wulgaryzmy??……Sperma to nie wulgaryzm i to słowo nie określa ilona, tylko mówi o „jego spermie”!!…….Mówienie o czyjejś spermie, czy ślinie nie jest niczym nagannym !!…..”Ku*wa” niesprowokowana rzucona w stronę kobiety jest i tylko ty to robisz na tym portalu !!……Odnoszę wrażenie, że na siłę próbujesz mi coś zarzucić, ale robisz to oczywiście nie posługując się inteligencją tylko inteligĘcją, więc wychodzi ci to żałośnie !!…….Żenada!!…….Burak, który nazywa kobiety bez ogródek „ku*wami” zwraca uwagę komuś na to, że użył określenia „sperma ilona”!!……Skończ z tą błazenadą !!

     • Avatar
      boruta :

      Żaden “paszkwil” pedziu sodomiaku kojot Krzychu Jóźwiak- chciałeś się pochwalić jaki ty cwany – dla wiki piszesz – ja w kupę zebrałem coś ty na sieć wwalił albo wskazał – pedzio LGBT dymanie kaktusów i grabi – byznes w banderlandzie – sam żeś się obs.ał – hiwiarzu zwyrolu chachłaty —

   • upadlina
    upadlina :

    obudź się ze snu jóźwiak !!……….Z którym to już forumowiczem ostatnio zadarłeś??……..Ilu już powiedziało ci do tej pory, co o tobie łajzo myśli ??………To już kilkunastu !!………Czy nie rozumiesz tępy chachle, że twoje zachowanie na tym portalu nie przysparza ci przyjaciół tylko wrogów??……..Czy nie rozumiesz idioto, że niesprowokowane wyzywanie kobiet od „ku*ew” jest czymś nagannym, za co w realu miałbyś natychmiast sklepany ryj ??……..Jak długo psycholu chcesz brnąć w to gówno, które sam sobie zgotowałeś??……..Ja nie jestem prowokatorem pedale, a mój nick i avatar to celna ironia do twojego grajdoła banderowskiego i dlatego tak cię drażni !!………I o to właśnie chodzi chachle !!……Reasumując pedałku: Kto kogo przestanie odróżniać??…….Jacy oni??……….Na razie to ty jesteś tu hurtowo „doceniany” przez coraz większą rzeszę forumowiczów, którzy zaczynają jednoznacznie kojarzyć cię z żydo-bolszewią (sułek), z banderyzmem i sodomią !!………..Ocknij się półgłówku, bo żyjesz w jakiejś alternatywnej rzeczywistości i straciłeś kontakt z realnym światem !!……….

     • upadlina
      upadlina :

      Gdy tylko mówisz o głupocie chachłaty pedałku, od razu przychodzi mi na myśl twoja wypowiedź, która jasno pokazuje, w jakim stanie umysłu funkcjonujesz !!……….Boki zrywam do dzisiaj !!……….Oto ona:…..kojoto.”…………ale jak się im napisze, żeby się kurwy odpierdoliły od Polaków, to skomlą, że są atakowani strasznymi wyzwiskami. Co się musi do WUJA stać, żeby redakcja wreszcie zrobiła z nimi porządek. Czy Kresy.pl chcą pobić rekord Guinnessa w ilości przekleństw na forum?”………Buhahahahahaha!!………….to po prostu kabaret !!!!!……………………..Popatrz na siebie półgłówku !!……….Sfrustrowany brakiem poparcia na forum przyspawałeś się ostatnio do byłego żydo-bolszewickiego donosiciela tutejszego-sułka i zacząłeś pobierać nauki z tego, w czym sułek jest bardzo dobry, bo większość życia na to poświęcił !!………W działaniu przeciw Polsce i Polakom !!………Mistrz i uczeń !!……..”Lord” tutejszym-sułek i anakin jóźwiak-hujoto !!…………

     • upadlina
      upadlina :

      Pobudka jóźwiak !!………Obudź się !!……….To tobie kilkunastu już forumowiczów powiedziało, co o tobie myśli i nie były to – delikatnie mówiąc – pochlebne słowa !!
      ………………..Redakcja została zmuszona do tego, co robi !!……….Nie udawaj idioty jóźwiak !!………..Klika miesięcy siania na portalu przez ciebie „ku*wami” na innych forumowiczów jakoś nie poruszyło redakcji, a teraz nagle kasuje losowo posty trzech forumowiczów, które na dodatek wulgaryzmów nie zawierają??………Sylwia na pewno wulgaryzmów nie używa, a skasowano jej posty, które często są zupełnie neutralne!!………To nie jest przypadek !!……..Ze swojej frustracji wasza krypto-banderowska szajka pogrążyła się jeszcze bardziej, bo teraz już nie ulega wątpliwości, kim jest forumowicz Ilon !!…….Wyjdziecie na tym jak Zabłocki na mydle, bo wasze maski zostały już całkowicie zrzucone !!

     • upadlina
      upadlina :

      oj błaźnie portalowy !!………..Po pierwsze wymyśl coś innego, bo brakuje ci weny twórczej i jak papuga ściągasz pewne określenia ode mnie jak np. „portalowy głupek”, którym niewątpliwie jesteś !!……….Po drugie wszystko właśnie jest jasne jóźwiak pedałku !!……….Właśnie stało się jasne, kim jest ilon !!……..

 9. upadlina
  upadlina :

  czy mogę prosić redakcję o wyjaśnienie, dlaczego zostają wykasowane moje komentarze, które nie zawierają w sobie żadnych wulgaryzmów, natomiast „ku*wy” i „ku*ewki” kojoto są tolerowane??………….Chcielibyśmy wiedzieć, co zdaniem redakcji jest dopuszczalne w postach, a co nie jest, bo do tej pory dopuszczalne były największe wulgaryzmy używane przez kojoto !!……..Prosimy o odpowiedź, abyśmy mogli dostosować się do NOWYCH praw na forum !!

 10. upadlina
  upadlina :

  czy mogę prosić redakcję o wyjaśnienie, dlaczego zostają wykasowane moje komentarze, które nie zawierają w sobie żadnych wulgaryzmów, natomiast „ku*wy” i „ku*ewki” kojoto są tolerowane??………….Chcielibyśmy wiedzieć, co zdaniem redakcji jest dopuszczalne w postach, a co nie jest, bo do tej pory dopuszczalne były największe wulgaryzmy używane przez kojoto !!……..Prosimy o odpowiedź, abyśmy mogli dostosować się do NOWYCH praw na forum !!

 11. upadlina
  upadlina :

  czy mogę prosić redakcję o wyjaśnienie, dlaczego zostają wykasowane moje komentarze, które nie zawierają w sobie żadnych wulgaryzmów, natomiast „ku*wy” i „ku*ewki” kojoto są tolerowane??………….Chcielibyśmy wiedzieć, co zdaniem redakcji jest dopuszczalne w postach, a co nie jest, bo do tej pory dopuszczalne były największe wulgaryzmy używane przez kojoto !!……..Prosimy o odpowiedź, abyśmy mogli dostosować się do NOWYCH praw na forum !!

 12. upadlina
  upadlina :

  czy mogę prosić redakcję o wyjaśnienie, dlaczego zostają wykasowane moje komentarze, które nie zawierają w sobie żadnych wulgaryzmów, natomiast „ku*wy” i „ku*ewki” kojoto są tolerowane??………….Chcielibyśmy wiedzieć, co zdaniem redakcji jest dopuszczalne w postach, a co nie jest, bo do tej pory dopuszczalne były największe wulgaryzmy używane przez kojoto !!……..Prosimy o odpowiedź, abyśmy mogli dostosować się do NOWYCH praw na forum !!

 13. upadlina
  upadlina :

  Mamy ciekawą sytuację na forum !!…..Nagle ni stąd ni zowąd redakcja portalu zaczęła usuwać wybiórczo posty forumowiczów Sylwia, Boruta i UPAdlina!!…..To usuwanie nie ma na celu usunięcie konkretnych postów z na przykład wulgaryzmami, tylko jest dokonywane na chybił trafił i usuwane są posty na zasadzie: jak leci !!….Dwa, trzy, cztery posty tej trójki forumowiczów spod jednego wątku !!…..Gdy usunięto jeden z moich postów zacząłem się zastanawiać, co było w nim takiego, że kwalifikował sie do usunięcia!!….Moja retoryka w stosunku do forumowicza kojoto-jóźwiaka, czy byłego żydo-bolszewickiego donosiciela tutejszego-sułka nie zmienia się od miesięcy !!….Jest taka sama i jest odpowiedzią na „ku*wy” kojoto-jóźwiaka, którymi dziesiątki razy obrzucił innych forumowiczów !!…..Zastanawiałem się więc, co się nagle stało ??…..Do tej pory redakcja nie usuwała „ku*ew” kojoto-jóźwiaka, ktorymi ten szczodrze zasypywał innych forumowiczów, a teraz nagle usunęła post, który przy postach kojoto-jóźwiaka pełnych”ku*ew” jawi się jako psalm ministranta z chóru kościelnego ?!…….W czym rzecz zrozumiałem, gdy zobaczyłem, że usunięto nie tylko ten jeden post, ale dziesiatki innych postów pod innymi wątkami i to nie tylko moich, ale także forumowicza Boruty oraz – co najdziwniejsze – forumowiczki Sylwii, która w ogóle nie używa wulgaryzmów !!……Powodem usuwania postów nie jest więc używanie wulgaryzmów, czy obraźliwych zwrotów, ponieważ tych nie używa forumowiczka Sylwia, a takich zwrotów używa kojoto-jóźwiak, którego postów nie usunięto!!……Sytuacja nad wyraz dziwna !!…….Wszyscy forumowicze wiedzą, że na portalu od kilku miesięcy trwa wojna między obiektywnymi forumowiczami, którzy nie widzą w tej chwili realnego zagrożenia ze strony Rosji, a widzą zagrożenie ze strony banderowskiej upadliny i jej uSSmańskiego protektora a skrajnymi rusofobami i miłośnikami uSSmanii i banderyzmu, choć co do tego ostatniego jest to często skrywane przez nich uczucie !!……Ten drugi obóz ostatnio odnotował sporo porażek i wpadek, a najbardziej bolesną dla nich była wpadka właśnie kojoto-jóźwiaka, który udostępnił link, który z kolei doprowadził forumowicza Borutę do bardzo niewygodnych wiadomości na temat właśnie kojoto-jóźwiaka!!……Zdobyte dane zostały rozpowszechnione na forum, co wywołało wściekłość obozu krypto-banderowskiego i rozpoczęły sie pogróżki z ich strony w których zaczęto sugerować adwersarzom pociągnięcie ich do odpowiedzialności karnej !!……Szybko jednak krypto-banderowska grupka zrozumiała, że odpowiedzialność karna to po pierwsze: obosieczny miecz, gdyż „ku*wy” które forumowicz kojoto-jóźwiak publicznie skierował w stronę innych forumowiczów są objęte restrykcjami prawnymi, a po drugie: forumowicz kojoto-jóźwiak sam udostepnił link prowadzący do danych o sobie, tylko nie przewidział, że na jaw wyjdą także niewygodne dla niego dane, więc nie ma tu mowy o rozpowszechnianiu danych wykradzionych forumowiczowi kojoto-jóźwiakowi, bo pozbył się on swojej anonimowości dobrowolnie !!…..Na dodatek w ostatnim czasie coraz większa grupa forumowiczów, którzy dotychczas trzymali się z dala od tego konfliktu zaczęła już jawnie mówić kojoto-jóźwiakowi i jego przełożonemu spod nicku Ilona, co o nim i o nich sądzi !!…..Frustracja się powiększała !!…….Obóz krypto-banderowców rozpoczął więc „operację” pod nazwą Sylwia to Boruta, której głównym celem było odwrócenie uwagi od kompromitujących danych na temat kojoto-jóźwiaka, które wyciekły na forum !!……Forumowicz Ilona wykonał tytaniczną pracę i przekopał archiwa forum sprzed paru lat i stwierdził, że znalazł dowody na to, że forumowicz Boruta to forumowiczka Sylwia!!…..Oczywiście „dowody” okazały sie tylko podejrzeniami i hipotezami !!…..Sfrustrowany forumowicz Ilona stwierdził wtedy, że NIE ZOSTAWI TAK TEJ SYTUACJI !!……Kilka dni później zaczęło się wybiórcze usuwanie pierwszych z brzegu postów forumowiczów Sylwia, Boruta i UPAdlina !!…..Właśnie to wybiórcze usuwanie pierwszych z brzegu postów, w których często nie ma żadnych wulgaryzmów dało mi wiele do myslenia !!…..Odnoszę wrażenie, że przez takie działanie administracja portalu chce coś przekazać !!….Prawdopopdobnie nie może oficjalnie powiedzieć, w czym rzecz !!……Myślę, że redakcja została ZMUSZONA do takiego działania jakąś groźbą !!….Nie od dziś wydaje mi się, że o ile forumowicz kojoto-jóźwiak to zwykły pionek, o tyle forumowicz Ilona to zupełnie inna para kaloszy !!…..Od dawna to zauważałem, ale czerwona lampka zapaliła mi się, gdy pewnego razu forumowicz Ilona wydał polecenie innemu forumowiczowi Domaradowi!!…..Forumowicz Ilona powiedział do forumowicza Domarada: „Proszę nie odpowiadać na posty UPAdliny!!”………Ciekawe!!……I teraz parę dni po tym, jak forumowicz Ilona powiedział, że „NIE ZOSTAWI TAK TEJ SYTUACJI” nagle redakcja zaczęła usuwać wybiórczo pozbawione wulgaryzmów posty forumowiczów Sylwii, Boruty i UPAdliny, którzy są najbardziej zagorzałymi wrogami obozu krypto-banderowskiego, choć wcześniej nie usuwała postów z dziesiątkami „ku*ew” forumowicza kojoto-jóźwiaka!!!!!!……Przypadek??……Kim jest forumowicz Ilona, że mógł wywrzeć taki wpływ na redakcję Kresów.pl, która dotąd nie reagowała na największe obelgi kierowane przez forumowicza kojoto-jóźwiaka w strone innych forumowiczów?????…….Jakich mocodawców musi mieć forumowicz Ilona, jeżeli byli oni w stanie nagle tak wpłynąć na redakcję Kresy.pl?????…….To wszystko daje do myślenia !!…….Myślę, że frustracja obozu krypto-banderowskiego (który rozumie, że nie da się zamieść pod dywan ludobójstwa na Wołyniu, więc poświęca swoich „herojów” krytykując ich, a ta łże-krytyka banderyzmu ma na celu uzyskanie wśród Polaków zaufania do nich, co pozwolić ma im na niewzbudzające podejrzeń wypełnianie podstawowej doktryny uchwały oun z 1990 roku, która mówi o niedopuszczeniu do porozumienia miedzy Polską a Rosją poprzez judzenie na siebie jednych i drugich) spowodowała, że ich oficer prowadzący został zmuszony do interwencji na najwyższych szczeblach !!!!!…….Kim jest forumowicz Ilon??……Pytanie retoryczne??…….Raczej już tak !!……PS: Ciekawe jest także to, że ostatnie wydarzenia zbiegły się w czasie z tym, iż forumowicz kojoto-jóźwiak od paru dni nie używa już w większości swoich postów tak lubianych przez niego „ku*ew”!!……Polecenie oficera forumowicza Ilona??

  • Avatar
   boruta :

   No to mamy tak – Krzycho Jóźwiak pedzio psychol jest – dużo rozrabia – tylko tyle — stary kapuś Sułek mu popierduje – nic takiego — Ilon to inna sprawa – to taki grzeczny Jezusik co na nas wszystkich teczki ma – to śledczy ukrów jest – na mur -– pamiętacie jak ukry Maciejczukowi koło domu coś napisały?namierzyły go – SBU może do serwera redakcji patrzeć albo niuchacze założyć – namierzyć nas – niech każdy tylko Torem tu wchodzi – tutaj za darmo jest torproject.org – codzień więcej ukrów do nas się pcha – trzeba gnata mieć jak Jaroslaus pisał – proch czarny bez pozwolenia – uważać chłopaki – z przedmiotem chodzić – nie ma żartów – to rezuny są —

     • upadlina
      upadlina :

      głupie to przysłowie !!………Z debilami wygrywa się łatwo !!……….Jesteś tego przykładem !!……Sam podajesz namiary na kompromitujące cie dane i sam przyznajesz się do udziału w anty-rosyjskiej prowokacji !!…….Hehehehehehe!!……….InteligĘcja pedałku, inteligĘcja !!

     • upadlina
      upadlina :

      dowcip polega na tym, że to nie są kłamstwa a fakty, które chachłaty hu** spedalony wypłyneły na powierzchnię i ty sam sie do tego pedale przyczyniłeś i przyznałeś do ich prawdziwości portalowy kretynie !!……….Rzucasz się teraz jak gówno spłukiwane w kiblu ale na próżno !!…..Za późno !!

     • upadlina
      upadlina :

      śmieszny jesteś jóźwiak pedale !!……..Bredzisz takie niestworzone historie, że większość forum się z ciebie śmieje !!………Po pierwsze, nie oceniaj innych pod swoim kątem, bo większość nie jest homo i nie obciąga, a to, że ty jesteś pedałkiem i ciągniesz to tylko twój problem (albo przyjemność, bo pewnie lubisz to robić) !!……….Po drugie chachle zaspermiony ja nie muszę szukać przyjaciół, bo dobrzy ludzie automatycznie spotykają się z miłym przyjęciem u miłych ludzi, ale taki burak banderowski jak ty rzeczywiście ostatnio został ostro doceniony na portalu i kilkunastu forumowiczów powiedziało ci pederasto, co o tobie sądzi !!……….I najśmieszniejsze portalowy półgłówku !!……..Pokaż mi tę „połowę” portalu, która mnie nazywa onucą !!…….Pokaż !!………Hehehehehe!!………..Przedni z ciebie błazen, bo jeżeli gada się takie rzeczy, których niedorzeczność w każdej chwili można sprawdzić, to jest to robienie z siebie mega idioty, którym ty niewątpliwie jesteś !!

     • Avatar
      boruta :

      ”Kojoto” co na wszystkich Polaków napada – na ukrów nie napada – chwali się że na wiki pisze – no pisze – https://pl.wikipedia.org/wiki/Specjalna:Wk%C5%82ad/Kojot – tu widać że pisze – – http://www.wikiwand.com/pl/Wikipedysta:Kojoto – tu widać że zna angielski i ruski – adres do majli ma [email protected] – tym trafisz na http://mycork.org/index.php?option=com_sobipro &pid=66 &sid=137:pcman-serwis-komputerowy &Itemid=95 – znaczy się Kojoto Krzysztof Jóźwiak komputerowiec w Irlandii jest – sam tak pisał – emajla ma drugiego [email protected] i telefon +353 85 7776161 – na Allegro – Firma wyskakuje że Kojoto konsole do gier komputerowych sprzedaje – programista gier – wyskakuje że na Ukrainie sprzedaje – byznes ma – bigl.ua – http://bigl.ua/aukro?aukro_url=http%3A%2F%2Fmarket.auction.ua%2Fshow_user.php%3Fuid%3D1350822%26type%3Dfb… – google pokazuje że programista gier Kojoto grę dla zboczeńców zrobił – Kojoto’s Closet by Eggware.XYZ – Itch.io – eggware.xyz to witryna dla zboczeńców jest – “Eggware.XYZ was created and is run by Paula and Warden for the sake of making a by-queer, for-queer website that discusses more than just sexuality” – queer znaczy się pedał – zrobił grę dla zboków co przedmioty dymać chcą – gra się w “objectum sexuality” – na dole data jest – marzec 2016 – Google pisze że “objectum sexuality” to jest jak się rzeczy dymać chce – tam Kojoto pisze że jest “autistic programmer” – na forum napisał że dysleksję ma – to już to odbadali – “autistic” – “dysleksja” – “schizofrenia” – to razem idzie – Jóźwiak byki w polskim sadzi – to ta dysleksja – wejdźcie na pedalską witrynę gdzie jego gra “Kojoto’s closet” jest – https://www.etsy.com/shop/kojotostudios – tam tagi są – autism LGBT nonbinary objectum-sexuality transgender – LGBT to lesbije pedały hermy chłopobaby – nonbinary to sodomiaki – objectum-sexuality to jak przedmioty się dymać chce – w Polsce się pedalił – http://shrap-drakers.pl/uploads/articles/authors/668/ – – no i sam się zbok Krzychu Jóźwiak sypnął – Joźwiaka rozpracowałem bo cham i napada– spokojnych ludzi nikt się nie czepia —

     • Avatar
      sylwia :

      Styl wypowiedzi użytkownika ‘Kojoto’ i dobór używanych przez niego wulgarnych obelg wskazuje na osobowość nadzwyczaj agresywną i targaną kompleksami niższości i wrogości. Jego błędy w polszczyźnie to nie tylko wadliwa ortografia (wturuje, okrótne, inteligętny, abstrachując, dopudówka, chałastra itp.) lecz także wadliwe zwroty jak np. ‘ferować wyrokami’, wskazujące na niepolskie wychowanie. Wniosek ten jest wzmocniony zamieszczonym przez ‘Kojoto [Krzysztofa Jóźwiaka] w internecie wyznaniem, że biegle zna rosyjski. Agresywność, dysleksja i wyraźna maniakalność Jóźwiaka rysują możliwy schizoidalny zespół chorobowy; który opisany jest w artykule łączacym dysleksję ze schizofrenią ( https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/8771057 ) i zdefiniowany w międzynarodowym wykazie chorób ICD w sekcji o chorobach psychicznych w pozycji 301.7 zatytułownej ‘Personality disorder with predominantly sociopathic or asocial manifestation’ . Jóźwiak może zaleczyć schizofrenię za pomocą branych codziennie lekarstw ale sociopatą, sodomitą i szowinistą ukraińskim zostanie do śmierci. Spodziewajmy się więc obecności tego prześladującego forumowiczów szaleńca jeszcze długo. ‘Jak pies do wymiotów powraca, tak głupi powtarza szaleństwa.’ (Biblia, Księga Przysłów 26:11). Występujące także samoistnie i bez dodatku chorób psychicznych zboczenie płciowe homoseksualizmu jest piętnowane w kanonach religii chrześcijańskiej, żydowskiej i islamskiej. (Nie będziesz obcował z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą. To jest obrzydliwość. ואת־זכר לא תשכב
      משכבי אשה תועבה
      הוא׃ Księga Kapłańska 18:22 ). ( Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli.’ ואיש אשר ישכב
      את־זכר משכבי אשה
      תועבה עשו שניהם
      מות יומתו דמיהם
      בם׃
      Księga Kapłańska 20:13 ) ( Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się; ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą; ἢ οὐκ οἴδατε ὅτι ἄδικοι θεοῦ βασιλείαν οὐ κληρονομήσουσιν; μὴ πλανᾶσθε· οὔτε πόρνοι οὔτε εἰδωλολάτραι οὔτε μοιχοὶ οὔτε μαλακοὶ οὔτε ἀρσενοκοῖται
      – 1Kor. 6:9) [ Prawo nie dla sprawiedliwego jest przeznaczone4, ale] dla rozpustników, dla mężczyzn współżyjących z sobą, dla handlarzy niewolnikami, kłamców, krzywoprzysięzców i [dla popełniających] cokolwiek innego, co jest sprzeczne ze zdrową nauką; πόρνοις, ἀρσενοκοίταις, ἀνδραποδισταῖς, ψεύσταις, ἐπιόρκοις, καὶ εἴ τι ἕτερον τῇ ὑγιαινούσῃ διδασκαλίᾳ ἀντίκειται (1Tym 1:10) (‘Spośród wszystkich stworzeń świata wybieracie mężczyzn i pozostawiacie te, które Bóg stworzył dla was na żony? Nie, wy grzeszycie’
      عَادُونَ وَتَذَرُونَ مَا خَلَقَ لَكُمْ رَبُّكُم مِّنْ أَزْوَاجِكُم ۚ بَلْ أَنتُمْ قَوْمٌ أَتَأْتُونَ الذُّكْرَانَ مِنَ الْعَالَمِينَ ; Asz Szura 26:165-166) ( Jeśli dwaj mężczyźni zawinili spółkowaniem, ukarzcie obu. Jeśli okażą żal i skruchę, pozostawicie ich w spokoju. Zaprawdę, Bóg jest gotów wybaczać i jest miłosierny; عَنْهُمَا ۗ إِنَّ اللَّهَ كَانَ تَوَّابًا رَّحِيمًا وَاللَّذَانِ يَأْتِيَانِهَا مِنكُمْ فَآذُوهُمَا ۖ فَإِن تَابَا وَأَصْلَحَا فَأَعْرِضُوا ; An Nisza 4:16 ) (Ktokolwiek postępuje jak Lot [uprawia sodomię], zabijcie [obu]; Hadith Sunan 1;152) ( Prorok przeklął skobieciałych mężczyzn [transwestytów] i kobiety zachowujące się jak mężczyźni [lesbijki] i rzekł:’Wypędźcie ich z domów’. Prorok przepędził pewnego mężczyznę a Omar przepędził pewną kobietę; Hadith Buchari 72:774). W judeochrześcijańskim świecie i w Islamie nie ma miejsca dla LGBT. Nie ma miejsca dla Krzysztofa Jóźwiaka ‘Kojoto’.

     • kojoto
      kojoto :

      Ale się skurwiałe gnidy wysilają 🙂 Boruta-Sylwia przechodzi sama siebie, ale zawsze bazuje na prymitywnym kłamstwie: „zamieszczonym przez ‘Kojoto [Krzysztofa Jóźwiaka] w internecie wyznaniem, że biegle zna rosyjski.” tutaj mój wpis: „Этот участник владеет русским языком на начальном уровне.” https://pl.wikipedia.org/wiki/Wikipedysta:Kojoto Kłamstwo ma to do siebie, że ma krótkie nogi. Reszty „pedalskich” bzdur Poruty-Sylwuni nie sposób komentować. Sylwia-Boruta, uPadlina i zefirka – tak się zaangażowali w rzucanie gównem, że nie zauważają jak sami się w nim ubrudzili.

     • upadlina
      upadlina :

      plujesz się chachłaty pedale i wściekasz, ale trzeba było myśleć portalowy idioto, zanim udostępniłeś na forum linki do danych o sobie !!…..Chciałeś nie być anonimowym i jesteś, choć na jaw wyszły nie te dane, które chciałeś !!……To, że jesteś przynajmniej lekko skrzywiony psychicznie nie ulega wątpliwości, bo kto normalny wykrzykuje do redakcji teksty w stylu: „Zróbcie coś ku*wa z tymi pier**lonymi wulgaryzmami !!””……..Albo kto sam przyznaje się do tego, że bierze udział w prowokacji, a jednocześnie innych nazywa prowokatorami ??!!……….Jesteś lekko psychiczny jóźwiak !!…..Zamiast pogrążać się dalej w swoim szambie powinieneś po prostu spróbować wizyty u kogoś, kto zajmuje się takimi schorzeniami !!……..Rzeczywiście kłamstwo ma krótkie nogi więc uważaj, bo niedługo będziesz obciągać laski na stojąco !!