Najwyraźniej imperator Palpitine przeżył upadek Imperium Galaktycznego i kontynuuje swoją karierę polityczną na Ukrainie.

Jako pierwszy o nowym członku rady miejskiej Odessy wbranym w czasie niedzielnych wyborów poinformował lokalny polityk Aleksandr Borowik. Jak twierdzi na w okręgu wyborczym na Przedmieściu Kotowskim 54,5% głosów uzyskał Dmitrij Palpatin, według dokumentacji urodzony w 1990 roku. W rubryce „zawód” wpisał „Imperator w LLC Palpatine Finance Group”.

Odeski Palaptine czy raczej Palpatin to podobnie jak objawiający się na ulicach miasta Darth Vader, Chewbacca, Padme Amidala i Yoda członkowie stosunkowo znanej Partii Internetu. W dniu wyborów doszło do utarczek między dwoma pierwszymi a jedną z odeskich komisji wyborczych i policją. Ukraińskiemu Darth Vaderowi nie wydano karty do głosowania (nie było go w spisie wyborców) a Chewbacca została aresztowany po przepychance z policjantami.

rt.com/kresy.pl
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz