Haley: Rosja nigdy nie będzie przyjacielem Ameryki [+VIDEO]

Podczas przemówienia na Duke University, ambasador USA przy ONZ Nikki Haley po raz drugi w bieżącym roku podkreśliła, że Rosja jest wrogiem Stanów Zjednoczonych.

Podczas czwartkowego wystąpienia, Halley stwierdziła, że „Rosja nigdy nie będzie naszym przyjacielem”. Haley podkreśliła, że jeśli sytuacja tego wymaga, Waszyngton jest gotowy współpracować z Moskwą, lecz dalszy charakter relacji dwustronnych zależy wyłącznie od Rosji. „Jeszcze nie widzieliście wszystkiego, co obecna administracji zrobi Rosji. Zobaczycie, jak to się będzie rozwijać” – powiedziała Haley.

Przekaż swój 1% na Kresy.pl

Fundacja Kompania Kresowa KRS 0000350493
Przekaż 1% podatku

Było to drugie oświadczenie Haley na temat Rosji w bieżącym roku. W lutym powiedziała, że „Rosja nie była i nie będzie naszym przyjacielem”.

Pilnujemy wspólnych spraw

Zależymy od Twojego wsparcia

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ambasador Haley: Nie powinniśmy nigdy ufać Rosji

Kresy.pl / The Moscow Times

Czytaj kolejny artykuł
2 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

 1. Gaetano
  Gaetano :

  Cóż za przenikliwość ambasadorki. Strach człowieka ogarnia, że taka miernota i beztalencie, potrafiące tylko szczuć, piastuje tak wysokie stanowisko w dyplomacji. Ambasadorka od siedmiu boleści, ograna jak kilkuletnia dziewczynka – choć tu można polemizować, czy dziecko nie miałoby więcej oleju w głowie – przez komików, podających się za mateuszka. Śmiech na sali.

 2. donald
  donald :

  Rosja jest jedynym krajem ktory posiadajac bardziej zaawansowane od amerykanskich sily nuklearne moze zniszczyc USA. I tak np. strategiczne sily nuklearne, balistyczne lodzie podwodne sa zapewne w najwyzszym stanie gotowosci ze wzgledu na szykowana przez amerykanow awanture w Syrii. Rosja I Syria zaprasza w trybie natychmiastowym miedzynarodowych specjalistow od broni chemicznej do Douma ( gdzie byl „atak chemiczny”) by sie wszyscy przekonali ze nie bylo zadnego ataku -byl on upozorowany przez sponsorowane przez USA i Arabie Saudyjska tzw „white helmets-biale chelmy”.
  USA przegrala w Syrii i teraz jest ostatni dla nich moment by zrobic jakas wieksza awanture-jest jednak maly problem Rosja ma Putina za prezydenta a miedzy nim a Wybacz Duda jest naprawde duza roznica.
  Rosja jest krajem ktory sie USA nie boi i tylko dlatego jest dla USA krajem zlym.
  Dzisiaj w Jemenie zginie smiercia glodowa okolo 200 osob w tym 50 dzieci…i tak samo jutro. Ale Jemen bombarduje przyjaciel i sojusznik USA Arabia Saudyjska ktora takze blokuje wszelka pomoc humanitarna dla okolo 3 milionow ludzi w Jemienie ktorzy sa na krawedzi smierci glodowej…co na to Wybacz (marzec68)Duda?