Grzegorz Braun, kandydat Konfederacji w wyborach na prezydenta Rzeszowa został usunięty z niedzielnej debaty na antenie Radia Zet. Powodem były słowa o LGBT oraz ministrze zdrowia Adamie Niedzielskim.

Prowadzący debatę Andrzej Stankiewicz postanowił w pewnym momencie wyrzucić kandydata Konfederacji, posła Grzegorza Brauna. Kandydat Konfederacji nazwał ministra zdrowia „szkolonym psychopatą”. Wcześniej poseł Grzegorz Braun otrzymał od Stankiewicza ostrzeżenie, które dotyczyło wypowiedzi na temat parad środowisk LGBT – informuje portal „Do Rzeczy”.

Miesięczny koszt funkcjonowania portalu Kresy.pl wynosi 22 tys. PLN. Do tej pory zebraliśmy:

1311 PLN    (5.95%)
Nr konta: 60 1020 1097 0000 7302 0195 3702
Wspieraj Kresy.pl

„Kiedy przyjdzie jesień, a może szybciej i szkolony psychopata Niedzielski ogłosi kolejną falę pandemii” – powiedział Grzegorz Braun.

„Nie, nie, panie pośle. To jest ten moment, o którym mówiłem. Nie pozwolę, żeby używać takich sformułowań w moim programie. Bardzo dziękuję panu za udział, ostrzegałem pana, że nie będę tolerował języka nienawiści” – odpowiedział prowadzący debatę Andrzej Stankiewicz.

Grzegorz Braun powiedział wówczas, że prowadzący „sam wystawia sobie świadectwo”. Połączenie z Grzegorzem Braunem zostało po chwili przerwane. Kandydat Konfederacji zdążył zaznaczyć, że „publiczność to słyszy”. „Rzeczywiście, publiczność to słyszy. Biorę odpowiedzialność na siebie. Podobnie jak pan za słowa, które pan powiedział o dewiantach, a teraz o ministrze Niedzielskim, więc dziękujemy panu za udział w debacie, kontynuujemy debatę bez pana Grzegorza Brauna” – powiedział Stankiewicz.

Pilnujemy wspólnych spraw

Zależymy od Twojego wsparcia
Wspieram Kresy.pl

Zobacz także: Grzegorz Braun rekomenduje moratorium imigracyjne [+VIDEO]

Prezydent Rzeszowa Tadeusz Ferenc ogłosił w połowie lutego decyzję o rezygnacji ze stanowiska, motywując to złym stanem zdrowia.

O urząd prezydenta Rzeszowa ubiega się czterech kandydatów: popierany przez Ferenca Marcin Warchoł z Solidarnej Polski, poseł Konfederacji Grzegorz Braun, wojewoda podkarpacki Ewa Leniart (popierana przez PiS), a także wiceprzewodniczący rzeszowskiej Rady Miasta Konrad Fijołek (wspólny kandydat opozycji).

dorzeczy.pl / Kresy.pl

1 odpowieź

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz