Według policji miał to być protest przeciwko uniemożliwieniu im podróży na północ Europy

Dwóch Palestyńczyków podjęło próbę samobójczą na Placu Victorii w centrum Aten. Obu szybko odcięto, a później przewieziona do szpitala. Media obiegły szokujące zdjęcia imigrantów:

kresy.pl / rmf24.pl
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

4 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

  1. kojoto
    kojoto :

    Gdyby naprawdę próbowali to już by nie żyli – to była z pewnocią kolejna medialna hucpa, która miała zadziałac na wrażliwość europejczyków. Nie przez przypadek wybrali do tego palestyńczyków, afgańczyków już nikt nie lubi, a syryjczycy i irakijczycy już sie znudzili naświetlanej przez telewizory gawiedzi.