W Rosji nasilają się plotki związane ze stanem zdrowia Władimira Putina, który nie pokazywał się publicznie od 5 marca, kiedy to telewizja relacjonowała jego spotkanie z premierem Włoch.

Oficjalna strona internetowa Kremla podała jedynie informację, że Putin miał odbyć dziś rano rozmowę telefoniczną z prezydentem Armenii Serżem Sarkisjanem. We wtorek opublikowała też zdjęcia ze spotkania z guberntorami dwóch regionów. Wczoraj informowaliśmy o odwołaniu spoktania z prezydentami Białorusi i Kazachstanu, dziś natomiast Putin nie pojawił się na posiedzeniu szefów Federalnej Służby Bezpieczeństwa. Rzecznik rosyjskiego prezydenta Dmirtij Pieskow podkreślał, że Putin cieszy się dobrym zdowiem, ale rosyjski internet, szczególnie portale społecznościowe, huczy od platek. Portal Russkij Monitor opublikował wiadomość e-mail pracownika Centrlanego Szpitala Klinicznego w Moskwie wśród którego pacjantów rozniosła się wieść, jakoby prezydent Rosji znalazł się w nim po przebytym udarze.

news.xinhuanet.com/reuters.com/euronews.com/ibitimes.co.uk/kresy.pl

2 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

  1. hej
    hej :

    Pisałem o tym już wcześniej. Podaje źródło, nie wiem na ile jest ono wiarygodne, ale ponoć związane jest izraelskim wywiadem wojskowym. __http://www.debka.com/newsupdate/10758/__Plotka ta została podana na tym portalu dzisiaj o 11.03, a więc jest bardzo świeża. Pozdrawiam.