Burmistrz Kolonii po masowych napaściach seksualnych na kobiety dokonywanych przez imigrantów podczas nocy sylwestrowej radzi im, by dostosowały się do nich i zasugerowała, że ofiary same były sobie winne.

Henriette Reker podczas specjalnej konferencji prasowej radziła kobietom, żeby dostosowały się do imigrantów. Chce również wytłumaczyć imigrantom, że zachowanie kobiet w czasie karnawału jest wyrazem radości a nie wyrazem wyzywającej seksualności. „Musimy wytłumaczyć koloński karnawał [jego znaczenie] ludziom innych kultur , tak by radosne zachowania nie były mylone z dostępnością seksualną”– powiedziała Reker.

Burmistrz wyraźnie sugerowała, że kobiety, które padły ofiarą napaści seksualnych, w tym również gwałtów, same były sobie winne. Jej zdaniem powinny zostać zastosowane odpowiednie środki prewencyjne – sprecyzowała, że ma na myśli m.in. zachowanie kobiet podczas karnawału, a one same powinny być „lepiej przygotowane”.Zapowiedziała, że w internecie zostanie opublikowany poradnik dla młodych kobiet. Wyraziła również niezadowolenie z tego, że część młodych ofiar nie wezwała policji „z obawy przed kradzieżą smartfonów”.

Francuski portal informacyjny fdesouche.com określił konferencję burmistrz Reker mianem „surrealistycznej”.Reker w trakcie kampanii wyborczej padła ofiarą antyimigranckiego nożownika.

Podczas wystąpienia Reker w żaden sposób nie odniosła się do faktu, że napaści dokonywali imigranci, najpewniej głównie z Afryki Północnej. Potwierdziła to m.in. miejscowa policja. Burmistrz Kolonii, znana ze swojego proimigranckiego nastawienia, nie zamierza jednak łączyć masowych napaści na kobiety w noc sylwestrową z napływem migrantów i odrzucała wszelkie sugestie na ten temat.

fdesouche.com / breitbart.com / Kresy.pl

25 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Leave a Reply

 1. leszek1
  leszek1 :

  Popieram pania burmistrz. Niemki powinny byc gwalcone przy kazdej sposobnosci i okazji. Natomiast w przewidywaniu podobnych zachowan imigrantow w Polsce, rzad zobowiazany jest zezwolic kobietom na noszenie broni malokalibrowej przy sobie. Kobiety powinny wywrzec presje na rzad w tej sprawie. No, chyba ze lubia byc gwalcone.

 2. rogerio
  rogerio :

  Pani burmistrz stosuje zasade obwiniania ofiary. Bardzo nieładnie. Zwłaszcza w państwie, które pretenduje do bycia nauczycielem demokracji i cnót wszelakich. A na marginesie – nie żebym popierał lewactwo i był za zalewem Europy przez pustynnych buhajów, ale po prawdzie trochę więcej moralności Niemkom by się w sumie prrzydało.

 3. mix
  mix :

  Przyjdzie czas gdy feminazistki będą lansować POstępową modę na chodzenie w burkach.
  Zresztą może już je mają pochowane po szafach. Potem przyjdzie czas na bicie pokłonów Allahowi i tak się zamknie.

 4. tagore
  tagore :

  Mieszkańcy za jakiś czas rozwiążą tą sprawę zmieniając burmistrza i Rząd Federalny ,politycy rządzącej w Niemczech koalicji są równie ślepi i przyspawani do “koryta” jak polska PO.

  tagore

 5. mopveljerzyjj
  mopveljerzyjj :

  Tak jak wcześniej Adolf Hitler, Merkel prowadzi Niemcy do katastrofy. Za jej szaleństwo zapłacą wysoką cenę zwykli obywatele, którzy nie mają ani osobistej ochrony, ani rządowych limuzyn ani rezydencji chronionych przez policję.

  Proszę Państwa, jesteśmy już dawno na etapie gdzie żadne żelazne argumenty ze sfery logiki do tego bydła czyli imigrantów nie docierają. To są ludzie tak samo fanatyczni w lewackiej – „postmodernistycznej” ideologii, jak terroryści dżihadyści w swoim islamskim szaleństwie. To bydło nie myśli nad tym co głosi, ani nad tym robi – oni nie mają „tolerancji” dla naszych poglądów, tylko dla siebie i sobie podobnym. Te bydło zostało ukształtowane przez dekady kłamstw i oszczerstw środowisk masońskich i żydowskich – umownie nazywanych „lewicowymi” albo „liberalnymi” – pod adresem własnej rasy. Ich celem jest zniszczyć cywilizację europejską, w tym także polską. Robią to bo do tego zostali zaprogramowani – oni nie rozumieją tego mechanizmu tylko wykonują program. Z nimi nie można się dogadać, ich trzeba zwalczać, siłą i przemocą (NAJLEPIEJ OD RAZU UTYLIZOWAĆ) jeżeli tego będzie wymagać chwila. W Niemczech, mimo widzimy, być może objawy otrzeźwienia, choć mogą to być ostatnie konwulsje Volku przed jego ostatecznym upadkiem. Nie możemy do tego dopuścić. Poczytajcie o „ojcu duchowym” Unii Europejskim – Richardzie Coudenhove-Kalergim, i jego wizji przyszłej Paneuropy – przecież to jest wykonanie tego planu

  • zefir
   zefir :

   Liczy się trzeżwość i determinacja Europejczyków w obronie własnej tożsamości.Trzeżwość rozumiana nie jako skomlenie,tylko realne,praktyczne przeciwdziałanie,bezlitosne i bezwzględne przeciwdziałanie wrogiej cywilizacji.Takie obronne przeciwdziałanie uzasadnione jest grożbą wynikającą z pełnego i nielogicznego obłędu tak głównych przywódców jewropejskiej Junii,jak licznych junijnych rządów,pozarządowych naogół parchackich stowarzyszeń ,fundacji i organizacji.To nowa jakość na skalę tysiąclecia.To wymaga dużej rozwagi od każdego z nas,jeśli chcemy być Polakami,jeśli chcemy być wyznawcami moralności dekalogu,jeśli chcemy być wolnymi,nawet sympatycznie kapryśnymi Polakami.Nie dajmy się zwieżć,bądżmy Słowianami,głównie Polakami!To nasze przeznaczenie.