Republikański senator z Karoliny Południowej, Lindsey Graham, skrytykował decyzję prezydenta Donalda Trumpa o wycofaniu wojsk amerykańskich z Syrii.

Przypomnijmy, że jak donosi CNN, prezydenta Donald Trumpo podjął decyzję o „całkowitym” i „szybkim” wycofaniu wojsk amerykańskich z Syrii.

Graham powiedział, że wycofanie amerykańskich oddziałów z Syrii byłoby „wielkim zwycięstwem dla ISIS, Iranu, Baszara al-Asada z Syrii i Rosji”. Tymczasem inny republikański senator, Rand Paul, pochwalił decyzję Trumpa na Twitterze, „Cieszę się, widząc prezydenta, który może ogłosić zwycięstwo i wyprowadzić nasze wojska z wojny. Minęło sporo, odkąd podobna decyzja została podjęta”.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

Graham podkreślił rownież na Twitterze, że w jego opinii, decyzja o wycofaniu z Syrii spowoduje powrót bojowników Państwa Islamskiego do tego kraju.

kresy.pl / reuters / twitter
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz