Bartosz Bereszyński, reprezentant Polski w piłce nożnej, poinformował dziś na swoim Instagramie, że został zarażony koronawirusem.

Niestety uzyskałem pozytywny wynik testu na COVID-19. Czuję się dobrze. Pomimo zachowania odpowiednich ostrożności w ostatnim czasie, nie udało mi się uniknąć zakażenia wirusem. Dlatego proszę, abyście byli odpowiedzialni i w miarę możliwości pozostali w domu – napisał w mediach społecznościowych piłkarz Sampdorii.

CZYTAJ TAKŻE: Chiny wysłały lekarzy do Włoch

W drużynie z Genui występuje także inny reprezentant Polski, Karol Linetty. U kilku piłkarzy Sampdorii wykryto obecność koronawirusa już wcześniej – w piątek, po Manolo Gabbiadinim, pozytywny wynik testu na obecność COVID-19 zanotowano u Albina Ekdala, Omara Colleya, Antonino La Guminy i Mortena Thorsby’ego.

Koronawirus dotknął także inne znane osoby – zachorował m.in. Tom Hanks czy piłkarze Juventusu Paulo Dybala i Daniele Rugani. Typowe objawy zarażenia ma także Artur Boruc, ale czeka on obecnie na wyniki badania.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

CZYTAJ TAKŻE: Trzeci zgon w Polsce z powodu koronawirusa. Liczba zakażonych przekroczyła 100

Pandemia koronawirusa we Włoszech w przeciągu trzech tygodni dotknęła ponad 21 tysięcy osób, z czego zmarło prawie 1500.

Kresy.pl / eurosport.tvn24.pl 
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz