Bartosz Bereszyński, reprezentant Polski w piłce nożnej, poinformował dziś na swoim Instagramie, że został zarażony koronawirusem.

Niestety uzyskałem pozytywny wynik testu na COVID-19. Czuję się dobrze. Pomimo zachowania odpowiednich ostrożności w ostatnim czasie, nie udało mi się uniknąć zakażenia wirusem. Dlatego proszę, abyście byli odpowiedzialni i w miarę możliwości pozostali w domu – napisał w mediach społecznościowych piłkarz Sampdorii.

CZYTAJ TAKŻE: Chiny wysłały lekarzy do Włoch

W drużynie z Genui występuje także inny reprezentant Polski, Karol Linetty. U kilku piłkarzy Sampdorii wykryto obecność koronawirusa już wcześniej – w piątek, po Manolo Gabbiadinim, pozytywny wynik testu na obecność COVID-19 zanotowano u Albina Ekdala, Omara Colleya, Antonino La Guminy i Mortena Thorsby’ego.

Koronawirus dotknął także inne znane osoby – zachorował m.in. Tom Hanks czy piłkarze Juventusu Paulo Dybala i Daniele Rugani. Typowe objawy zarażenia ma także Artur Boruc, ale czeka on obecnie na wyniki badania.

CZYTAJ TAKŻE: Trzeci zgon w Polsce z powodu koronawirusa. Liczba zakażonych przekroczyła 100

Pandemia koronawirusa we Włoszech w przeciągu trzech tygodni dotknęła ponad 21 tysięcy osób, z czego zmarło prawie 1500.

Kresy.pl / eurosport.tvn24.pl 

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Leave a Reply