Były doradca prezydenta Donalda Trumpa ds. strategii politycznej ostrzegł wczoraj wyborców Partii Republikańskiej w Alabamie, że przywódcom republikanów zależy tylko i wyłącznie na cięciach w podatkach korporacyjnych.

Bannon przemawiał wczoraj na wiecu wyborczym w Midland City w stanie Alabama, dzień przed wyborami do Senatu. Obecnie trwa tam intensywny wyścig wyborczy między byłym sędzią Royem Moorem a demokratą Dougiem Jonesem. Moore od miesiąca jest oskarżany przez liberalne i lewicowe media o molestowanie kobiet. „Porozmawiajmy o tym, kto za tym stoi – republikański establishment” – powiedział Bannon.

Bannon uważa, że republikański establishment nie rozumie zwykłych wyborców i odrzuca nacjonalistyczną politykę gospodarczą. Zarzucił przywódcom Partii Republikańskiej, że ich poparcie dla Trumpa jest pozorne i motywowane uchwaleniem obniżki podatków korporacyjnych, na których bardzo republikanom zależy. „Jak tylko otrzymają obniżkę podatków, zobaczycie, co się stanie” – ostrzegał Bannon.

Nie istnieje darmowe dziennikarstwo. Darmowa jest jedynie propaganda.

Przekaż 50 zł

Zwalczaj propagandę.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Biały Dom bez Bannona. „Ta prezydentura się skończyła”

Kresy.pl / Breitbart
Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz