Redaktor naczelny wydawanego w Kanadzie tygodnika „Goniec” Andrzej Kumor rozmawiał z red. Mateuszem Pławskim na temat aktualnej sytuacji, która ma miejsce w Kanadzie, w kontekście liberalnej światopoglądowo polityki kanadyjskiego rządu, a także „progresywnego terroru”, m.in. ze strony środowisk LGBT.

Kanada jest takim krajem, można taką tezę postawić, gdybyśmy skalę tej „postępowości” wyznaczyli, znajdującym się gdzieś w pierwszej piątce – podkreśla Andrzej Kumor, który mieszka od wielu lat w Kanadzie. Zwraca uwagę, że w opisywanym kraju wspomniany „terror” ma wymiar zarówno stricte instytucjonalny, jak również przebiegający na płaszczyźnie popkultury i edukacji.

Przekaż swój 1% na Kresy.pl

Fundacja Kompania Kresowa KRS 0000350493
Przekaż 1% podatku

Pilnujemy wspólnych spraw

Zależymy od Twojego wsparcia
Wspieram Kresy.pl

Na łamach naszego portalu wielokrotnie opisywaliśmy progresywne trendy, które są promowane i wdrażane przez kanadyjskie władze.

Czytaj także: Z powodu poprawności politycznej, zmieniono hymn Kanady

W marcu bieżącego roku Kanadyjczyk został aresztowany za przemoc wobec dziecka, bo pomimo gróźb sądu konsekwentnie mówił „ona” o swojej 14-letniej córce, która uważa się za transpłciowego chłopca i bez zgody ojca rozpoczęła eksperymentalną „terapię” hormonalną.

Pilnujemy wspólnych spraw

Zależymy od Twojego wsparcia
Wspieram Kresy.pl

W lipcu ubiegłego roku zastępca dowódcy kanadyjskiej marynarki wojennej udzielił publicznej reprymendy marynarzom, którzy w mediach społecznościowych krytykowali pomysł rezygnacji z używania słowa „seaman” (marynarz) przez tę formację. Nowe określenie marynarza ma być bardziej „neutralne”, jeśli chodzi o płeć społeczno-kulturową.

CZYTAJ TAKŻE: Kanada – w kierunku tęczowego totalitaryzmu?

Kresy.pl

Czytaj kolejny artykuł

Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz