Agencja informacyjna Associated Press podaje najnowsze wyniki amerykańskich wyborów z których wynika, że kandydat Partii Republikańskiej pozyskał już liczbę elektorów niezbędną dla zwycięstwa. Trump ogłosił zwycięstwo.

“To historyczna chwila. Naród amerykański przemówił” – powiedział Mike Pence, nowy wiceprezydent – “Ameryka ma prezydenta”. Po jego krótkim przemówieniu, przy dźwięku fanfarów, na scenę w swoim sztabie wyborczym wszedł sam Donald Trump. Tłum skandował “USA, USA”. Trump poinformował, że odebrał już telefon od Hillary Clinton, kontrkandydatka pogratulowała mu zwycięstwa. Wezwał do zasypania podziałów społecznych. “Żadne marzenie nie jest nie do osiągnięcia” – powiedział 45 prezydent Stanów Zjednczonych. “To czas dla nas by stanąć jako jeden zjednonoczny naród. Przerzekam, że będą prezydentem wszystkich Amerykanów, to dla mnie bardzo ważne” – podkreślił nowy prezydent. Zapowiedział odbudowę infrastruktury USA, co ma dać zatrudnienie milionom ludzi. Podkreślil też, że państwo zaopiekuje się weteranami – których nazwał “niezwykłymi ludźmi”.

“Będziemy postępować ucziciwie. Ze wszystkimi narodami i wszystkimi państwami. Będziemy dążyć do współpracy, nie konfliktów” – Trump rysowal przed zebranymi wizję swojej polityki zagranicznej.

Jak podała AP Trumpa poparło już 276 elektorów. Hillary Clinotn nadal popiera tylko 218 z nich. Poziom poparcia 270 elektorów oznacza zwycięstwo w wyborach. Pół godziny temu Clinton nie zdecydowała się na wystąpienie przed swoimi zwolennikami w sztabie wyborczym. Przemówił do nich szef tego sztabu John Podesta, który mówił jeszcze o wierze w zwycięstwo ale poprosił zwolenników o rozejście się.

twitter.com/kresy.pl

413 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Leave a Reply

 1. malkontent
  malkontent :

  Media spolegliwe dotychczasowym układom oszalały w ostatnich dniach w przedstawianiu Trumpa jako najgorszego zła, polskie im nie mniej wtórowały, a słynni eksperci ze swymi analizami z sufitu stawali się tragicznie śmieszni. Raczej to było zaklinanie rzeczywistości niż obiektywna ocena , którą każdy szanujący się redaktor powinien mieć jako podstawę swej pracy. Ocenianie Trumpa po tym, że kiedyś cos powiedział na temat kobiet, czy tez złapał którąś za kolano, jest po prostu śmieszne i nieprofesjonalne. Z pewnością kilka spraw zmieni w samej Ameryce , co zmieni w świecie ? tego nie wiadomo, sądzić można , że poprowadzi Amerykę bardziej biznesowo niż na wariackich papierach politycznych fobii.

 2. baciar
  baciar :

  W koncu ameryka budzi sie z psychicznego lewackiego letargu ile można ludziom wmawiać że gówno pachnie niestety sami liberalowie doprowadzili do tego że narody trzeżwieją nie da sie stworzyć społeczności beznarodowościowe i bezpłciowe sa wartości dzięki którym ludzkość przetrwała czyli rodzina kobieta i facet reszta to dewiacja która chce to zrujnować widać że usmani maja dość i oby ten kierunek utrzymali

 3. rozpedek
  rozpedek :

  Byłem wczoraj w kościele(spowiedź/Komunia Święta) , modliłem się by wygrał.
  Jak by przegrał to bym za dwa trzy lata stał w lesie z “chłopcami od gejfonów” którzy nie mają zasięgu i płaczą bo nie jedli dwa dni a Specnaz/upa nadchodzi…
  Koniec lewackości i wspierania tego zdziczenia na świecie! Zło przegrało tym razem.

 4. tutejszym
  tutejszym :

  Konto propagandy ruskiej “Sylwia” jest wykorzystywane do wpisów FSB. Nic nie mówi o płci, ruskie starają się wykorzystać szarmanckość Polaków wobec kobiet. Jest to typowy brudny chwyt ruskiej propagandy. Ruskie propagandowe wpisy bazują na katalogu prymitywnych i mało inteligentnych wypowiedzi opracpwanych przez FSB. Padlina też z tegp zbioru korzysta. A stwierdzenie ” pani Sylwia cieszy się na forum szacunkiem wielu Polaków” jest ruską bzdurą. “Pani Sylwia” może mieć 54 lata (1962/09/06 ) i ma wąsy pod nosem. Padlina jest typowym głupim komunistycznym Żydem, ruskim trollem. Celem tego wpisu jest dywersja, przerwanie dyskusji na temat “Ameryka wybrała – Trump prezydentem “.

   • kojoto
    kojoto :

    Nie wygłupiaj się Votum Separatum – że nie widzisz żenujących prowokacji z konta Sylwia-Padlina-Poruta etc. Te gnidy porównują Polaków do UPA i jedyny ich cel to przedstawienie Rosji w dobrym świetle – za wszelką cenę, choćby po trupie Polski – tak samo jak banderowska agentura. Tylko rosyjska jest liczniej reprezentowana.

     • ilona
      ilona :

      Votum_separatum. Ale chyba jesteś na tyle długo na tym forum, żeby wiedzieć, że te wpisy o “banderowcu” Kojoto to niespotykane brednie? Przecież musisz pamiętać jego wpisy sprzed roku. Często wtedy i ty komentowałeś. Nie było wtedy żadnych do niego zastrzeżeń. Boisz się wziąć w obronę człowieka ewidentnie pomówionego? Boisz się komuś podpaść? Bo ja nie.

     • votum_separatum
      votum_separatum :

      Ilona: 09.11.2016 15:47 Ha, tych bredni jest więcej, tyle że to wszystko nadaje się do psychiatry. Nie ma żadnego płatnego trollowania przez agentów tylko jest banda świrów. Jedynym autentykiem jaki natrafiłem na tym forum to sprawa Zbigniewa Sułka opisana w biuletynie IPN ogólnodostępnym w sieci w pliku pdf.

     • ilona
      ilona :

      Votum_separatum:W takim razie co jest prawdą i co jest kłamstwem. Kto jest świrem, a kto jest autentyczny? Odpowiedzi na to pytanie nie udzielisz, bo i ja tego nie wiem; za to wiem, że została niepotrzebnie rozpętana wojna Polsko-Polska, z całymi jej konsekwencjami.

     • tutejszym
      tutejszym :

      Jako ciekawostkę traktuję Twoje wypowiedzi – mojego dawnego ostrego interlokutora – na temat Forum: “Nie ma żadnego płatnego trollowania przez agentów tylko jest banda świrów.” oraz wypowiedź, z którą się zgadzam: “”ruska propaganda” jest wytworem innej, równie wrogiej Polsce propagandy”. Skoro jedno z dwojga, to którą swoją dawną wypowiedź wybierasz? No i Twój krzyż NSZ w powiązaniu z admiracją Rosji. Ale to tylko moje luźne uwagi. Błędem moim było dać się zwerbować, siłą wewnętrzną i odwagą było z tego gówna wyjść. http://www.kresy.pl/?forum/,0,0,9758#p109188

     • kojoto
      kojoto :

      Votum_separatum – problem w tym, że to nie jest “bluzganie sobie nawzajem”. Kilka miesięcy temu z kilku kont naraz nagle zaczęto pisać, że jestem rzekomo “banderowcem” (nawiasem mówiąc wcześniej nie raz pisano, że jestem agentem Putina). Zanim w końcu napisałem na forum obelgę gorszą niż “banderopitek” (których używałem od dość dawna), wielokrotnie i przez wiele tygodni usiłowałem alarmować redakcję na temat bezzasadnych oskarżeń “rublowej ekipy” i wyzwisk którymi miotają. Niestety całkowicie bezskutecznie. Wiem, że przez to wielu ma mnie przez to za pieniacza, ale ja robię to w miarę na chłodno. Jak bym miał reagować spontanicznie za nazwanie mnie banderowcem- to bym chyba zatłukł.

     • kojoto
      kojoto :

      Ci dla których najważniejszym dobrem jest dobro Rosji i nawet tego dobrze nie ukrywają, tylko w co którymś poście piszą “jestem Polakiem”, Ci których wpisy nastawione sa na skłócanie i prowokacje. Ci którym strasznie przeszkadza to, że Polacy nie chcą post-sowieckich pamiątek (do tego stopnia, że nazwą banderowcem każdego kto konsekwentnie wzywa do ich wywalenia). Osoby, które nie nazywają okupacji Polski przez Rosjan i potem sowietów okupacją, tylko wyzwoleniem (jeśli chodzi o 1944/45), za to obecność Polskiej załogi na Kremlu pali ich i piecze, a radość rozpiera z powodu jej wymordowania. . No i na koniec – są forumowicze (obecnie nader rzadko sie wypowiadający), którzy wprost wyrażali się z bezwzględnym poparciem dla Ukrainy, przekonujących, że trzeba zrozumieć wrażliwość Ukraińców, a nawet przebąkując o zrozumieniu dla obecnych “bohaterów” Ukrainy. Są tez tacy, którzy twierdzą, że Polacy muszą zapomnieć o własnym honorze i własnej dumie, bo trzeba zrozumieć wrażliwość Rosjan i to, że Rosjanie maja prawo do swoich bohaterów. Czy to mogą być Polacy? Jak sadzę szansa podobna jak trafienie szóstki w totka. To tak na szybko – a nicki to tez podać czy już nie trzeba? Co do niektórych nawiasem mówiąc nie był bym pewien, ale co do kilku mogę sie założyć.

  • sylwia
   sylwia :

   Owłosienia na twarzy nie było i nie będzie. Podana data urodzenia jest niewłaściwa. Towarzysz Ż. (‘Tutejszym’) ma szczególne poczucie humoru. Moją rzekomą rusofilię także sobie zmyślił, tworząc w ten sposób fantoma, osobę wirtualną, do której może teraz odnosić się jak okultysta do egregora. IPN donosi, że to jednak towarzysz Ż. a nie ‘UPAdlina’ był członkiem żydowskiego klubu syjonistycznego ‘Babel’. Reklamacje należy zgłaszać do IPN. ‘Tutejszym’ jest wyjątkiem na tym forum bo komentator ‘Boruta’ wyjawił jego życiorys. Wiemy gdzie towarzysz Ż. mieszka. Jego ocena ilorazu inteligencji ‘UPAdliny’ jest chybiona bo ‘UPAdlina’ wielokrotnie wykazał wysoką inteligencję swą wnikliwością i dojrzałością polityczną.

 5. krok
  krok :

  Na chwilę obecna się cieszę, że Trump wygrał. Jak wiemy poprawność polityczna (islam) w Ameryce jest zagrożeniem dla nich samych. Stosunki z Rosją trzeba odbudować, nie poprzez podanie doni, bo nie o to chodzi, lecz o nie angażowanie się w konflikty, na całym globie. Policjant światowy, to już przeszłość, bynajmniej mam taka nadzieję. Z drugiej strony żeby nie było, tak jak z PIS, tyle dobra, co zła. Pożyjemy zobaczymy, na chwilę obecną nic nie wiemy, poza tym, że lewackość w USA będzie w końcu ograniczona.

 6. kojoto
  kojoto :

  Zajrzyj koniecznie Votum_Separatum – widać jak za to że bronię Polskiej racji stanu zostałem nazwany, z konta Sylwia i Poruta – banderowcem i żydem… to mówi wszystko na temat tego kto jest prowokatorem, a konto Padlina wtedy jeszcze było używane do “załagodzenia” tematu, i dopiero kiedy ten post-sowiecki prowokator zrozumiał, że nie dam sie nabrać – zaczął też mnie atakować i z konta Padlina. Dla mnie Polska ma wrogów nie tylko w banderowcach, jest ich więcej i post-sowiecka hołota z Rosji też jest naszym wrogiem. Co nie znaczy z drugiej strony, że wszyscy Rusini i wszyscy Rosjanie są źli. Zawsze tak pisałem, ciągle tak piszę, ale rublowe trolle mają za zadanie mnie atakować, bo ostro pojechałem po pomnikach i dziadków morderców.

 7. kresek
  kresek :

  Znalazłem ciekawy serwis z aukcjami komorniczymi Wszystko od 1zl
  Znalazłem ciekawy serwis z aukcjami komorniczymi Wszystko od 1zl

  Póki co mało znany i łatwo coś wygrać za bezcen 😉

  Ja wylicytowałem nowego lapka za 180zł
  +++ http://www.groszko.ml +++

  Póki co mało znany i łatwo coś wygrać za bezcen 😉
  Znalazłem ciekawy serwis z aukcjami komorniczymi Wszystko od 1zl

  Póki co mało znany i łatwo coś wygrać za bezcen 😉

  Ja wylicytowałem nowego lapka za 180zł
  +++ http://www.groszko.ml +++
  Ja wylicytowałem nowego lapka za 180zł
  +++ http://www.groszko.ml +++

   • kojoto
    kojoto :

    Przyznam, że twoja debilna pseudo-analiza hasła z encyklopedii i kilku informacji z jakiegoś artykułu robi naprawdę wrażenie, tylko niestety nie takie jak sobie prowokatorze myślałeś. To po prostu sprawia, że jest jeszcze bardziej oczywiste, że używasz wszystkich możliwych wyuzdanych sposobów, żeby zdyskredytować osoby, które sie na tobie poznały i które ci nie odpuszczą. Takie twoje głupie wpisy są istna auto-demaskacją. W swej cynicznej perfidii strzelasz sobie w stopę.

    • kojoto
     kojoto :

     Miałeś nadzieje, że sie jąkam albo cokolwiek innego z twojej listy, ale pudło – po prostu wściekle pożeram literki i je przestawiam i czasem wstawiam dodatkowe. Zresztą robi to wiele osób, łącznie z osobami redagującymi artykuły na portalu Kresy.pl – więc jesteście śmieszni z waszym demaskowaniem “banderowców”. A może ja jestem agent Putina, skoro tak wściekle atakuję PiS i Ukrainę, a co najgorsze Usrael…

 8. kojoto
  kojoto :

  Miło patrzeć jak wierzgacie w agonii rublowe świniołaki 🙂 Kim jestem każdy może sprawdzić https://pl.wikipedia.org/wiki/Specjalna:Wk%C5%82ad/Kojoto – spodziewałem się, że jesteście trolle tak tępe, że będziecie przekonywać, że założyłem w 2009 roku konto na Wikipedii, w którym zupełnie spontanicznie ujawniłem swoją anty-banderowskość, właśnie po to, żeby “udawać Polaka” na Kresach.pl (od chyba 2012-go) również zamieszczając antybanderowskie wpisy. Wy za to jesteście anonimowe antypolskie kurwy-prowokatorzy – i po za obelgami, agresją i tworzeniem wielu pacynek-trolli nie macie NIC, i nie będziecie mieli – bo niby skąd?

 9. kojoto
  kojoto :

  To ty podaj swoje dane – nie jestem tak anonimowy jak ty tchórzliwy trollu. Nawet jak już będzie tylko jedna anonimowa tchórzliwa rublowa kurwa jak ty – to będzie wciąż za dużo. Najważniejsze, że forumowicze już się nie nabiorą, bo wiedzą, że każdy prowokator, czy banderowski, czy kacapski będzie robił to co wy – anonimowe zera.

 10. kojoto
  kojoto :

  To ty podaj swoje dane – nie jestem tak anonimowy jak ty tchórzliwy trollu. Nawet jak już będzie tylko jedna anonimowa tchórzliwa rublowa kurwa jak ty – to będzie wciąż za dużo. Najważniejsze, że forumowicze już się nie nabiorą, bo wiedzą, że każdy prowokator, czy banderowski, czy kacapski będzie robił to co wy – anonimowe zera.

 11. kojoto
  kojoto :

  Padlino świniołaka -Żaden Polak juz ci nie wierzy – żałosny tchórzliwy prowokatorze. każdy prowokator, czy banderowski, czy kacapski będzie robił to co wy – wiedząc, że jest anonimowym zerem. Za to każdy może zobaczyć kim jest Kojoto https://pl.wikipedia.org/wiki/Specjalna:Wk%C5%82ad/Kojoto Sypiesz się rublowy trollu – równie dobrze to ty atakujesz ludzi walczących z banderyzmem. Ale to drobiazg – najgorsze, że parę razy złapałem cię na antypolskich wpisach. Co do tutejszego, to jesteście zaiste komiczni 🙂 po prostu brzydzę się prowokatorami, którzy posuną się do największych obrzydliwości, żeby zdyskredytować Polaka na forum. Wolę Polaka, który jest byłym TW i sie przyznał do błędu, od ruskich prowokatorów. Wszyscy juz wiedzą, że UPAdlina i Poruta-Sylwunia to tchórzliwe anonimowe trolle.

 12. kojoto
  kojoto :

  Czekam kiedy redakcja w końcu zareaguje na wasze wklejanki załgani prowokatorzy – skoro nie reagowała na anty-polskie teksty, to moze moje “odklejanie” się na wasze bluzgi i kłamstwa wywoła w końcu jakieś zainteresowanie adminów… bo za długo zaśmiecacie już forum.

 13. kojoto
  kojoto :

  Padlino świniołaka – mam dziś dzień zasypywania rublowych trolli ich własnymi kłamstwami 🙂 Żaden Polak juz ci nie wierzy – żałosny tchórzliwy prowokatorze. Wszyscy juz wiedzą, że UPAdlina i Poruta-Sylwunia to tchórzliwe anonimowe trolle. Skoro to, że wklejam 1/5 tego co ty, jeśli nie jeszcze mniej to w/g ciebie “szaleństwo” to jak się nazywa to co ty robisz? Szalona prowokacja?
  Czekam kiedy redakcja w końcu zareaguje na wasze wklejanki załgani prowokatorzy – skoro nie reagowała na anty-polskie teksty, to moze moje “odklejanie” się na wasze bluzgi i kłamstwa wywoła w końcu jakieś zainteresowanie adminów… bo za długo zaśmiecacie już forum.

 14. kojoto
  kojoto :

  Mam dziś dzień zasypywania rublowych trolli ich własnymi kłamstwami 🙂 Żaden Polak juz ci nie wierzy – żałosny tchórzliwy prowokatorze. Wszyscy juz wiedzą, że UPAdlina i Poruta-Sylwunia to tchórzliwe anonimowe trolle. Skoro to, że wklejam 1/5 tego co ty, jeśli nie jeszcze mniej to w/g ciebie “szaleństwo” to jak się nazywa to co ty robisz? Szalona prowokacja?
  Czekam kiedy redakcja w końcu zareaguje na wasze wklejanki załgani prowokatorzy – skoro nie reagowała na anty-polskie teksty, to moze moje “odklejanie” się na wasze bluzgi i kłamstwa wywoła w końcu jakieś zainteresowanie adminów… bo za długo zaśmiecacie już forum.

 15. kojoto
  kojoto :

  Czekam kiedy redakcja w końcu zareaguje na wasze wklejanki załgani prowokatorzy – skoro nie reagowała na anty-polskie teksty, to moze moje “odklejanie” się na wasze bluzgi i kłamstwa wywoła w końcu jakieś zainteresowanie adminów… bo za długo zaśmiecacie już forum. Żaden Polak juz ci nie wierzy – żałosny tchórzliwy prowokatorze. Wszyscy juz wiedzą, że UPAdlina i Poruta-Sylwunia to tchórzliwe anonimowe trolle. Skoro to, że wklejam 1/5 tego co ty, jeśli nie jeszcze mniej to w/g ciebie “szaleństwo” to jak się nazywa to co ty robisz? Szalona prowokacja? Każdy prowokator, czy banderowski, czy kacapski będzie robił to co wy – wiedząc, że jest anonimowym zerem. Za to każdy może zobaczyć kim jest Kojoto https://pl.wikipedia.org/wiki/Specjalna:Wk%C5%82ad/Kojoto

 16. kojoto
  kojoto :

  Czekam kiedy redakcja w końcu zareaguje na wasze wklejanki załgani prowokatorzy – skoro nie reagowała na anty-polskie teksty, to moze moje “odklejanie” się na wasze bluzgi i kłamstwa wywoła w końcu jakieś zainteresowanie adminów… bo za długo zaśmiecacie już forum. Żaden Polak juz ci nie wierzy – żałosny tchórzliwy prowokatorze. Wszyscy juz wiedzą, że UPAdlina i Poruta-Sylwunia to tchórzliwe anonimowe trolle. Skoro to, że wklejam 1/5 tego co ty, jeśli nie jeszcze mniej to w/g ciebie “szaleństwo” to jak się nazywa to co ty robisz? Szalona prowokacja? Każdy prowokator, czy banderowski, czy kacapski będzie robił to co wy – wiedząc, że jest anonimowym zerem. Za to każdy może zobaczyć kim jest Kojoto https://pl.wikipedia.org/wiki/Specjalna:Wk%C5%82ad/Kojoto

 17. kojoto
  kojoto :

  Czekam kiedy redakcja w końcu zareaguje na wasze wklejanki załgani prowokatorzy – skoro nie reagowała na anty-polskie teksty, to moze moje “odklejanie” się na wasze bluzgi i kłamstwa wywoła w końcu jakieś zainteresowanie adminów… bo za długo zaśmiecacie już forum. Żaden Polak juz ci nie wierzy – żałosny tchórzliwy prowokatorze. Wszyscy juz wiedzą, że UPAdlina i Poruta-Sylwunia to tchórzliwe anonimowe trolle. Skoro to, że wklejam 1/5 tego co ty, jeśli nie jeszcze mniej to w/g ciebie “szaleństwo” to jak się nazywa to co ty robisz? Szalona prowokacja? Każdy prowokator, czy banderowski, czy kacapski będzie robił to co wy – wiedząc, że jest anonimowym zerem. Za to każdy może zobaczyć kim jest Kojoto https://pl.wikipedia.org/wiki/Specjalna:Wk%C5%82ad/Kojoto

 18. kojoto
  kojoto :

  Nie obawiam się Zefirku. S.Bandera to S.Bandera, a bandera to bandera – masz jakiś problem z rozróżnieniem? No ale trolla Poruta-Sylwunia to zapeszyło jak widzisz w powyzszym wpisie – i o to mi chodziło 🙂

 19. kojoto
  kojoto :

  Wreszcie moja reakcja na wasz trolling przyniosła jakieś konkretne rezultaty – załgany ruski prowokator zamieszcza różne dane personalne i jakieś zdjęcia. Jak już pisałem – praktykujecie wszystkie metody atakowania innych. Po tym można poznać post-sowiecka, czy neo-banderowska gnidę prowokatora.

 20. kojoto
  kojoto :

  Wreszcie moja reakcja na wasz trolling przyniosła jakieś konkretne rezultaty – załgany ruski prowokator zamieszcza różne dane personalne i jakieś zdjęcia. Jak już pisałem – praktykujecie wszystkie metody atakowania innych. Po tym można poznać post-sowiecka, czy neo-banderowska gnidę prowokatora.

 21. ilona
  ilona :

  ILONA . Proszę wejść na profil użytkownika „kojoto” podany przez tego wcielonego diabła, bo tylko tak mogę nazwać tego ohydnego użytkownika „Borutę”a upowszechnianego przez równie ohydnego UPAdlinę . +++ http://shrap-drakers.pl/autorzy/kojoto/ +++ Jest tam zdjęcie pewnego wędkarza podpisującego się jako „kojoto” i szereg ciekawych i interesujących artykułów napisanych przez niego. NIE MA W TYCH ARTYKUŁACH ŻADNYCH BŁĘDÓW ORTOGRAFICZNYCH, które były tak charakterystyczne dla naszego użytkownika o tej samej nazwie (zwłaszcza we wcześniejszych postach). Są tam też wypowiedzi komentatorów zwracających się do niego po imieniu to znaczy MAĆKU ( dołączam zrzut ekranowy).W odpowiedziach MAĆKA też nie ma błędów.+++++++ DOMARAD -Ahem, ahem … Chciałbym zwrócić uwagę, że rzeczona gra ma “Kojoto” tylko w nazwie. Na stronie twórców żaden “Kojoto” nie widnieje. Nie jest to nazwa zastrzeżona i najwyraźniej oznacza kojota w esperanto, którego wizerunek nomen omen widnieje na jednej z ilustracji na stronie [patrz: t-shirt]. Twórcy byli najwidoczniej świadmi tego znaczenia. Nie można na tej podstawie wysnuć wniosku, że forumowy Krzysztof J. [K.J. > K_Jot_ > trochę wysiłku przy wymyślaniu pseudo > Kojoto] maczał w tym palce. Poza tym, skoro gość zajmuje się hardwarem, wątpię żeby zajmował się programowaniem. Software’owcy i hardware’owcy to trochę inna mentalność i inna definicja “funu”. PS. Grzebanie w czyimś życiu prywatnym, tworzenie na tej podstawie oszczerczych teoryjek i wklejanie tego, gdzie popadnie, w wielu wątkach, bez jakiegokolwiek związku z tematem, uważam za posunięcie wybitnie nikczemne.

 22. sylwia
  sylwia :

  OSTRZEŻENIE do polskich patriotów. P. Domarad rzucił myśl o zarażeniu naszych komputerów wirusem (domarad: 18.11.2016 19:21). Nasi ukraińscy wrogowie mogli to już zrobić i mogą to zrobić. Ostrzegam Polaków, którzy mają lub mieli swój adres pocztowy podany na Kresach.pl by nie otwierali poczty elektronicznej od nieznanych nadawców lecz ją kasowali. Jeżeli w poczcie eletronicznej od znanych nadawców są internetowe odsyłacze lub obrazki, przed otwarciem ich należy uzyskać osobiste potwierdzenie od nadawców, że są istotnie autorami tej wiadomości. Bywa, że szkodnicy włamują się do konta poczty elektronicznej i przesyłają wirusy i konie trojańskie na adresy kontaktowe. Wirusy i konie trojańskie mogą być przesyłane w obrazkach; otwieranie ich instaluje je na komputerze. Używana jest do tego technika zwana steganografią. Polecam Polakom, którzy mieli lub mają swój adres poczty eletronicznej podany na tym forum aby na nowo zainstalowali swój system operacyjny, nie tylko Windows lecz nawet jeśli to jest MAC OS, Linux, Unix lub BCD. Nasi wrogowie chcą nam szkodzić na wszystkie sposoby. Praemonitus praemunitus.

 23. kojoto
  kojoto :

  Przykładowe wypowiedzi prowokatora “uPadlina” (“spermę ilona na ryju”) o forumowicze Ilona z jednego tylko wątku: “UPAdlina: 20.11.2016 08:36 nigdy do ilona nie powiedziałem per “ku*wa” zboczeńcu !!……….Nigdy!!…………..” a zaraz po tem: “UPAdlina: 20.11.2016 08:47 ty przez tą spermę ilona na ryju to nie za wiele widzisz pedałku!!.” http://www.kresy.pl/?forum/na-ukrainie-odwolywane-sa-spektakle-polskich-artystow,0,0,24354

 24. tutejszym
  tutejszym :

  Rusofil Trump zapowiedział, że zwinie wojska amerykańskie z Europy Wschodniej. Jego elekcja oznacza sprzedanie nas Putinowi. Istnieje niebezpieczeństwo że rosyjski imperializm zabije dosyć szybko naszą niezawisłość i niepodległość. Czas szybko pokaże, na razie są to tylko moje rokowania. Dla Rosji obecnie jest ważna jedna sprawa: wycofanie sankcji Zachodu wobec jej gospodarki. Skutki tych sankcji zaczynają być dla Rosji bardzo dokuczliwe. Czas pokaże…

 25. votum_separatum
  votum_separatum :

  Tutejszym: 09.11.2016 10:25 Jak Clinton za półgodzinny wykład w Moskwie brał 0,5 mln $, a następnie Clintonowa jako przedstawicielka administracji Obamy podpisywała z Rosjanami korzystne umowy związane z rynkiem plutonu to pewnie oni nie są rusofilami? Bardzo dobrze, że zwinie swoje wojska – zamiast mydlić ludziom oczy w Polsce, że Amerykanie pomogą trzeba budować armię samodzielnie.

 26. zefir
  zefir :

  Bzdurne określenie “Rusofil Trump”,bzdurne stwierdzenie “Jego elekcja oznacza sprzedanie nas Putinowi”,nas tzn i mnie-nie poczuwam się do bycia własnością amerykańską.”Rosyjski imperializm” to już jest ,czy dopiero pan Putin ma zamiar go odtworzyć by zniszczyć niezawisłość i niepodległość Polszy,czy może to tylko objaw tajemnej choroby wróżbity?

 27. tutejszym
  tutejszym :

  Zgoda, być może ma Pan rację. Ale nie stać nas na samodzielną gwarancję własnej niepodległości. Jesteśmy skazani na sojusze + własny wysiłek militarny. Wycofanie się USA z Europy skazuje nas automatycznie na dominację Rosji. A z nią mamy 200 lat negatywnych doświadczeń. Czas pokaże co zostanie z oświadczeń Trumpa i jaka będzie ich realizacja. Czas pokaże.

 28. votum_separatum
  votum_separatum :

  Tutejszym: 09.11.2016 11:05 A z Niemcami mamy 1000 lat negatywnych doświadczeń…Każdy kto twierdzi, że 40 milionowy Naród Polski nie jest w stanie skutecznie wojować jest dla mnie agentem wpływu. Przecież wiadomo ze nikt nam nie pomoże i ci co gadają że sami nie damy rady mocno pracują nad tym, aby Wojsko Polskie zawsze było słabe – czekając na mityczną armię amerykańską, która jest pod zarządem politycznym żydowskich ekstremistów, a ci czekają tylko aby Polskę rozszarpać.

 29. tutejszym
  tutejszym :

  Votum_separatum: 09.11.2016 11:22 Moim zdaniem mój kraj powinien być umocowany w sojuszu zapewniającym mu potencjalną mobilizację sojuszników przy bezwzględnej możliwości własnego polskiego “skutecznego wojowania”. Czyli dania odporu potencjonalnemu agresorowi i danie czasu sojusznikom na mobilizację i przyjście z pomocą. Jesteśmy – moim zdaniem – zdani na sojusz z Rosją lub Niemcami. Na samodzielną gwarancję własnej niepodległości nas nie stać. Taki już jest ten świat. Każdy układ ma swoje mankamenty i zalety. Ja uciekłem spod ukraińskiej siekiery i ruskiej rzeczywistości, która niewiele się na prowincji nie zmieniła. W otaczającej mnie rzeczywistości czuję się bezpieczny. Nie wiem kiedy Pan mnie powoła do swojego świata. Tutaj jest mi dobrze, chcę do Boga – ale nie zaraz – ciekaw jestem przyszłych zdarzeń. Według mnie pomiędzy opcją Niemiecką i Rosyjską nie ma porównania. Ale wyboru dokonają przyszłe pokolenia, oby miały taką możliwość.

 30. kojoto
  kojoto :

  Jasne, że jesteśmy w stanie skutecznie wojować, tylko trzeba prowadzić naprawdę skuteczną politykę – chyba zdajecie sobie sprawę, że Polska ma teraz o wiele trudniejszą sytuację, niż w czasach pierwszych Piastów, ale głowa do góry. I sprostował bym tylko, owszem z niemcami mamy 1000 lat negatywnych doświadczeń, ale z Rosją można spokojnie liczyć 500 lat kiedy Księstwo Moskiewskie rozpoczęło swą ofensywę na zachód.

 31. tutejszym
  tutejszym :

  Mój wujek, chrzestny, zginął 21.05.1944 roku w Lasach Szackich, leży w bezimiennej mogile, razem ze swoją snajperką. Opis http://27wdpak.btx.pl/kartki-z-kalendarza-27wdp-ak/509-twarda-to-szkoa–lasy-szackie-27-wdp-ak-w-maju-1944r Fakt śmierci potwierdził jeden z Jego podkomendnych. Nie było czasu na pochówek, trzeba było ratować życie pozostałych. Ale jak podkreślali dwaj Jego podkomendni był dla nich wzorem oraz przedmiotem podziwu. Alfred ukończył Szkołę Mierniczo-Drogową w Kowlu. Pochodził z patriotycznej rodziny, Jego brat i siostra byli żołnierzami 27WDP. Ojciec był legionistą. Atak i oplucie Jego pamięci jest zamierzoną podłością. W wykazie żołnierzy figurują: + ADAMIEC Alfred “Natan”, III/50 pp, p. w Lasach Szackich; 2008 ADAMIEC Zdzisław “Kula”, m/50 pp, 3 m-ce areszt śledczy Chełm 1945 r. Matka miała zwykły żołnierski pogrzeb, wojskowy ksiądz, major, stwierdził w swojej pożegnalnej mowie “Żegnamy Żołnierza”. W nagrobek, zgodnie z Jej wolą, został wmurowany krzyż 27WDP.

 32. votum_separatum
  votum_separatum :

  pro_fide: 09.11.2016 10:41 Obejmując urząd, Trump zapewne zostanie poinformowany o zaangażowaniu CIA w majdanowo-kolorowe rewolucje, dlatego odpuści Rosji i spuści Ukrainę w kiblu. Przez pewien czas będzie szamotanina naszego rządu który będzie to padło nadal wspierał, posiłkując się jednocześnie wsparciem swoich politycznych wrogów – brukselskich komisarzy ludowych.

 33. wlkp
  wlkp :

  żydo-lewactwo pewnie tak – ale sporo żydów się cieszy – w Izraelu Netaniahu i Benett wręcz oznajmili koniec problemów izraela z palestyną – to nie jest czarno-białe…Trump ma bardzo dobre stosunki z nowojorskim żydostwem, córka ma rodzinę żydowską…

 34. fiesta
  fiesta :

  D.Trump jako przeciwnik teorii cieplarnianej spowodowanej przez rzekomy “wzrost CO2” i wymyslonej przez globalistycznych oszustow politycznych, zapowiedzial zmiane dotychczasowej polityki srodowiskowej i energetycznej prowadzonej przez B.Obame i zydo-lewactwo.
  D.Trump zezwala na nieograniczona produkcje ropy naftowej, gazu ziemnego i wegla oraz dazy do odblokowania projektow energetycznych wstrzymanych przez administracje B.Obamy, ktore ograniczaja rozwoj biznesu w USA i szkodza Ameryce.
  D.Trump zapowiedzial rowniez odblokowanie wstrzymanej przez administracje B.Obamy linii przesylowej gazu ziemnego z Kanady do USA co jest rowniez korzystne dla Kanady.
  Efektem zmian zaprowadzanych przez D.Trumpa bedzie wzrost liczby nowych miejsc pracy w USA oraz spadek cen ropy naftowej i gazu ziemnego na rynku, a tym samym spadek cen paliw co ma wplyw na zredukowanie wydatkow zwiazanych z transportem samochodowym i lotniczym oraz zredukowanie wydatkow rodzin amerykanskich zwiazanych z uzyciem samochodow do celow rodzinnych i osobistych.
  Z zapowiedzi zmian jakie zamierza wprowadzic D.Trump wynika rowniez, ze administracja B.Obamy i wspierajce go zydo-lewactwo prowadzily polityke “dokreceania sruby” spoleczenstwu amerykanskiemu o czym nigdy nie pisaly zydowskie media w USA wspierajace B.Obame i rzadzace zydo-lewactwo w USA. Ta zydo-lewacka polityka B.Obamy i H.Clinton obciazyla spoleczenstwo amerykanskie wyzszymi podatkami na rzecz “ochrony srodowiska” (czytaj: utrzymywania tysiecy nierobow wymyslajacych teorie cieplarniane) oraz obciazyla spoleczenstwo amerykanskie wyzszymi kosztami ponoszonymi z kupnem paliwa do ich wlasnych samochodow i nawet samolotow, bo w praktyce przewoznik lotniczy przerzuca koszty na spoleczenstwo amerykanskie poprzez podwyzke cen biletow lotniczych i uslug.
  A to m.inn. powoduje, ze spada poziom zycia wiekszosci spoleczenstwa amerykanskiego w USA.
  I jak slusznie zauwazyl D.Trump, Ameryka zaczela podupadac za zydo-lewackich rzadow B.Obamy i H.Clinton. Opracowanie na podstawie informacji ze stron: ( http://finance.yahoo.com/news/trump-eyes-oil-billionaire-lawmaker-energy-secretary-152117537–election.html ) oraz ( 60 minutes – http://www.cbsnews.com/news/60-minutes-donald-trump-family-melania-ivanka-lesley-stahl/ ).
  Przyjemnej lektury !

 35. fiesta
  fiesta :

  re: wlkp…… wiem o tym, ze Trump ma koneksje z zydami, ze popiera Izrael i ze jego corka Ivanka wyszla za zyda i przeszla na judaizm. Ale z przemowy Trumpa wynika zupelnie co innego niz zyczylby sobie Netanyahu, ktory nastroszyl piora i podskakuje jak przyslowiowy kogut.
  Poza tym D.Duke znany z podawania informacji o parszywej robocie zydostwa odetchnal z ulga, gdy uslyszl, ze D.Trump wygral z H.Clinton, czyli ze nastapi zmiana w dotychczasowej polityce prowadzonej przez ustepujacego B.Obame, ktory rowniez popieral Izrael, a mimo wszystko utemperowal rozwrzeszczonego Netanyahu, ktory rwal sie jak kogut do wojny z Iranem.
  Z przemowienia Trumpa wynika, ze bedzie dazyl do odprezenia i dialogu z innymi panstwami oraz ze chce przywrocic Ameryce dawna swietnosc i dobrobyt oraz sile ekonomiczna i normalnosc.
  W czasie kampanii wyborczej D.Trump obiecal, ze zniesie wizy do USA dla Polakow czego do tej pory nie uczynila zadna ekipa rzadzaca w USA, pomimo, ze Polska jest sojusznikiem USA od kilkunastu lat i polskojezyczne zydy u wladzy w Polsce zajebiscie liza dupe Ameryce, ale i tak nic z tego nie wyszlo, bo o prawie wszytkim decyduje lobby zydowskie w USA, ktore bylo nastawione negatywnie do Polski, bo nie dostali pieniedzy jakich oczekiwali (65 mlliardow dolarow) i jakie chcieli wyludzic, ktore w ogole nie naleza sie zydom.
  Dlatego ja nie zwracam uwagi na gdakanie pryszczatego Netanyahu, ktory finansowo, militarnie, gospodarczo i materialnie jest uzalezniony od Ameryki i amerykanskiego zydostwa, ale patrze na ruchy Ameryki w polityce wewnetrznej i zewnetrznej.
  Poza tym D.Trump obejmie dopiero swoj urzad od stycznia 2017r, a do tego czasu bedzie nadal rzadzil B.Obama.