Zatrzymano 4 obywateli Ukrainy w związku z zabójstwem w Gdańsku

Czterech Ukraińców, w wieku od 20 do 40 lat, zatrzymała gdańska policja w związku z zabójstwem 49-letniego obywatela Ukrainy.

Jak powiedziała rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku, asp. Karina Kamińska: „Na razie mężczyźni zostali zatrzymani w sprawie, nie mają zarzutów. Sprawdzamy jaką rolę odegrali w tym zdarzeniu”.

Przekaż swój 1% na Kresy.pl

Fundacja Kompania Kresowa KRS 0000350493
Przekaż 1% podatku

Do zabójstwa Ukraińca doszło w środę w godzinach wieczornych na Trakcie św. Wojciecha w Gdańsku-Lipcach. 49-letni mężczyzna został zaatakowany nożem przez nieznanego sprawcę. Początkowo nie było wiadomo, kim jest ofiara, ponieważ mężczyzna nie miał przy sobie żadnych dokumentów. Znaleziono przy nim kartę bankomatową, wydaną najpewniej przez ukraiński bank.

Pilnujemy wspólnych spraw

Zależymy od Twojego wsparcia
Wspieram Kresy.pl

Kresy.pl / PAP

Czytaj kolejny artykuł

Zbierzmy 1000 stałych darczyńców i wyłączmy wszystkie zewnętrzne reklamy na Kresach. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników.

Kresy.pl są w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów.

Wyłącz reklamy

Wesprzyj jednorazowo

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz