Ukraińska telewizja eksportowa twierdzi, że w zeszłym miesiącu liczba osób przybywających do Polski wzrosła niemal aż o jedną czwartą w porównaniu do zeszłego roku.

Anglojęzyczna telewizja Ukraine Today powołuje się na dane polskiej Straży Granicznej. Wynika z nich, że w marcu roku liczba osób przekraczajacych granicę Polski z Ukrainy była aż o 23,8% większa niż w marcu roku 2015 r. To bardzo duży wzrost charakterystyczny tylko dla granicy z Ukrainą. Gdy wziąć bowiem pod uwagę liczby osób wjeżdżających w zeszłym miesiącu z Białorusi, wzrost w porówaniu z rokiem ubiegłym zamyka się w 0,5%. Na granicy z Rosja odnotowano nawet spadek przybywających o 4,4%.

W zeszłym miesiącu na terytorium Polski wjechało z Ukrainy 897400 obywateli innych państw.

uatoday.tv/kresy.pl

7 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

 1. malkontent
  malkontent :

  Okupacyjne władze tymczasowe POPISdzielców zmuszają do tułaczki po świecie za chlebem Polaków a na ich miejsce z usmiechem na ustach wpuszczają Ukraińców:-(((( Moc rusofobi POPISdzielców jest odwrotnie proporcjonalna do miłośći Polski i Polaków :-((((( Każdą podłość uczynią Polakom by tylko dokuczyć ruskim :-((((

 2. pro_patria
  pro_patria :

  Nareszcie jakieś medium porusza temat zalewu naszego kraju przez upaińską dzicz. kazimierzs jest albo upaińcem lub członkiem idiotów ze związku pracodawców, którym oszczędność paru złotych na taniej i byle jakiej sile roboczej przesłania niebezpieczeństwo jakie niesie ze sobą osiedlanie na terenie Polski tego motłochu. Dzicz przybywa tłumnie, gdyż imbecyle w rządzie zamiast czerpać korzyści finansowe z prawa wjazdu oferują jej darmowe wizy, pobyt w ramach wizy 180 dni i pobyt w ramach małego ruchu granicznego na 180 dni. Ponadto stwarzają im tak cieplarniane warunki, że motłoch czuje się u nas bardzo pewnie, a stopień chamskiego rozpanoszenia się sięga zenitu. Niewielu zdaje sobie sprawę, że upaińcy w chwili obecnej siedzą w miearę cicho. Gdy tylko będą stanowili spory odsetek społeczeństwa, przy udziale pomiota tymy i związku upaińców podniosą butnie chamskie głowy i zaczną wywierać presję na rząd, poruszą kwestię roszczeń terytorialnych etc. ŻADNYCH PRZYWILEJÓW UPAIŃCOM !!!! ŻADNEGO 500+ I ROZMNAŻANIA SIĘ BANDEROWSKIEJ DZICZY !!!! ŻADNYCH KART STAŁEGO POBYTU !!!

 3. greg
  greg :

  Jak strasznie koniunkturalną, konformistyczną, służalczą, skunloną, skarlałą moralnie i tchórzlią trzeba być polskojęzyczną (bo przecież nie POLSKĄ) władzą, aby wstydzić się powiedzieć PRAWDĘ a jednoczeorśnie pozwalać zbrodniczym bandero-nazistom oaz ich poplecznikom, ludobójcom ponad 150 000 Polaków, rozsiewać swoje zatrute, fałszywe historyczne brednie i mitomaństwo na terenie Polski. Won z taką pokrętną antypolską władzą bez moralności, etyki i autorytetu. W j. angielskim władza „authority”, jest nazywana wprost głównym swoim atrybutem czyli autorytetem, koniecznym i niezbędnym do jej sprawowania. Jaki autorytet ma ta u nas? Żadnego! Won z karłami morlnymi, którzy nie są w stanie należycie jej sprawować. Kanalie i zaprzańcy pobierają od obywateli (podatników) nienależne wynagrodzenie, bo ci i tak muszą ich w podstawowych sprawach wyręczać!