Program „Rodzina 500+” obejmie także cudzoziemców mieszkających w Polsce.

Cudzoziemcy mieszkający legalnie w Polsce i posiadający dzieci będą mogli ubiegać się o 500 zł dofinansowania na dziecko. Minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbieta Rafalska mówi, że może to dotyczyć nawet 100 tysięcy osób.

Rząd przyjął projekt ustawy, niedługo trafi ona do Sejmu a w życie wejdzie zapewne w okolicach kwietnia.

Radio Zet/KRESY.PL

6 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

 1. azar
  azar :

  Muszę przestać czytać kresy, inne newsy i oglądać tv bo to co się dzieje to krew mnie zalewa. To wszystko nie na moje zszarpane nerwy. Byłem nawet za tym programem by rodziły się POLSKIE dzieci ale nie imigrantów a w szczególności muzułmańskich!!!!!!! Teraz ta szarańcza od kebabów będzie sprowadzać do nas swoje bachory i będą rozmnażać się jak króliki. Przypomnę, że tylko w 2015r. złożono w Polsce ponad 100 tys podań o azyl.

 2. patriota
  patriota :

  Program pisiorków ma na celu pobudzenie POLSKIEJ DEMOGRAFII !!! Przynajmnej tak OFICJALNIE twierdzą pisiorki. Jeśli to prawda, to POLSKI PODATNIK przyczyni się do wzrostu przyrostu zwyrodnialców upaińskich i wszelkiej maści migrantów. Nie zdziwi mnie też obecny kierunek tournee migrantów (brak płotu na granicy z bankrutem, chęć przemycania żywego towaru przez banderowców). HAŃBA !!!

 3. zefir
  zefir :

  Program PiS-u dotyczący sprawy 500+ moim zdaniem jest słuszny dla nacji polskiej.Świadomie używam pojęcia „nacji”,nie ze względu na szowinizm,czy krańcowy nacjonalizm.Bowiem to nie ciapacki,nawet czarnorynkowy wysiłek przybyszy ukraińskich będzie ten program finansował.To polski wysiłek pracował będzie na obronę polskiej demografii.Ciapatych imigrantów i innych pasożytniczych wschodnich dekowników w Polsce,los Polski zupełnie nie obchodzi-chcą tylko doić Polskę.